Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 07:31:50
EUR 34.7748 07:31:50
USD 32.4684 07:31:50
ALTIN ONS $2337.9850 07:31:50

Konu: Gümüş

Merhaba dostlar yatırım tavsiyesi olmadan sizler için özenle hazırladım.
Sadece bu kadar fazla benzemek zorunda mıydı bilemiyorum. Daha önceki çalışmamın ışığında detaylandırma yaptığım hayali kurgusal bir senaryo bir simülasyon olup gerçekler farklı olabilir o yüzden asla bu çalışmaya göre işlem yapılmaması hususunda uyarayım. Sadece fikirsel ve farkındalık sahibi olarak temkinli olmamız gerekmekte olduğunu düşünüyorum.
Not: Büyük bir stok çıkışı haberi tarafıma ulaşmamıştır henüz ama veriler gecikmeli yansıyor bazen yine de biz hazır olalım her duruma.ytd
Cümleten bereketli kazançlar dilerim.

Yorumlar (62)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

O da güzel stok bilgisi veriyordu ücretli veri sağlayıcılardan. Demek ki yeni bir şey yok şaşırdığına göre.

50mg için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Tamam @BossVurguncu bilgi bulursan haber verirsen sevinirim.

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

50mg ()

Shaokahn usta da şaşkın emtiadaki bu fiyata. Paylaşmadı bayadır.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Evet ben de o yüzden diyorum ya abi kaç gündür ya mal dağıtımı değil de mal toplamaysa diye. Çünkü aslında birbirinin aynısı oluyor sanki ayna gibi iki süreç de. Stok verilerinde azalma bilgisi gelirse olumsuz olanı seçerim artış bilgisi gelirse olumlu olanı. Ama hala bilgi yok. Ya da gecikmeli bir durum bana yansımıyor. @shaokahn usta paylaştı mı acaba stok verisi son zamanlarda?

M_yıldız için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Bende inceledim baktım ya böyleyse dedim . senin de bakmanı ondan istedim . lakin halen hangisi sectiler cozemiyoruz .

Haftalık yükselişe . aylık gunluk dususe giderim der gibi 6.24. tutan yer haftalık destek acaba haftalıkmı calısacak dusuncesi var tabiki . ytd

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Evet zaten dünden beri elim tam değmemişti normalde kafamda hazırdı bu kaç gündür, ikisini birden atacaktım. Tarihlerine dikkat etmemiştim senin dediğin kızıma geliyormuş aynen gece demiştim hatta. ytd

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

@BossVurguncu bunu demiştim ya o yüzden dedim. bakalım iste hangisi ? ytd

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Şimdi baktım da benim yarın için olumlu yönde hazırlamaya çalıştığım zaten 2020 Eylül ekim civarından başlıyormuş tarihe dikkat etmemişim senin dediğin aklıma gelince fark ettim :) ytd

2BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Evet günlükte o şekilde bir oluşumlar gözlenebilir, hele ki ben Haftalıkta bir Hammer gelebilir mi diye bekliyorum esasen. O gelirse mükemmel olabilir dipten. 23.90 üzeri olumlu olabilir bu mantıkla. ytd

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Tamam. birde doji sabah yıldız boğa mum formasyonu buna bakabilirsin . gunlukte olusabilir . ytd

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Tabiki üstad. Bugün dediğin durumları da epeyce izledim esasen belirtmedim ama. Daha önce de demiştim ya, bırak günlüğü haftalığı Saatliklerde bile oluşan bir döngü bu. Büyük resimde farklı küçük resimde farklı olabilir düşüncesi aklıma yattı zaten o sebeple yarınki çalışmam da yetişirse yine belirli bir kesitten başlayacak şekilde olacak inş. Fikirlerin görüşlerin katkıların adına teşekkürler. Hayırlı geceler

0BeğenmedimŞikayet

Davut19 ()

Bos kardeşim üniversite ye başlasaydın şimdi ordinalyüz olurdun ha. Bi safarideyiz bi uzayda bi mısırın gizemini çözmeye çalışır gibi pramitlerde. Yav gözünü sevdiğim şu gıçı kırık gümüşe çok yüz veriyon ensemizde boza pişirecek uyuz:))

2BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Tamam kardesim . biz belki hep geniş baktık 18 17 hedefli... ya kucuk olan iş yapıyorsa 22.50
21 .80 hedefli tamamlanmakta olan veya tamamlanmış . o yüzden teorik olarak incelersen sevinirim . ytd

5BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Abi bugün çok izledim grafikleri bir çok küçüklü büyüklü döngü buldum. Arasında bu dediklerini de gördüm zaten :)
Hatta yarın için bir tane bugünün tersine olumlu bir Wyckoff döngüsü hazırlamaya çalışacağım eskizleri ile uğraşıyordum. Hatta sanal varlıklar için de çalıştım aynı döngüleri. Diğer taraftan bu döngüler Elliott daki fraktallar gibi çoklu şekilde piramit vari bir yapı bile oluşturabiliyor. Sonuçta tam bir fm denemez bir metot prensip gibi bir döngü. O yüzden farklı fikirler geldi aklıma. Tekrar dikkat ederim söylediğin kısımlarda.

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

@BossVurguncu anladın mı?

1BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

@BossVurguncu
18 Ekim 2020 den baslayan bugüne kucuk olan
Ytd

1 Mart 2020 den başlayan bugune kadar buyuk olan seklinde olacak . bakalım ne bulacaksın . ytd

2BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Buyuk wcykoff ve kucuk wcykoof seklinde bakarmısın ons grafiğine.2 adet :) iç içe ytd

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Olur üstadım bildirimi görmemişim etiketi görünce fark ettim

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

@BossVurguncu buna cevap vermedin.

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Biraz daha karıstırayım seni olur mu?

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Cevap vermiştim ama düşmemiş. Fikri sen ileri sürdüğün ilk günden beri kafam karışmıştı zaten. Diğer taraftan bunun bir de olumlu halini hazırlamak istedim de fırsat bulamadım. Yani ya mal dağıtımı değil de mal toplama süreci devam ediyor da Bu geri çekilmeler tuzak olursa o durumda olayın boyutu farklı yerlere gidebilir belki üstad. ytd

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Rica ederim bereketli kazançlar dilerim

Aşkım_gumus için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aşkım_gumus ()

Teşekürler hocam

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Belki mal dağıtım değil mal toplama sürecinde olmadığımız malum değil ki :) elim değse vaktim olsaydı bugün o şekilde de bir çalışma atacaktım ama olmadı tekrar denerim inşallah ilk fırsatta. Yine de temkinli ve hazırlıklı olmak lazım her duruma. ytd

Aşkım_gumus için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aşkım_gumus ()

Hocam tl kalmadı düştü aldım o düştü ben aldım şimdi başladı düşmeye para kalmadı umut yükselmesini beklemek :))

0BeğenmedimŞikayet

POLAT24 ()

Ben teşekkür ederim. Sadece doğru bilinen bir yanlışı düzeltmek istedim.

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Doğrudur. Çocukluğumdan beri bu şekilde ezber etmişim ondan olsa gerek. Teşekkür ederim

POLAT24 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

POLAT24 ()

Yalnız hanımefendi biraz eksik olmuş duanız. El- hamdülillahi alâ külli hâl sivel küfri ved- dalâl)

Meali: "Küfür ve dalâletten başka her türlü hal için Allah'a hamd olsun".

2BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Ben Antalya Manavgat'lıyım. Yanan yerler hep bildiğimiz yerler, üstelik yıllardır yakılıyor bir bu yıl değil. Hem gümüş hem platinden tersteyim. 5k usd gibi bir miktar içerdeyim. Ama napalım, can tende olduğu sürece mücadeleye devam edeceğiz. Zarar büyük olmuş olmamış ne gam. Allah bize yeter.

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Kesinlikle bin şükür. Egede Antalya'da olanlardan sonra dertlenmeye yeriniyorum zaten:(

Elhamdulillah ala külli halin minel hal...

Sizde var olun teşekkür ederim:)

iknownothing için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum