Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0774 17:38:54
EUR 34.7667 17:38:54
USD 32.3633 17:38:54
ALTIN ONS $2360.4100 17:38:54

Konu: Reef Olası Senaryo...

⭐⭐LostPassenger ()
Bitcoin
Reef coine 1 hafta gibi bir süre tanıyacağız ama bu arada stop kuralını unutmayacağız... Dülen trend kırılımı gözüküyor ayrıca bir tobo görüntüsü de mevcut. Burdan dönüş sağlaması durumunda çok güzel karlar verebilir..0.0150 de goldencross verdi ve Altın a sarkmadıgı sürece gidişatta bozulma yaşamaz.

Yorumlar (52)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

Hayal_Ebrar ()

Safyada her denilene atladığım içinde zarar üzerine zarar yaptım bu açıklama çok iyi oldu bana. btc 60binlerdeyken girdim mahvetti beni. şuan seni takipteyim :)

LostPassenger için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Bak sayfada takip etmek istediklerini takibe al ve yorum yazma alanındaki anahtara(ayarlara) bas. Sadece takip ettiklerimin yorumlarını gösteri seç.. böylece sayfa yogunlugundan kurtul..

Sonra da asla stopsuz işlem yapma. Kırmızılar direnc yesiller destek. Satarken direncin az altında sat, stop koyarken yeşilin altında stop koy. zarar cıkartcam derken daha da zararetme lütfen..

Hayal_Ebrar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hayal_Ebrar ()

Yüzde 60larda :(((

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Zarar ne kdr yüzdesel?

0BeğenmedimŞikayet

Hayal_Ebrar ()

Çok ütopik şeyler istemiyorum zarardan çıksam bana yeter :)

mevlutefe için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mevlutefe ()

Doğru adres kardeşim uçuk kaçık hayaller yerine lost olasılıkları dile getiriyor

0BeğenmedimŞikayet

Hayal_Ebrar ()

Zarardan çıkmam lazım ve bu gün seninle dego aldım ve mutluyum. bu közde kazanan taraf biz oluruz inş

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Sunu unutma benle alsat yapacaksan asla stopsuz işlem yapma. En güzel destek 148 lerde ama seni cok üzer. Ben anlık manevra bile yapabileceğim için suan stopsuzum reef de. İnşallah seni de üzmez

0BeğenmedimŞikayet

Hayal_Ebrar ()

2 bin usdt girdim aşırı üzmez sanırım :)bu zaman kadar kaybettiklerimin yanında

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

158 nasıl ? Stop olursan seni üzer mi?

0BeğenmedimŞikayet

Hayal_Ebrar ()

Ayyy kaça koyayım kafam karıştı şimdi

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

172 üzeri günlük kapanıs sart.. öyle stop koymayım deme...

0BeğenmedimŞikayet

Hayal_Ebrar ()

O zaman stop koymadan direk hedefe odaklanıyorum:)

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Kesinlikle... Dananın kuyruğu kopma noktalarına gelebiliriz her an.. hangisi calısacak bakalım... kulp mu tobo mu... her ihtimale karsı gardımı aldım
@mevlutefe

aspar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mevlutefe ()

Geldi okudum alım yapmıyorum zaten fıs coin aldım bir parça o da btc den ayrı takılıyor :) fikir almadan yola çıkmam

0BeğenmedimŞikayet

aspar ()

Bu aralar sıkı takip şart hocam :)

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Sana yazdıgım gelmedi mi? @aspar ile değerlendirme yaptık kesinlikle kontrol etmelisin... cok cok dikkatli ol...

mevlutefe için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

En yakın suan 161 de bir ara destek var.

0BeğenmedimŞikayet

mevlutefe ()

Ne çok dua alıyorsun sen maşallah diyelim :)

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Yeşiller destek. Desteklerin biraz altına koymalısın cunku desteğe dokunup tekrar yükseliş verir coinler. Stop patlar izler kalırsın..

0BeğenmedimŞikayet

Hayal_Ebrar ()

Stop kaça koymalıyız. bu işlerden anlamıyorum. ilgin için çok teşekkür

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum