Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0711 00:00:05
EUR 34.8160 00:00:05
USD 32.4833 00:00:05
ALTIN ONS $2319.7500 00:00:05

Konu: Gons 1D Elliot: Demon Triangle 3.0

Tekrar merhaba dostlar, Gümüş ons günlük grafik üzerinde yeni Elliot çalışmamdır.
Daha doğrusu önceki çalışmanın 3. güncellemesidir.
Her 2 yöne de ihtimal olarak bazı rakamları belirttim.
Bakalım bu Elliot seytan üçgeni yolu nasıl gidecek.
Ben Yıldızların yolunu seçiyorum yani yükseliş yönünde temennim ve umudum.

Tamamen deneysel ve fikirselbir çalışma olup, teknik analize dayalı hayali ve kurgusal bir senaryodur. Gelişmelere göre değişiklik içerebilir, farklılaşabilir, bozulabilir. dolar a bağlı olarak gümüş TL bazında farklı fiyatlamalar gelişebilir. Simülasyon kısmı Tarihsel olarak bir zaman ifade etmez.
Bu çalışmaya göre işlem yapılmaması yönünde uyarayım!
Herkese bereketli kazançlar dilerim.

Yorumlar (63)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Bu hafta ilginç bir şey yaşıyorum. Özel kurum iptal. Bankayı da arayamadim. Tatildeyim. Kuveyt ne yapıyor anlamak mümkün değil.

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Çok bekletmeseler bari. Rezil rüsva etti ya:(( teknik grafik pc açasım yok... sinirim bozuldu. Beklersin bilirsin ama bir umut vardır ya hani... 6.17 görmüş anlık. Kuveyt actirmadi bile belki emir verenler almıştır.

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kün_ve_yekün_ ()

Altın ons 1650 yada 1560 görmeden
Dönmeye cek gibi

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

İğne de iğne şimdi :)) önceki marubozu üstüne kötü gitti malesef ekrandan taşacak. Zaten daha öncesinde kayan yıldız beni korkutmuştu ama napalım

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Hay ben o igneye ne desem acaba? :))

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Şimdilik tam olarak hızla gördüğü seviye 22.38'ler malesef.

1BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Görüşmek üzere inşallah

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Evet bence tüm alanlara yayın emtia ya da borsaya daha yakın olan sanallar tarafına

Alton için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Evet çalıştı hemen hemen %80 den fazla Başarı oranı mevcut olabilir çalışmalar güzeldi

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Ben keyif alıyorum aslında uğraşırken. Şimdi sizinkilere de bir baktım gayet güzel çalışmalarınız varmış elinize sağlık devam edin mutlaka derim

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

İnşallah bakalım

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Ben de çok memnun oldum beğenmenize sevindim

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Günaydın. Görüşleriniz için teşekkür ederim bilmukabele sizden de inşallah.
Malesef moral bozan çok bazen ben de yazmamak istesem de sonra vazgeçiyorum. Siz de çalışmalarınıza devam edin en azından kendiniz için

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Allah razı olsun senden ozaman ben eskiden çok yazıyordum. Kendimi geliştirmeye çalışıyordum. Bu ara bıraktım biraz çalışmayı paraları ticarete baglamadigim için giresim gelmiyor al sat yapmadan çalışmanın zevkine varamiyorum. özellikle BIST sayfasinda çok yazmıştım. İyi insanlar la karşılaştım burada sende iyi düşünceye sahip birisin profiline baktım. Fakat burada abuk sabuk insan da çok moroloni bozma benim gibi ben kıldan tüy kapan bir insanım hemen moralim bozuluyor girmiyorum BIST en iyisi al ya keyfine bak yapıyorum çok ufak miktarla

Çok yazmamayayım seni tanıdığıma çok memnun oldum grafiklerin ender herkes okuyamaz böyle tebrik ederim ben de birşeyler kaparım sayende inşallah

0BeğenmedimŞikayet

Davut19 ()

Allah hayır versin gümüşün keyfi yetene kadar bizim gözümüz patlayacak(dereye su galinceye kadar kurbağa ın gözü patlatmış) :))

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Spenk bizi bizi yıprattı abi o kadar teknik ile uğraşıyorum, sayfada diğer teknik ile uğraşan veri yorumları paylaşan değerli insanlar var ama hiçbir şey doğru düzgün gitmiyor. Bu iş büyük oyuncuların elinde malesef oyuncak oldu iyice

ABÎDÎN_TAHÎR_DEN_SÎTEYE_SELAM_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ABÎDÎN_TAHÎR_DEN_SÎTEYE_SELAM_ ()

Grafiklerde şaşırdı, hangi formasyonu yapacağını. Tombul iyi oynuyor.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Allah razı olsun başkan ya ne spenkmiş ne yapacağımızı şaşırttı valla.

ABÎDÎN_TAHÎR_DEN_SÎTEYE_SELAM_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Anladım zaten ustam sıkıntı yok.

Devam ediyorum her geçen gün bir şeyler katmak iyi oluyor giderek daha da ama ihtimal ve detaylar bitmiyor yine de keyifli ve daha çok tecrübe kazanmak güzel, umarım sen de giderek daha iyi şekilde geliştirirsin. Bu çalışmalar ile zaten paradan çok fikirsel ve bilgi anlamında bir şeyler katmak istiyorum sayfaya kar sonraki mevzu benim için

0BeğenmedimŞikayet

ABÎDÎN_TAHÎR_DEN_SÎTEYE_SELAM_ ()

Wolvof. off off da olsa sana birşey olmasın be Patron. Sağlık olsun.

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Tanımıyorum yazacaktım yanlış olmuş

Rica ederim kendini geliştirmeye devam et bence ben senin kadar değilim daha

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Abi işler sıkıntılı 26.50 yi kırmak gerekiyor yoksa vurgun yapabilirler karıştı Wyckoff çalışırsa kötü. ytd

kasaryaza için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

:)) teşekkür ederim takip edeceğiz artık

Çakıltaş için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kasaryaza ()

Vurguncu merhaba vurgun zamanı yaklaşıyor mu

0BeğenmedimŞikayet

Çakıltaş ()

:)) Allah iyiliğini versin. Seninkiler gayet iyi...

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Teşekkür ederim Çakıl :)
Sarı olan Cehennem Çukuru
Ya da Dabbetül arz olabilir
Ya da senin bir isim önerin varsa o da olabilir :)

Çakıltaş için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Çakıltaş ()

Şimdi gördüm eline emeğine sağlık,
Güzel isimlerin var yıldızların yolu mavi yukarı ihtimal ise
Bu arada sarı aşağı ihtimalin ismi ne ola?

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Çok teşekkür ederim. Daha fazla ihtimal ve çalışmam var ama bakalım günden güne de artıyor. Hayırlısı olur inşallah. Bereketli kazançlar

1BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Seni tanıyorum ama Güzel yorumlar ve garafik okumların var. Kolay gelsin önce sabır tabiki bu iş

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Kardeşim ben teşekkür ederim inşallah sonu iyi olur

Davut19 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum