Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0674 21:33:13
EUR 34.7353 21:33:13
USD 32.5201 21:33:13
ALTIN ONS $2381.2100 21:33:13

Konu: Gons 1D Elliot: Demon Triangle 3.0

Tekrar merhaba dostlar, Gümüş ons günlük grafik üzerinde yeni Elliot çalışmamdır.
Daha doğrusu önceki çalışmanın 3. güncellemesidir.
Her 2 yöne de ihtimal olarak bazı rakamları belirttim.
Bakalım bu Elliot seytan üçgeni yolu nasıl gidecek.
Ben Yıldızların yolunu seçiyorum yani yükseliş yönünde temennim ve umudum.

Tamamen deneysel ve fikirselbir çalışma olup, teknik analize dayalı hayali ve kurgusal bir senaryodur. Gelişmelere göre değişiklik içerebilir, farklılaşabilir, bozulabilir. dolar a bağlı olarak gümüş TL bazında farklı fiyatlamalar gelişebilir. Simülasyon kısmı Tarihsel olarak bir zaman ifade etmez.
Bu çalışmaya göre işlem yapılmaması yönünde uyarayım!
Herkese bereketli kazançlar dilerim.

Yorumlar (63)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Günaydın. Buradaki büyük OBO ya da ters fincan kulp olarak da alabilirsiniz ve ters kelebeğin 19.60 potansiyeli var teknik olarak. ytd

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

İnşallah Aşkım_gümüş :) 1 yıllık yatay band Trade aralığında stabil gidiyor aslında şimdilik.
Önemli olan sınırları aşıp aşmayacağı, sınırlardan dönüp dönemeyeceği. ytd

Aşkım_gumus için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Teşekkür ederim Çakıl ihtimal sadece kesinlik içermez ama görünce de atmak lazım sonuçta diye düşündüm. ytd
Aslında bu obo mu sayılır tam bilemiyorum. Çeşitli formlarda Libra yapıları olabiliyor. ytd

Çakıltaş için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Çakıltaş ()

Eline emeğine sağlık sevgili Boss sağolasın

0BeğenmedimŞikayet

Aşkım_gumus ()

6 ××li rakamları gümüş seviyor millete işkence ediyor 7 yi hiç demiyor direk 8 li rakamları görürüz inşallah:))

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Günaydın. 22.30'ların altında kapanışlar gelirse buradaki OBO hedefi ve aynı zamanda ters kelebek D seviyesi potaya girebilir. ytd

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Üstadım teşekkürler. Formülü ve hesaplamayı ben biliyorum zaten yorumumda ki rakamları ona göre yazdım. Ama dolar değişken şimdiki kura göre hesaplamak doğru olmayabilir yani dolar artar düşer ona göre fiyat değişir. Şimdiden TL rakam yazmak afaki olur ama formülü bilmeyenler için profiline bakmalarını tavsiye ederim.

M_yıldız için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

RG58 ()

Sayın hocam sizce gümüş daha aşağı gelirmi teşekkürler

M_yıldız için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Profile gir oku istersen . ytd

1.20 dusus suanlık (100 / 30) yaptı

40 kurus

100/ 50 yapabilir (60 kurus ) bununda belirteyim . ytd

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

@M_yıldız üstadım TL bazlı bilemiyorum ben dolar sürekli değişiyor ana burada aşağı ve yukarı yönlü dalga sayımı yapmıştım. Pazartesi tam da aşağıdaki 22.38'li seviyeye indi sonra biraz toparladı. O an ekranda 6.18 falan göründü dolar o gün 8.60 tı.
Şimdi aynı yere tekrar inse 6.14 falan ediyor şimdiki dolar kuruyla.
Dolar değişken olduğu için sağlıklı TL hesabı yapmak zor.
Bir ihtimal diyelim 21.40 dolar görürse şu anki dolar kuruyla 5.90, 20.8 falan görürse 5.75 civarı eder. Ama bunlar farazi hesaplamalar dolar daha yüksek olursa değişir durum. ytd

1BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Bilgilendirme için çok teşekkür ederim. Var olun.

Nehit için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nehit ()

@iknownothing Kuveyt Türkte özel kurlar belli süreler için tanımlanıyor. süre 3 ay veya 6 ay. süreyi siz takip edip müşteri temsilcinize hatırlatmanız gerekiyor.

iknownothing için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mekan61 ()

Bu sessizlik pek hayra alamet değil hocam. Şimdilik soluklanıyor ama tekrar bir yöne kıracaj gibi duruyor. YTD

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Temkinli olalım her yöne hazır sürprizler olabilir belki. ytd

Hummad için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hummad ()

Rosyo hala tırmanıyor. Rsi düşüşte. Bu kelebek kanadı tamamlanacak gibi

0BeğenmedimŞikayet

Hummad ()

Kelebeğin kanadının ucu nereye gider bilinmez,

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Rica ederim ben acele etmeme taraftarıyım alım falan düşünenler varsa. Uçan uçsun kaçan kaçsın bir her şey yerine otursun da sonrasında bakalım tekrar inşallah. ytd

0BeğenmedimŞikayet

Hummad ()

Teşekkür ederim.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Yani bu alt yorumdaki grafikteki OBO ve Ters kelebeği de dikkate almak lazım gelebilir acele ediyorsanız da çok büyük risklere girmemek lazım düşüş tamamlanmamış olma ihtimali var sonuçta. ytd

2BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Teşekkür ederim. C dalgası tamamlandımı onu bilmek lazım öncelikle. Dikkat ederseniz sadece dalga sayımı yo malesef bir OBO ve kelebek de var 19'lara kadar uzanan. O yüzden devamı ancak tamamlandığında tekrar sayım yapmak daha yerinde olacaktır tamamlanmadan yapılırsa yanlış sonuç verebilir. Dikkat etmek lazım gün sonunda ve hafta kapanışında neler olur ve gelişmeler de önemli tabi. ytd

0BeğenmedimŞikayet

Hummad ()

Ytd olaraktan.

0BeğenmedimŞikayet

Hummad ()

Ekeğinize sağlık. 5C ye uğradı. Bu yol düşüş demişsiniz. Ama devamı yok? Devamı tahminimiz nedir? Ytd olacaksan.

2BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Buradaki ihtimalleri de unutmayalım. Olur olmaz ama bunu hazırlayıp atmamıştım yine de atalım dedim. Temkinli olmak iyidir.ytd

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Rabbim sağlık derdi vermesin insaallah. Bankalarin hepsi aynı maalesef:(

0BeğenmedimŞikayet

Aa1 ()

Bankalar malesef müşteri odaklı değiller kardeşim. Böyle bir gerçeğimiz var:(

0BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Malesef öyle. Napalım. Dert bitmez, bunu da yazdık dertler hanesine. Sıkıntı değil. Ama yazık. İtimadim kalmadı bankalara.

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Doğru. Sistem öyle işliyor tüm bankalarda. Sadece şube bakıyor bu işlemlere. Tam zamanına denk gelmiş sizinki:(

0BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Müşteri temsilcisi bankanizla görüşün dedi. İnanamadım. Bizim değil subeninzin cozebilecegi bir durum diyorlar. Şaka gibi.

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Şimdi düzeldi bende. Ama düzelse ne olacak. Zaten para kalmadı. Anlık 6.17 göstermiş spek:(( özel kuru 3 ayda bir kaldırıyorlar arayin müşteri temsilcisini sabah düzeltirler hemen

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Altın ons da evet 100 dolardan fazla kayıp yazdı geçen haftadan itibaren. Bugün açılışta çoğunluğu. 1825-30 seviyesini 3 denemede aşamasının hoş olmadığını belirtmiştik aslında ama sağlık olsun acayip oynadılar malesef

Kün_ve_yekün_ için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum