Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0734 09:36:25
EUR 34.8218 09:36:25
USD 32.4174 09:36:25
ALTIN ONS $2301.0950 09:36:25

Konu: Gumus TL hareketli ortalamalar.

9 .50 .100 ve 200 günlük

Yorumlar (288)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 4 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Altınyumurtlayan_horoz07 ()

Tskler inceledim daha onceden de takip ediyorum zaten gercekten gelmez denilen rakamlar tahmin etmissiniz buna göre alım satım yapıyormusunjz peki

M_yıldız için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

RiCHiE__RiCH__ ()

6.41 rakamim nokta olmali usta

1BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

@Altınyumurtlayan_horoz07 bakabilirsiniz ytd üst yorumlara

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Kimseye yorum yapma diyemeyiz ki . herkes birsey biliyordur bilmesede ogreniyodur. bunun ayrımını yorumlardan bizler yapacaz. sonucta yatırım yapıyorsun. tercihi sen yapacaksın . ben yapacam. her yazana inanmıcaz. baska yorumlarıda okuyup kararı sen vereceksin. tercihlerindede başkasını suclamak kotu soz söylemek haksızlıktır.

Sado6107 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

NEW_GOLD ()

Hocam zaten 6.30-40 arası alım verdi daha aşağısı alan yok sayıda 6.60 alsam bile yeterli

1BeğenmedimŞikayet

Sado6107 ()

onlar bilmiyorsa anlamıyorsa konuşmasınlar yorum da yapmasınlar yeter

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Eyvallah kardeşim . kimseyi hor görmeye hakkımız yok ben öyle dusunuyorum.

Fatih001 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Fatih001 ()

Katılıyorum hocam
Çok doğru söylediniz
Herkesin kendi kararı
Kimsenin düştüğünde veya çıktığında kimseyi suçlamaya hakkı yok
İyi ki varsın

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Alabilseymiisin Super olacakmıs . neyse artık başka sefere olur istediğin gibi . iyi kazanclar

NEW_GOLD için cevaplandı (yorumu göster)

4BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Burası bir form. herkes dusuncesini söyler . grafiğini atar yorumunu yapar . Tavsiyesini verir. bilmeyenlere yon gosterir ve bazen tutar bazen tutmaz . bunun kararını sizler vereceksiniz . bu nedenle iyi yada kotu hiç kimseye kötü yorumda bulunmayınız ( kotu söz sahibine layıktır). sonucta tercihleri yapan sizlersiniz kimse sizin bogazınıza sarılarak bu işlemleri yaptırmıyor. her yorum tutacak hep kazanacak diye bir durum yok.

Herkese iyi Kazanclar.

0BeğenmedimŞikayet

NEW_GOLD ()

Hocam kitap dedim dedim dinlemediler full TL beklemedeyim teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

Antidepresann ()

Teşekkür ederim :)

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Ona birsey diyemem ytd

Antidepresann için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Antidepresann ()

Bu hiç işime gelmedi şimdi :( geç mi kaldım parite yapmak için?

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

6.74 ile 6.89 yukarıda görünüyor. ytd

Antidepresann için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Antidepresann ()

Hocam şu an ne görüyorsunuz?

2BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Wow ne güzelde yazmısım . :( Ytd

0BeğenmedimŞikayet

Fatih001 ()

Hocam yazdıklarının hepsini takip ediyorum
Ona göre işlem yapıyorum
Dediğin gibi güzel yorum yapan diğer arkadaşları da takip ederek karar veriyorum
İyi ki varsın

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Bunu yazdık . ytd

0BeğenmedimŞikayet

Mekan61 ()

Kesinlikle güzel bir fırsattı. Ordan alsam ortalama çok fena düşermiş; ) YTD brkliycez tekrar o noktaya belki yine iğne atar. YTD

Maths_Teacher için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mekan61 ()

Sorma ya o noktadan ful girilirmiş

Maths_Teacher için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Maths_Teacher ()

İzmir'e gelmiştim eğitime 12 saat yol akşamda gece 1 de yatınca sabah fırladım bir yataktan elime aldım telefonu ama saat uyarı vermeye başladı sakin ol diye :))) ne vardı 1 saat daha uyumasaydık demi :))

Mekan61 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Üstadım daha belli olmaz. Risk devam ediyor. Parça düşünenler için bir şey diyemem ama henüz daha derin düşmeyeceğinin de garantisi yok. Bunu geçen haftalarda 24.84 altında kapanış alırsa veya tekrar kez daha denerse derinliğini hayal bile edemeyebiliriz diye sayfada yazdığım olmuştu. Altın ons için de 1825-30 3. kere denemesi ama aşamaması sıkıntılı oldu diye belirtmiştik. Emir vermiş olmadan insan bilemezdi alıp satamazdı çok hızlı oldu 1-2 saat içinde vardır her şeyde bir hayır nasip kısmet. ytd

0BeğenmedimŞikayet

Mekan61 ()

İlk defa açılışını takip etmedim onda da fırsatı fena kaçırdım. YTD

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

O saatten sonra hızlı toparlaması da ilginç 2 dolar sal 1.5 topla kısa sürede 3.5 dolar marj bir kaç saatte

kaybedenler için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Üstadım teşekkür ederim. Şu noktalarda riskler alınacaksa dikkatli olmak gerekli ama açılıştan beri 1.5 dolar toparlama baya bi iyiydi. Yine de iğne pek güzel bir yere gitmedi ama boğa Hammer gibi bir durum oluşma ihtimali var şimdilik ama önemli olan kapanışta ne yaptığı. Yalnız iyice güvenimizi sarstı hareket etme imkanı bile bırakmıyor. Alsak mı almasak mı tereddüt ettiriyor. Helede alt ihtimalleri gördükçe. Aylardır yavaş yavaş düşen gümüş birden hızlandı garip şekilde.

0BeğenmedimŞikayet

kaybedenler ()

Pardon hocam Çin 4.30 normal piyasa açılışı

Kim_7_Kedimi için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mekan61 ()

%37 kadar dolar var elimde açıkçası @LosAnarquista_60 hocamla kalan alım hakkımı değerlendireyim diyorum ama. İşte teknik grafik işini öğrenmek gerek. Sizin gibi iş bilenlerden istifade edip yolumuzu görmeye çalışıyoruz. YTD

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

O daha belli olmaz ki üstadım biraz temkinli olmak lazım ille alınacaksa da parçalı almak üzmez 2 yönlü de bence. ytd

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum