Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0703 08:32:42
EUR 34.8995 08:32:42
USD 32.5833 08:32:42
ALTIN ONS $2327.3900 08:32:42

Grafiği gönderen: battıbalık

⭐⭐⭐battıbalık ()
Gümüş

Sanaldan bir örnek. Alt bollinger ile psar arasında mumlar sıkıştı. Aşağı gitmesi için yükseliş yapmak gerekir bu ihtimalin olması mümkün. Belirli dirençleri geçmediği sürece düşüş branşındadır!

Yorumlar (37)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Alpaslanoffical06 ()

selamin aleykum hayirli geceler bu altin onsun hali ne olacak usta

battıbalık için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

battıbalık ()

Olabilir gibi geliyor bana

Atakan_07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Atakan_07 ()

Yani 30binler yine potada mı hocam?

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Teşekkürler hocam. Önemli hususlar. Lakin geçen haftalıkta oluşup bu hafta teyit alan bir Bull. Engulfing vardı. Ben onu önemsiyorum güçlü yükseliş ve trend dönüş habercisi olarak. Evet o seviyeler üzerinde kapanış alamadı ama yine de böyle bir umut olduğunu geri çekilmeler olsa da trendin dönüşü ve yükselişlerin devam etmei durumunu değerlendiriyorum. ytd

0BeğenmedimŞikayet

battıbalık ()

Trend değişimi için daha önce gümüş sayfasında söylediğim rakam üzerine ay kapanışında çıkamadı. Aylık ve haftalık yeni mum kırmızıya döndü bunu bekliyordum. Hatta polygon için bir örnek vermiştim. Alt band ile psarın arasına sıkıştı bu nedenle yükseliş gerekiyordu demiştim. Yükselişe geçerkende belli bir noktaya kadar yükseliş olabilir önemli direncini kırmakta zorlanıyor dediğimde mumlar ufalmıştı sonrasında yukarı atak yapsada ayı piyasasını bitirecek yükseliş olmadı.
@Atakan_07 Bende bunu bekliyorum ayı piyasasına devam edecek Aylık başlangıç bunu gösterdi

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Evet hala geçerli mi diye düşünceniz. Tamamdır teşekkür ederim.

0BeğenmedimŞikayet

Atakan_07 ()

Bence hocam ayı piyasasi devam edicek gibi haftalık aylıkta 40k üzeri kapanis yapamiycak gibı ay sonu kapanısı Son gün bugün Haber patladı aşağı çevirdi yönü

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Eyvallah ustad

0BeğenmedimŞikayet

battıbalık ()

Söylediğim rakamlar vardı o rakamların üzerinde kapanış olmazsa bunu bekliyorum

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Hocam olmazsa trendi gene aşağı devam mı bekliyorsunuz

0BeğenmedimŞikayet

battıbalık ()

Bakalım kanışa bir şey kalmadı son 24 saat Aylık ve haftalık kapanış önemli

0BeğenmedimŞikayet

Ateş_serbest ()

Dünya satış günü

İscoin için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

battıbalık ()

Kardeş analiz yapmadan önce yorum okumam. yorum yaptıktan sonra başka yorumları okurum. Neden sunulmadan yapılan yorumları fazla dikkate tarafsız yorum yapan temel yada teknik yorumlara bakarım. Benim yorumlara aksi bir şeyler varsa teknik olarak tekrar bakarım. Bazı kuruluşların onunla ilgili beklentileri var mı ? Varsa benim analizimle uyuşuyor mu? Yorumlarını okuduğum insanlar arasındasın

LostPassenger için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

İscoin ()

Bı arkadaşımızın o tarihte yükseliş yönde aldığı bir bilgi var onu hatırlattım ama kendiside çekimser yaklaşıyor şuanda

Atakan_07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Atakan_07 ()

Ne varki 5 Agustosda

0BeğenmedimŞikayet

İscoin ()

Ben 35 binde aldıklarını sattım hocam matic'i takip ediyorum 7lere düşerse tekrar alıcam ytd

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Yok ben tarihlerle olan sacmalığa inanmıyorum...

Suan su dk da görebilir 50yi
Suan su dk da görebilir 25i

0BeğenmedimŞikayet

İscoin ()

Hocam sizdemi 5 Ağustos u bekliyorsunuz

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Hatırlayanlar olması güzel!

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Rica ederim bereketli kazançlar

0BeğenmedimŞikayet

İscoin ()

Teşekkürler hocam emeğinize sağlık

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Merhaba. Aldığım habere göre o tarihlere kadar bir operasyon olması bekleniyordu. Aslında operasyonlar geçen hafta başladı herkes çoğu daha da düşüş beklerken umutsuzken burada yazmıştım. Ondan önceki hareketler tuzak olabilir dikkat etmek panik olmamak gerekli yazmıştım. Ben atak bekliyorum açıkçası ama benim aldığım habere göre de kafam karıştı. Haftalık 35.500-36 üzeri kapanışı teknik olarak olumlu görüyorum yine de.
Açıkçası ben de netleşene kadar izleme tarafındayım. ytd
Bu piyasada her şey beklenir eğer yeni bir bilgiye ulaşırsam tekrar paylaşmak isterim. ytd

0BeğenmedimŞikayet

İscoin ()

Hocam merhaba 5,6 Ağustos tahmininiz geçerli mi o tarihte bı atak bekliyormusunuz
Saygılar

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bakalım hocam izlemedeyiz kapanışa kadar belli olur dediğiniz üzere

1BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Fikirlerinizin fikirlerimle uyusmasından oldukca memnunum...

0BeğenmedimŞikayet

battıbalık ()

@eskibaron galiba bitcoin beklediğim gibi bir hareket yapıyor. Geçen gün yazmıştım. Teknik yönün değişmeyeceğini vs Neyse alım fırsatına odaklandım. Acelem yok

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Yetmez ama hayırlısı diyelim yine de güzel rakam

sezginakis1980 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sezginakis1980 ()

34.550 bu pazar ustunde kapatırsa olumlu

0BeğenmedimŞikayet

battıbalık ()

Aylık grafik için Bu ay 41465 üzerinde bir kapanış olumlu sinyal olarak görülebilir. Bir önceki mumun üzerinde tamamlayan bir mum yükseliş sinyali olarak piyasa algılar. 44606 bu teknik yön değişimi haftalık grafikte. Kapanış 41465 aylık için olumlu ama haftalık grafikte psarı devirmesi önemli ve ayı piyasasından çıkışın ilk sinyalleri olur. Boğa piyasası için 64.000 dolar üzerine yada aylık grafikte psarı devirmesi gerekiyor. Yani teknik yön değişimi şart boğa için aksi halde bunun adı düşüş içinde yükseliş olur. Boğa piyasası aylık grafikte yükselişi simgeler bana göre böyle.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Evet kesinlikle güzel yorumlar
Elinize emeğinize sağlık
İnşallah sadece bir Boğa tuzağı
Yahut tepki hareketi olarak kalmaz
Ve bir an önce aşar o seviyeleri
Çok zararda olan insan var çünkü
İyi geceler

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum