Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0877 05:06:42
EUR 35.0645 05:06:42
USD 32.2158 05:06:42
ALTIN ONS $2436.4300 05:06:42

Konu: Acil Durum Grafiği

⭐⭐LostPassenger ()
Bitcoin
Acil durum grafiği!

Minör kanal bozulursa anında stoplarım...

Ytd..

Yorumlar (28)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

vedatblg07 ()

İlk önerim bana hocam değil Vedat demen yeterli :) ikincisi ise çok büyük hacimli kırılımlar geldi. 10 dk da 150-200milyon dolar short piyasadan imha edildi. Genel bi temizlik yaptılar daha doğrusu. Bence bu temizlik trendin bi tarafa güçlü gideceğinin sinyali. Hiçbi borsa kaldıraçlı işlemleri sırtlayıp bi trene binmez. Ne aşağı nede Yukarı. O yüzden eğer hacim korunursa ben yükseliş çok net sürer diyorum. Düzeltmesi vs önemli değil, günlükte kritik bantların altına düşmediği sürece hacim korunsun gerisi gelir. O yüzden sen artık leverage işlemleri yaparken atıyorum 2x le longla orta vade longla. Fanteziye kaçmak üzücü olur. çünkü Al sat yaparken en çok yapılan hata genel trendi kaçırmak. Düşenide yükselenide. O yüzden nerede ful olacağını iyi kestir, yolun bahtın açık olsun. Sen zaten uyanıksın iş biliyorsun

Menekşe_3544 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Menekşe_3544 ()

29 dan aldıklarımın yarısını çıkmıştım zaten hocam short işlemini kapattım spot yüzde 50 nakit yüzde 50 şuan durum spor daki ürünlerim uzun vadeler var yüzde 300 de düşse satmayacam ekleme yapacağım coinler şuan izlemedim gün kapanışına göre hareket etmeyi düşünüyorum. Peki sizin öngörüleriniz nedir paylaşırsanız sevinirim

vedatblg07 için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

vedatblg07 ()

Çıktınmı menekşe malı

0BeğenmedimŞikayet

Menekşe_3544 ()

Yazarım canım teşekkür ediyorum bol kazançlar

Ebru2395 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ebru2395 ()

Tamam babada yazar mısın lütfen bol kazançlar dilerim

0BeğenmedimŞikayet

Menekşe_3544 ()

38.800 de kapattım canım biraz erken oldu daha çekileceğini biliyordum ama Bi arkadaşla Bi konu vardı o yüzden kapattım gece 3 kapanışına bakıp tekrar işlem açacağım

0BeğenmedimŞikayet

Ebru2395 ()

Tamam canım btc short kaçta kapatacaksın çok teşekkür ederim herşey için

0BeğenmedimŞikayet

Menekşe_3544 ()

Yani düşüş için işlem açanları likide etmek için yukarı tepki aldığında zararsız işlem kapatabilirsin

0BeğenmedimŞikayet

Ebru2395 ()

Nasıl anlamadım pek bilgim yok

0BeğenmedimŞikayet

Menekşe_3544 ()

Short patlatmak için yukarı iğneyi değerlendir kuzum

0BeğenmedimŞikayet

Ebru2395 ()

2.80 likid daha düşürmek için ek emir girdim

1BeğenmedimŞikayet

Menekşe_3544 ()

Canım gece çinliler uyanıp panik satışı yapabilir ama Bi short likide si için yukarı iğne atarsa orada kapatırsın x kaç girdin ki 3 de lig oluyorsun btc ve eth hariç marjine hayatta girmem tavsiye de etmem

0BeğenmedimŞikayet

Ebru2395 ()

400 dolar 300 daha emir verdim lig düşsün diye 3e

1BeğenmedimŞikayet

Menekşe_3544 ()

Diğerlerini kapattıysan sorun yok srm yüklü mü

0BeğenmedimŞikayet

Ebru2395 ()

Evet düştü de tek s r m açık oda fena düştü ne yapmalı?

0BeğenmedimŞikayet

Menekşe_3544 ()

Onlar düşerken de kazanıyor çıkarken de hocam

Harme5634 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Harme5634 ()

Aynen öyle malda olan iki üç balina ortak yalan haber için nakit öder sonuç alır inşallah çok düşmeden etkisi biter

1BeğenmedimŞikayet

Menekşe_3544 ()

İlk yazdığın geldi başka gelmedi canım long da olduğunu söylemiştin bana bende 39800 de kapat demiştim ordan short açacam demiştim sana düştü mü mesajım

0BeğenmedimŞikayet

Menekşe_3544 ()

Btc manipülasyon ile çalışır hocam

0BeğenmedimŞikayet

Ebru2395 ()

Yazdıklarım gelmiyor mu?

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Stopladım kardeşim.

vedatblg07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Harme5634 ()

Yarım saat önce bir arkadaş paylaştı Amazon'un olumlu haberini bende altına keşke bu haberi bide Amazon yetkilierin ağzından duysak dedim duyduk ama olumsuz unu :(

0BeğenmedimŞikayet

vedatblg07 ()

Bant aralığu aşırı dar. 37500 altı saat kaptırsa ki 4dk kaldı, stopla

0BeğenmedimŞikayet

Menekşe_3544 ()

Evet yalanlamış amazon açıklama yapmış

0BeğenmedimŞikayet

Harme5634 ()

Amazon haberi yalan mı

0BeğenmedimŞikayet

Menekşe_3544 ()

Çok teşekkür ediyorum galiba gün kapanışı 38.300 altı gelecek amazon haberini duyan çinliler de satarsa sıkıntı

LostPassenger için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

38300 altında saatlik kapatırsa anlık işlem yaparım herşeyden cıkarım...

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum