Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 13:41:51
EUR 34.8238 13:41:51
USD 32.3379 13:41:51
ALTIN ONS $2301.8900 13:41:51

Grafiği gönderen: hakan7038

Her birey kendi riskini alır.Sevgiler saygılar.

Yorumlar (65)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

GARIP_123 ()

Ustalar sayfaya gelmeye başladılar inşallah daha gelecek bir kaç usta daha var bence birde heri gelirse bu gümüşte al sat zamanı gelmiş demektir ustalarım.

VforVendetta• için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Merhaba , ben macd için aylık bakmıştım , fisher için aylık macd siz yazınca baktım şimdi. Zaten daha önce başlamıştı hala devam ediyor. Haklısınız.

LosAnarquista_60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Birsey sorabilir miyim. Fisher macd ile ayni mantikta calisiyor diye biliyorum. Aylik macd altinda sat gumuste de sat yakmaya dogru gidiyor. Fisher da aylikta sat yakmis gumus grafigi icin ne diyorsunuz bu duruma

1BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Aras, sen olmadan olmaz. Gann'a güvenemem, GAN dırır, Eliota güvenemem, hem Elin oğlu hem de otçu bu, kafasının güzelliğine falan denk gelirim, Fibo desen hiç olmaz, bu bizim bakkal İbo aslında da, veresiye deftere yazmamak için kendine yabancı şekil yapmış. Sen olmadan olmaz. Sen var heyacan yok:)))

0BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Sen ne heyecan yapacan :) Macd günlük baksana xau- usd yarın bilemedin õbürgün macd sinyali histogram altında aşağı keser gibi. Diğer taraftan rasyo artışını da dikkate alacak olursak buralarda fazla gezinmemek gerekli bir kaç gün.

hakan7038 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Aras, sana yazdığım gibi, ons 1797 de takılı kaldı. Bakalım ne olacak. Heyecan yapayım mı yapmayım mı:)))

1BeğenmedimŞikayet

dost55 ()

Eyvallah, iyi akşamlar :)

0BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Tamam dostum.

kasaryaza için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

En çok ihtiyaç duyulan anda gelsin. İyi akşamlar dostum.

dost55 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kasaryaza ()

Ah. Kütahyalım benim gelirse haber edersin dostum inşaallah

0BeğenmedimŞikayet

dost55 ()

Dostum valla iletirim lakin sanki zor gibi..

0BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Yok dostum gelmedi , gelse grafiğinden tanırım ben . Getirmeye çalışıyoruz.

kasaryaza için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Ben teçhizatı hazırladım , tek başına zevkli olmuyor :) @dost55 üzerinden duman yolu ile haberlesiyoruz şimdilik . Balina avına çıkaracağım onu :)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Malesef sn hocam aynı şeyleri yaşıyoruz
O yüzden ben de çoklukla sayfada hatırlatma yapıyorum kimse kırılmasın diye
Güzel görüşleriniz ve emekleriniz adına çok teşekkürlerimi sunarım ben de, bilmukabele
Sevgi saygı ve muhabbetlerimle

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Olmazsa Kütahya'ya gidip alıp geleceğiz. Yapacak bir şey yok:)))@dost55 can kardeşim haberin olsun, halk Hunterı istiyor:)))

0BeğenmedimŞikayet

kasaryaza ()

Hunter nerde geldimi

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Hocam, hoş sohbet yazılarım siteye düşüyor, piyasa yorumlarımın çoğu çıkmıyor. Gram sayfasındaki arkadaşlar alıştı durumuma. Gümüş sayfasında arkadaşların cevap yazmadığımı düşünmeleri, sanki onların yazdıklarını önemsemiyorda karşılık yazmıyorum gibi bir anlam çıkarmaları beni çok üzer. Sizin gibi sitede emeği olan, karşılıksız yardımını esirgemeyen değerli hocalarımında, benimle aynı sorunu yaşaması hiç hoş değil. İnşallah en kısa zamanda düzelir. Sevgiler saygılar.

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Biliyorum dostum , benden saygılar. Şu eski dostum hun- ter haber yılla gelsin artık :) ne inatçı çıktı. Av mevsimi yaklaşıyor.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bu sorun bende de fazla hocam nasıl çözeceğiz bilemiyorum. Üstelik benim kişiselde de problem var düzenleyemiyorum

1BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Aras, muhakkak cevap yazarım dostum. Bana yazıpta cevap alamamışsan bil ki benden değildir. Siteye çoğu yazım düşmüyor. Profile kopyala kopyala nereye kadar böyle gidecek bende bilmiyorum. Sevgiler saygılar dostum.

1BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Selam dostum şimdi okudum benzer fikirler deyim. Eyvallah sağolasın düşünceni paylaştığın için. Hayırlısı olsun diyelim.

2BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Aras, profilime kişisel yorum bölümüne kopyaladım dostum. @Melisada

0BeğenmedimŞikayet

Melisada ()

Abim cevabınız için teşekkürederim ama bahsettiğiniz iki kişinin msj larıda sayfanızda yok bilginiz olsun. Hayırlı kazançlar sağlıkla kalın

0BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Başkan bana yazdığın gelmemiş sanırım.

2BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Selamlar kardeşim. Daha yeni @VforVendetta• yazdım. Müsait olunca sayfamdan bakarsanız sevinirim. @Alperr1212 Bazen yazdıklarım sayfaya düşmüyor. Öyle bir şey olursa iletirseniz, tekrar yazarım. Sevgiler saygılar.

Melisada için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Gold_Miner20 ()

Eyvallah ustam, bereketli kazançlar dilerim...

1BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Eline sağlık dostum. Bakalım ons mu önce davranacak dolar mı?

1BeğenmedimŞikayet

Melisada ()

@hakan7038 Selamlar bu yıl onsla değil de dolarla mı yükseliş olacak onslar hep düşüşte sizce yükselir mi ons 19××görürmü gümüşte 29×× olur mu?

0BeğenmedimŞikayet

Alperr1212 ()

Ellerinize sağlık. Grafiginize bakınca solda çıktığı basamakları simetrige benzer şekilde geri iniyor gibi göründü bana. Eğer öyleyse 6.50 gelecek mi?

1BeğenmedimŞikayet

Nur_71 ()

Teşekkür ederim canım kardeşim ustam seviliyorsun çokça hürmetler

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum