Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0721 02:35:57
EUR 34.9058 02:35:57
USD 32.5375 02:35:57
ALTIN ONS $2330.4200 02:35:57

Grafiği gönderen: hakan7038

Her birey kendi riskini alır.Sevgiler saygılar.

Yorumlar (65)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Gzdee ()

1794 kırılırsa tavsan gıbı kacarım altı bende retına yakar maazallahh :)

hakan7038 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Can dostum, ons 1830 üzerinde yerini almadıktan sonra 1794 ister.1794 üzerinde kalamazsa 1750 ister. Sonra aşağı devam ederse kapat gözünü. Onun için ya onsu 1830 üzerine at. Ya da benden barikat için yardım isteme. Ben de bel fıtığı var diye kaçarım:)))

Gzdee için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gzdee ()

6.79 a barıkat kurdum sende bır omuz atarmısın can dostum:)

0BeğenmedimŞikayet

Şeker_kız_Candey_ ()

@Baba_Vanga_ Eylülde indirim gelir bence. sizce

Baba_Vanga_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Gzdee ()

can ortım ıyı olmana cok sevındım, bodrum tatıl planı ıptal oldu cesmeye cevırırz rotayı ama cok uzuldum cıkan yangınlara yıtırılen her cana. :(bende karamellı dondurma ıkram edıyorum. A. Olsun benım ortıme

0BeğenmedimŞikayet

Baba_Vanga_ ()

@Gzdee.. İyi geceler ortimim.. Buna "tatil" denmez, emekliliğin tadını çıkarıyorum.. Sıcaktan kaçmakta denebilir.. Çocukluğumdan beri geldiğim, ancak uzun ara verdiğim ata topraklarında oksijen yükleniyorum..6 Ağustos gibi, istemeden de olsa, güzel ülkemizin abartısız en sıcak şehrine dönüş yapacağım.. Darısı sana diyelim "tatil adına".. Piyasalar beklenildiği gibi, süpriz yok.. $/TL nin malum durumunu bekliyordum zaten.. Bakalım nerelere kadar inecek.. Malum "faiz indirimi" bir yerde gelecek.. Sakin bir şekilde beklemedeyiz kısacası ortimim... Sana hayırlı geceler diliyorum.. YTD..

1BeğenmedimŞikayet

Gzdee ()

ortımım tatıldeydın ıyımısın bır slm ver fırsat bulursan

0BeğenmedimŞikayet

Baba_Vanga_ ()

@Gzdee.. Bol şanslar ortimim.. Alıcılı taraftayız an itibarı ile.. Döndüğü yerde bakarız duruma.. YTD..

0BeğenmedimŞikayet

Gzdee ()

bereketlı olsun ortımım, onsunda 24.50 gramınında 6.75 gordu ordan donduğunu dusunuyorum ama fed ne yapacak bılemeyız, ıkramlar ıcın tskrler bende zıyaret ettım sayfanı

0BeğenmedimŞikayet

Baba_Vanga_ ()

@Azra35.. Tünaydın..24.81 altında 23.90 var.. Orası çok kritik.. Bol şanslar.. YTD..

@Gzdee.. Tünaydın..6.83 ten portföye Gümüş/TL ilavesi yapılmıştır.. Gelir ise sırada 6.62 var.. Bilgine ortimim.. (Balinaların ne zaman yukarı yapacağını kestiremeyiz, ana destekleri takip etsekte boş.. O yüzden kademeli alıma devam can ortimim.. )... YTD..

Azra35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gzdee ()

supersınnn cok mutlu oldum, ıletyrm

VforVendetta• için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Tamam kapatmam söz veriyorum.

1BeğenmedimŞikayet

Gzdee ()

yaaa olmasss, tatıl modu olur bır sure ama ıstıfa olmaz, tamam soz de donus yapayım:)

0BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Artık daha sakin davranıyorum. Eskisi gibi agre- sif değilim. Gitmem diye düşünüyorum :)

1BeğenmedimŞikayet

Gzdee ()

sabah konusmuştuk ya artık ıstıfa vs gıtmek yok değilmi, neden sorduğumu anlamıssındır, cevabını senet olarak ıletıceğım :)

0BeğenmedimŞikayet

Gzdee ()

o rakamları ızleyemem gozum kanar :)

0BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Merhaba , belli olmaz onun işi bakalım artık.

0BeğenmedimŞikayet

Azra35 ()

6.75.6.62 ne zaman icin bekliyorsunuz

0BeğenmedimŞikayet

Baba_Vanga_ ()

@Gzdee..6.81 gelir İSE bir takviye daha yapacağım...6.75 İ pas geçip 6.62 de toplamaya devam edeceğim.. Şimdiden yazayım bilgine.. Yukarı giderse zaten elimizde malımız var, bakar karar veririz..6.48 çok kritik level.. Orada İZLENİR sadece.. Bol şanslar ortimim... Asla YTD..

0BeğenmedimŞikayet

Baba_Vanga_ ()

@dost55 gereğini yapıp, gümüşün kitabını yazan "Hunter" dostu getirmiyor @Gzdee.. Bu siteden kimler geldi kimler geçti.. Avcı gelmemekte haklı.. Neşe kaynağımızın değerini bilemediler maalesef.. Neyse, çok yazdım bu konuda.. Bir gün bizde ilelebet gideriz illa ki..

1BeğenmedimŞikayet

Gzdee ()

tunaydın, gelmıyorkı belkı senı kırmaz

1BeğenmedimŞikayet

GARIP_123 ()

Yok başkan yanlış anlama senin gibi eski ustalar vardı heri bingo onur abi alıp satmayı sevmiyor zaten o uzun yatırımcı birde ismi aklıma gelmiyor sizler gümüş sayfasına geldiyseniz zaten 1 haftaya kalmaz al sat zamanı gelmiştir demektir çelik hoca zaten olucu ertaylan ikisi hocam.

2BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Eyvallah dostum , @Mehmetaltas1976 formasyonlara önem veren bir dostumuzdu.

Fatih001 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mehmetaltas1976 ()

Hocam seninde tahminlerin çok isabetliydi, uzun süre kayboldun, bidaha gitme..

0BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Estağfurullah dostum , biz kendi halimizde takılıyoruz. Ben şu an full usd deyim. Belki ons bazlı alım fırsatı doğarsa alırım . Kurdan dolayı gümüş artarsa zaten usd deyim. Yatırım tavsiyesi değildir diyelim.

GARIP_123 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Mehmetaltas1976 ()

O düşüş yönlü bayrak, filama çizdimi ben korkardım çünkü formasyon genelde çalışıyordu ::))

1BeğenmedimŞikayet

Fatih001 ()

İyi ki varsın

1BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Eyvallah dostum , şimdi ben olacakları az çok tahmin ediyorum , bize adam lazım olacak , biraz zorlu bir sürece yaklasıyoruz gibi . Tam hun- ter gibi dostlara ihtiyaç olacak.

Mehmetaltas1976 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Mehmetaltas1976 ()

Aras hocam seni eskiden tanırım ve severim, hunter kuşluda sineipir olarak ara ara tvitler atar.

0BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Dostum biliyorsun bizler ruh- suz sayılırız , emtia ile duygusal bağ iyi değildir. Onun için fazla heyecan yapmamaya çalışıyorum. Birde bilirsin ben dipte daha çok yazar çizerim . Neyse hayırlısı olsun dostum.

hakan7038 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum