Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0705 08:29:44
EUR 34.8951 08:29:44
USD 32.5742 08:29:44
ALTIN ONS $2327.0150 08:29:44

Grafiği gönderen: hakan7038

Her birey kendi riskini alır.Sevgiler saygılar.

Yorumlar (37)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Gzdee ()

terste yasemın cıkıs arıyor umutsuzca

hakan7038 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Şeker_kız_Candey_ ()

@hakan7038 Abim alış degilde satış olarak düşünsek bunu. geç kalınmış bir soru sordum.

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Güzel kardeşim, yol haritamız aşağı kırılımda grafikteki gibidir. Haber ve veri akışı yine takip edilmelidir. Dip neresidir, zirve neresidir kimse bilemez. En azından önemli destekleri bilirsek, parça alımları, aşağı inişlerde 1-3-5 gibi çoğaltabiliriz. Veya risk bende stres yaratıyor, idare edemem diyorsan da önemli destek üzerinde günlük kapanış yaparsa yüzde elli sonrasında yüzde elli de yapabilirsin. Sevgiler saygılar.

Şeker_kız_Candey_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Şeker_kız_Candey_ ()

@hakan7038 Hakan abim selamlar. kendini kurtaramıyor demi altın. durum olumsuz sanırsam. teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

Annihilator_co ()

Can abim mrb sanallarla alakali bir görüsun varmi bugun yukseldi biraz ciksakmi onu bilemedim?

1BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Güzel kardeşim, biliyorsun, gram altında dolar, ons altına göre daha etkili. Dolar denilen mahallenin delisinin ne olacağını bir öngörebilsem daha net konuşacağım. Bir gece yarısı bizimkilerin ne yapacağı belli olmuyor ki. O zaman kafanda şöyle bir senaryo oluşturabilirsin. Ons altın en son nereden döndü,1750 den. Bir önce 1678 den. Bu rakamları ya da kendi belirlediğin ons altın rakamını 31.10 böl. Ve yine dolar kuru tahmininle ya da en son dolar kaçı gördü 8.48 i, çıkan sonucu dolar kuru rakamıyla çarp. Merkez diyelim ki müdahale edemiyor, ons düştü dolar 8.70 oldu. Yine aynı formülle sonuca bir bak. Amaç, aşağı ya da yukarı yönlü rakamların gelebilirliğini, kendince sanal anlamda test etmek. Bu sana görünmeyenleri biraz daha görünür kılar. Sevgiler saygılar.

ÖzLem_09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Bilmukabele can kardeşim. Sevgiler çokca hürmetler.

Rmzhzr09 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Rmzhzr09 ()

Hakan abim bayramın kutlu olsun:)

0BeğenmedimŞikayet

ÖzLem_09 ()

482 teyid ve devamını var hakan hocam

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Estağfurullah abi teyit olması açısindan iyi oldu eline sağlık

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Can kardeşim, sayfana yeni baktım. Sen zaten iki gün önce gram grafiğinde gerekeni çizmiş, yazmışsın. Formasyonu belirlemişsin. Görsem, kendim çizmez, seni refarans gösterirdim. Neyse bundan sonra daha dikkatli olurum. Kusuruma bakma can kardeşim. Sevgiler saygılar.

Murat5635 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Ateş yak abi bakıyorum o tarafa

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Muradım, aramızda engeller ya da engelleyenler var. Ulaşamıyorum sana.

1BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Çok teşekkür ederim. Siz de bende, kelimelerimizi titizlikle seçip yazıyoruz ama maalesef bende bu sorun bitmiyor. Sevgiler saygılar.

Bay_Bayburtlu için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Bay_Bayburtlu ()

En son yorumu 1 saat önce yapmışsiniz hocam...
Sanırım bir sorun var.

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Yok abi malasef

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Murat, tekrar mesaj yazdım 7 dakika önce, yine gelmedi sana yazım değil mi?

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Eline sağlik abi
Ama senden hala mesaj gelmedi bana

1BeğenmedimŞikayet

finnari ()

Cok tesekkur ederim. Zahmet verdim. Eliniz kolunuz dert görmesin. Saygilar.

2BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Can kardeşim, ilk önce şöyle net bir ifade kullanayım.1. Gram altında 550 ne kadar bana yakınsa 450 de o kadar yakın. Dolarda 9.00 ve 8.00, gümüşte 7.50 ve 6.50 o kadar yakın.2. Kırılmayacak direnç yoktur. Aşağıdan destek alması gerekmez.3. Eee hocam oralımıyız buralımıyız, ne yapacağız yani. Can kardeşim, her zaman dediğim gibi ilk önce piyasayı iyi anlayacağız. Globalde ve iç piyasa dinamiklerini iyi takip edeceğiz. Mesala dolar neden bu seviyede dar bir kanal aralığında takılı kaldı? Neden 9 lara doğru patır patır bir hareket görmüyoruz? Ons altında ha keza öyle. İlk önce ben bunlarla ilgili araştırmalarımı yaparım. Daha sonra grafiksel işleme geçerim. Piyasa karar verdikten sonra grafikler piyasayı takip eder. O zamanda grafik üzerinden(yardımcı araçlarıda kullanarak) iki ihtimalli senaryolarımı oluştururum. Ona görede parçalı alım stratejimi uygularım. Ben de terste kalıyorum. Ancak bu durum uzun sürmüyor. Neden? Seninde bildiğin üzere bir mal(emtia)alınırken, iyi yerlerden alınmışsa rahat edersin. Hareket alanın artar. İyi yerlerden derken, unutma kardeşim, gramı 489 dan almadım buradan hiç almam, mantığı değil. Rakamlar önemli değil. Povell bir açıklama yapar, bu seviyeden dolar ya da altın alır, keyfimizede bakarız. Sonrasında daha da uçacak kaçacak laflarına bakmadan, son gördüğü zirveleri geçemiyorsa, piyasa doyuma ulaşmışsa da satar keyfimize bakarız. Önemli olan piyasa yeter ki alıcılı konuma geçsin. (Zaten bunu anlamak içinde kendimce önemli rakamları veriyorum zaten)Sevgiler saygılar.

finnari için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

serdar4949 ()

İlgi ve alakan için teşekkürederim diyetrli arkadaşım

0BeğenmedimŞikayet

finnari ()

Merhaba Hakan abi. Gram usd ve gumusle ilgili guncel paylaşımlarınızi tekrar tekrar okudum.. ellerinize sağlık. Söyle bir konuya affınıza sığınarak değinmek istiyorum. Yapılan değerlendirmeleri ne kadar anladık demekte şahsım adına konuşuyorum. Takip ettiğimiz rakamlar kapanışta zaten olup bitmiş oluyor bak oldu bak olmadı diyebildiğimide. Ancak isin ustaları işiten geçmeden anlıyor olup olmayacağını. Lafın özü abim sizce bu dirençler karar kapanış vs yaparmış yoksa ne kadar zorlarsa zorlasin önce aşağıdan destek almadan kiramazmi

0BeğenmedimŞikayet

Trc_2 ()

Eyvallah üstad senin ilgin için teşekkürler.

1BeğenmedimŞikayet

Öznurr_16 ()

Biz teşekkür ederiz can abim, varlığın daim olsun inşallah. Saygı ve hürmetler.

0BeğenmedimŞikayet

Beyzax ()

Teşekkür ederiz hocam

1BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Biz teşekkür ederiz hocam yolumuza ışık olmak için elinizden geleni yapiyorsunuz:)

2BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Can kardeşim, hatırın var olsun. Ayrıca her daim ilgilerini eksik etmeyen @Selda09 @Trc_2 @Gold87 @serdar4949 @Sosa @Öznurr_16 teşekkürü borç bilirim. Sevgiler hürmetler.

Bjk42_ için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Çok teşekkür ederim efendim. Sabah, dolar olmak üzere gerekli teknik açıklamaları yorumsal olarak yaptım. Belirttiğim yerden geri geldi. Ha keza gram altında öyle. Gel gitli bir kanal hareketine mi dönecek yoksa dolarda 8.53-8.48, gram altında 493-489 altında yeni bir değerlendirmeye mi geçeceğiz, takip edeceğim. Her daim kıymetlisiniz efendim. Sevgiler saygılar.

Hanım_Teyze için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Elinize sağlık, formasyondur çalışır - çalışmaz, çöp olur - heykeli dikilir vs, size bir şey olmasın, kaliteniz yeter, valla çok samimiyim, aşırı derecede :)

1BeğenmedimŞikayet

Bjk42_ ()

Emeğine sağlık abim düşüş formasyonları can sıkıcı oldu maalesef ytd. Diyeyimde bakalım piyasa ne diyecek

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum