Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0723 00:05:34
EUR 34.7956 00:05:34
USD 32.4645 00:05:34
ALTIN ONS $2303.6000 00:05:34

Grafiği gönderen: Luciferr01

⭐⭐Luciferr01 ()
Bitcoin
Bu gece uyumayın demiştimm.. çok yüklüyüm az önceki ZARARI misliyle çıkardım.

Yorumlar (48)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Hocam kaldıracı adınız gibi bilmiyorsanız uzak durmakta fayda var. Düşüş beklemiyorum 42655 üzerinde kaldığı sürece. Altında hafta kapatırsa düşer ne yazık ki

Mat__analiz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Bilmeyen uzaktan selam dahi vermesin hocam. Ben iyi öğrendim ki kaybetmeden öğrenilmiyor.. tadında ve yerinde oynamak lazım. Spotta yüklüyüm zaten. Kaldıraçtan gelen parayı mininge ayırıyorum ayrı bir hesapta. Bizi tepetaklak etmezlerse şayet :)

Dönence için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dönence ()

20x de kabul edilir bir kaldıraç değil ama 50x e göre daha muhtemel deyim ama yine de uyarımı yapıyım özellikle acemi yatırımcı için ne olduğunu anlamadan Dünyanız başınıza yıkılır coinler yokken forex te çok gördüm bu şekilde batanları hayırlı olsun size:)

Luciferr01 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Sayın @Dönence burda etheryumda 20x girmiştim.. döndü alın dediğim zamandı . Bakın şimdi nerdeyiz :)

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Hocam yanlışınız var ben 6.80 dan beri full tetherle işlem yapıyorum tl paritesi ile konuşmam ayrıca hedefim 40 dolar yani söylediğiniz rakamın üstünde

altın46 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

altın46 ()

Kusura bakma bar 190 idi TL olarak hatta size 180 e düştüğünde tekrar yazdım geçmişime baka bilirsiniz sizde olsun bir iki haftaya 300 dediniz bakın isterseniz ? sağlık olsun zaten öğünde söyledim ben btt ye devam

2BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Bar 20de paylaştım. Bar 21.7 şuan.
Kava 3.90 verdim 5.80 oldu
Ont 0.63 verdim 0.8xx oldu
Flm 0.3x verdim 0.4x oldu
Omg 3.6x verdim 4. xx oldu
Hbar 0.17 verdim 0.21 oldu
Btc 28-30 dip dedim 42 oldu
Eth 2200 verdim 2600 oldu
Daha sayamadığım aklımda olmayan niceleri var.
Hedef veririm ama zaman her daim tutmayabilir. Beklemeyi bilmiyorsan alma.
Çamur atıyorsanda önce bil sonra konuş

Çok ciddi söylüyorum bar dan yana zarar eden varsa cüzdan adreslerini bana ulaştırsınlar barlarını satın alayım kaç tane varsa hiç önemli değil

altın46 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

altın46 ()

Bar alın bırakın herşeyi bar uçacak bir haftaya diyen sen şimdide şöyle böyle deme ve yaaa ?

0BeğenmedimŞikayet

aspar ()

Öyelidr hocam öyledir sana başarılar :))

3BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Tarih verdim? 29 temmuz dedik kırılım günü . Açın bakın inceleyin herşey şeffaf. Ayrıca 50x long- short açıyorum sizin gördüğünüz o anlık iniş kalkışlarda araba parası veriyorum. Tabiki piyasaya göre anlık şekil alacağım kazanan tarafta olmak istiyorsam. Bu kadar işimin arasında bide kalkıp sayfada anlık işlem paylaşıyorum. Bunu insanlar para vererek satın alıyor oda yerse :)

aspar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

aspar ()

Piyasaya göre şekil alan piyasa şekilelenmeden söyler sayın üstad. Olanı herkes söyler neyse ya :) anında long la short arasında döndüğünğz için profesyonel birisiniz işin rast gelsin :))

1BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Piyasaya göre şekil aldığımı yıl sonu hedeflerimin değişmediğini bin kez söyledim. Düşecek çıkacak diyorum sürekli. Bir yorumu tutup çekmeniz birşeyi kanıtlamaz. Genel inanışımı sıkı takip edenler biliyor. Siz bu kadar bana dikkat kesiyorsunuz peki ya 28k geldiğinde neredeydiniz?

aspar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

aspar ()

Sana böyle bir milyon tane atarım sayın üstad hiç hesabım olmamasına rağmen :))

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

@aspar bakın burada ne var? Pozisyonum hala açık

0BeğenmedimŞikayet

ibrahim2345 ()

Alt yorum. Kavadan kar aldık. 5 gün önce flm den atak beklediğimi söyledim. atağı dün gece ve bugün yaptı. Daha bu hiçbir şey. Beklenti çok yüksek, piyasa yanılmasında İnşallah hedefler onlarca x
ytd

ibrahim2345 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ibrahim2345 ()

Oda güzel hocam. Hbar ı öne alalım. Flm yi arkaya bağlarız. Kavada haftalık ma yıllığı yukarı kırmış değil mi. Etkisini gösterse çok mükemmel olurdu.

0BeğenmedimŞikayet

Atakan_07 ()

Hocam grt ile ilgili yorumunuz varmı normalde mana ile 2si aynı fiyattaydi grt şuan çok geride kaldı ,060 direnç di geçicek gibi sanki

1BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Kava 8 hedefli gidiyor hedefine ulaştırsınlar flm den çok hbar dan atak bekliyorum hocam

ibrahim2345 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ibrahim2345 ()

Kava maşallah bugün çılgınlar gibi yürüdü. Diğerlerinede sıra gelir inşallah. Flm den iyi atak bekliyoruz. bakalım ne zaman sırası gelecek

-1BeğenmedimŞikayet

ibrahim2345 ()

Flm Paradator'un coinleri. İyi gidecekler bunlar. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

htcslk ()

Teşekkür ederim. Hepimize inşallah.

Hikmet38 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hikmet38 ()

İyi geceler. bol kazançlar saygilar

htcslk için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hikmet38 ()

Saygı duyuyorum düşüncenize.

0BeğenmedimŞikayet

htcslk ()

Ben izin istesem çok geç oldu gözler yanmaya başladı :) iyi geceler diliyorum bereketli kazançlarımız olsun inşallah

0BeğenmedimŞikayet

htcslk ()

Evet haklısınız böyle farklı zamanları malesef uyguluyorlar ama bunu bilmeletine zaten imkan yok en fazla tahmini olarak bilirler tabii zamanını değil. O yüzden bu gibi durumları kimsenin bilmedi beklenemez bence ama rutin zamanlarda durumu grafik bilgisine bağlı olarak bilen arkadaşlarda var.

0BeğenmedimŞikayet

Hikmet38 ()

Ne kadar bilgili insan olsada. bugun ki yükselişi kimse kolay kolay tahmin edemezdi. tahmin ederim diyen yalan söyler. balinalar ne isterse o olur

0BeğenmedimŞikayet

htcslk ()

Tabiiki.. bende emin olduğum kişilerle irtibat kuruyorum. Bilgili gördüğüm kişilerin yorumlarını değerlendiriyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Hikmet38 ()

Para kolay kazanılmiyor. ben şahsen burda sözde hocaların lafına sözüne bakmıyorum.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum