Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0715 16:51:37
EUR 34.7914 16:51:37
USD 32.4483 16:51:37
ALTIN ONS $2339.6650 16:51:37

Konu: Altın gümüş rasyosu günlük gözlem

⭐⭐Uslanmaz_35 ()
Gümüş
YTD.

Yorumlar (61)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

Mekan61 ()

Hayırlı bayramlar öncelikle:) bence de bulutların dağılma vakti geldi. Bu bulutlar Karadeniz havası gibi fazlaca kasvetli oldu:) açsın artık hava hep birlikte güneşli günler görelim:)) YTD

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Yavas yavas yukarilara donecek gibi ama yine de temkinli olmakta fayda var ytd

Mekan61 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Yok kardesim bunu diyen coook kisi vardi. Herbirine de bu tabloyu attim en az 10 kere sanirim

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Merhaba üstad hayırlı bayramlar. Bulutlar bence dağılıyor yavaş yavaş :) ytd

0BeğenmedimŞikayet

Mekan61 ()

Yarın önemli veriler var sanırım. Bakalım bulutlar dağılacak mı yoksa devam edecek göreceğiz:) YTD

LosAnarquista_60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Sıkıntı orda kardesim ben cok ciddi dusus olabilecegini dusundugum icin ve analizlerimde de o sekilde olabilecegini gordugum icin cokca uyardim. Insallah korktugum olmaz.

Ganeja için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Bakalim kardesim bende izlemedeyim ama dusmemesi gerekiyor yarin icin hafta kapanisi onemli bakalim nerelerde yapacaklar.

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Teknikte var kardesim gelmeyedebilir, geledebilir. Ama kesinlikle gelmez demek bana hep sacmadir.

fizik3846 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mekan61 ()

Onu ben demiştim galiba:) düşse de toparlar diye düşünmüştüm:) tecrübe eksikliği diyelim:) şahsi görüşüm:) YTD

0BeğenmedimŞikayet

Alperr1212 ()

Gaplı bölgeler mutlaka kapanacak diye bir şart varmış?

fizik3846 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Ne yapalim takiliyoruz. Roketci tayfadan birileri denk gelirse iki soru soruyoruz ne zaman 8 olacak, canım sıkıldı arkasindan bakarsin dediler o kadar ben baktikca dusuyor 8 olunca aliyim dediydim ama ne zaman gelir bu 9 ler.

Yazin gumus duser mi dediler tarihlerini cikardim koydum yine inanmadilar.

Mayis 16 da 28.75
Temmuz 21 de 24.76
yuzde 14 dusmus hani yazin dusmuyordu. Bu emtialar.

Kim_7_Kedimi için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ganeja ()

bugünkü abd son veriler yüzünden ons biraz yukarı gitti... Yarın rakamlar oturur bence.. gümüş 6.85 e gelebilir. YTD . . ama geçen seneki kanala girerse kötü.. çok kişiyi bayıltır.. YTD

0BeğenmedimŞikayet

Mekan61 ()

Ben de yarın son bir düşüş bekliyorum açıkçası. Tek kurşun kaldı dipten sıkıp ortalamayı düşürmeye çalışacağım. Bakalım nasip hocam:) YTD

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Normalde buralardan donus bekliyordum ama suan bir kere daha dusecekmis gibi duruyor son dususu 24.4 gibi yaparsa yukari hedeflerim var izlemedeyiz kardesim.

Ganeja için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

fizik3846 ()

Şimdi USD/TRY grafiginde 7,20 ile 7,70 arasında GAP" lı bir bölge var. Bu bölge ilk fırsatta (olumlu haber akışı) kapanacaktır. Ons gümüşün 23,78 dibini dikkate alırsak, GAP" lı bölgedeki USD/TRY fiyatı ile birlikte XAG/TRY değeri 5,50-5,90 lı seviyeler arasına tekabül eder. Gelme ihtimali her zaman vardır. Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Teknik çalışmadan ibarettir.

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Suan icin ben 23.97 ve 24.36 en dip olarak goruyorum. Hatta 24.76 dan donme olasiligi mevcut ama onu hemen soyleyemeyiz. Uyumsuzluk yapti yukari donmeye calisiyor ama yukarida tutunamiyor ve rsi yukselisi onaylamiyor belki bir tur daha dusebilir.

Bir tur daha duserse sonrasinda yon konusunda daha dogru analiz yapabilirim.

23.78 altina inerse 23.2 suan icin bende en dip nokta buraya gelip 25.5 gecemezse o zaman 21 ler gelebilir. ytd

Skaplan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kim_7_Kedimi ()

Topram nörüyon

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Ben ekmegimdeyim de sende ekmeginde ol diyecem ama bu gidisle gumusten ekmek yiyemiycen :)

Neyse iyi bayramlar

Enes0641 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Engelle kardes fenalik gecirme. Benlik bir problem yok. Ben de ne gorunuyorsa ben onu konusurum

Bulutlu_Hava için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ganeja ()

Işte Tam da o yüzden benim alım yerim olan 685 e geldiğinde Elim titriyor.. alamıyorum.. =) yaşlandıkça da risk iştahı Azalıyormuş.. bakalım bu sefer ne olacak.. ?
YTD

0BeğenmedimŞikayet

Skaplan ()

21 onslar olabilirmi o ekran

0BeğenmedimŞikayet

Bulutlu_Hava ()

Çok moral bozuyorsun kardeş fenalık feçirecez yazdıklarını okudukca

0BeğenmedimŞikayet

Enes0641 ()

He kardeş he hadi sana hayırlı bayramlar ekmene bak

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

O kadar dusmeye bilir 6.7 ve 6.6 kritik oralardan donus bekliyorum oralardan donmeyip dusus trendine devam ederse gecmis olsun 5. x yakar herkes ekrana saskinlikla bakar. Ytd

Acemialtinci31 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Dostum ben de uzun vadeciyim tepede satar dipte alirim. Bu sekilde ortalamam senin ortalamandan da azdir.

Ben bu yazilari normalde yazan biri degilim fakat sen ve senin gibi teknik bilgi olmadan yok ucacak yok kacacak diyenlere yaziyorum.

8 şubattan beri sitedeyim ne dediysek o oldu. Birine laf diyorsaniz bence once yorumlarini analizlerini okuyunuz okumuyorsaniz da laf demeyiniz

0BeğenmedimŞikayet

Acemialtinci31 ()

6.5 kadar düşer bu gümüş

0BeğenmedimŞikayet

Enes0641 ()

Dostum ben uzun vadeciyüm 2.85 6.60 6.80 alımlarım kendin düşün

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Kardes gumus 7.2 7.3 lerdeyken 8 olunca alirsin arkasindan bakarsin diyordun.

Dustu yine arkasindan el salladim. Hala alim yapmadim simdi kaca cikar da arkasindan bakarim. Var mi bir tahminin

0BeğenmedimŞikayet

Enes0641 ()

Hocam baskı ve söylemler dediniz söylemler nedir acın biraz kim tarafından ayrıca

Uslanmaz_35 için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

Uslanmaz_35 ()

Teşekkürler. Baskı ve sözlü söylemlerle aşırı düşürülen gümüş var.

Gerek gümüşün çok ucuz kaldığı ve bu nedenle alımların başladığı gerek ise buraların ben de dip olacağını düşündüren bir çok emare oluştu. Şöyle ki ;

EURo faiz arrtırmadı %2 üstüne kadar yolu var diyerek süreci uzattı. ECB basın konuşmasında varlık alımına hızlı devam diyerek istihdama odaklanacağını teyit etti ve onsları baskılamak için şahin konuşmadı. OLUMLU.

ABD tarafında son şahin konuşmalardan sonra abd borsaları aşırı düştü ve piyasayı yatıştırıcı söylemler geldi , abd işsizlik haklarından yararlanma başvuruları yüksek kırmızı geldi bu iki emare abd nin istihdama odaklanacağı ve en az 2 ay daha varlık alımını azaltmayacağı bununda onslara yarayacağını düşünebiliriz.

Elbette rasyonun bugün kapanışında gümüşün yükselecek mi yoksa baskılar devam edip düşüş veya yatay şeklinde mi ilerleyecek anlayacağız. çubuk altına inmesi tuzakta olabilir abd seansında kendini belli edecektir gümüş düşüyorsa anlarız ki tuzak ve baskılar devam ediyor.

Eğer rasyo çubuk altında kapatmaz ise olabildiğince güzel atakta satıp alttan alarak gram arttırmak sağlıklı olacaktır. YTD.

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum