Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0698 07:49:10
EUR 34.7606 07:49:10
USD 32.4713 07:49:10
ALTIN ONS $2374.6650 07:49:10

Konu: 27500 ons olursa

Yorumlar (185)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

fizik3846 ()

Şu an için düşüş destekleniyor indikatörlerde, ilk hedef 6,93xx, aşağısı 6,89xx kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Kendi çalışmam neticesi elde ettiğim verilerdir.

ÇANCILAR_PET_SHOP için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

ÇANCILAR_PET_SHOP ()

Buğünde nokta atışı bekliyoruz :))
ABD yine alır 7.12 yapar mı acep ?

By_tarafsız_adam için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

yaz günü düşüş mü olurmuş yowww xD

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Ben full tl de olsam parça parça 7,20 den alırdım 7,10dan alırdım 7 den gene alırdım, 7,90 dan gene alırdım. en son 5. ci parçayı daha çok düşerse diye bekletirdim. genelde 4 e bölüom ama böyle riskli olduğunda 5e 8 e ayırıyorum parçaları ytd

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Sen biraz aceleci davransan da sonuçta çok yanlış bir şey yapmadın sayfada çok erken davrananlar oldu düşüşte. Ama dipte fazla alan olmadı malesef hem TL olmaması hem de daha fazla düşer beklentisi ve korkusu olmaması nedeniyle. Lakin hala geç olmayabilir :) ytd

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

ben full risk aldım normalde bunu yapmam ama önceden yaptığım kârlara güveniyorum, o yüzden çok olsa seneyi az kârla kapatırım ytd

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Fiyatlamalar baskılar yüzünden bu halde eğer bu baskılar bi kalksa şaha kalkacağız buna rağmen bile boğaları pistten alamadılar 2 gündür :)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Eline ağzına sağlık aynı şekilde ben de yaptım çoklukla :)
Dünkü yutan boğa da belliydi zaten ama bugün kapanışta teyit alması önemliydi
Hatta ABD bugün de almayacaksa ayıp eder demiştim :)
Bu sayfada anlaşıldığımı düşünmüyorum pek fazla ama...

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

bu arada önceden fiyatlanma mevzusu olduysa bu rakamlar gelmez. Yatırımda bazen hani önceden fiyatlanma denen şey oluyor ya :) o olduysa düşmeme ihtimalide var ytd

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

bugün sabah @ÇANCILAR_PET_SHOP ile sohbet ederken birileri sordu ne olur grafik bugün, karışıktı grafik ama önce düşüş olacak sonra çıkış olur olursa demiştim, hatta zamanı bile yazdım gene :) abd açılışı öncesi düşüş biter ama tl de olsam abd açılışını beklerdim garanti olması için dedim, herkes düşecek sanacak ama bence bugün abd açılışında alıma geçip yükselecek demiştim. Tahminim nokta atışı olmuş xD değerlendiren olduysa en az 10krş al sat yapmıştır ytd

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Ben artık ana hedefini bekliyorum dün ve bugünden sonra, he duruma göre risk görürüm büyük kısmını çıkar yine de bir miktar risk alırdım 31.80 hedefim için :) ytd tabi

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

@BossVurguncu olumsuz yönle bakarsam :) fed konuşması öncesi rakamsal olarak (24087/31,1)x8,48dolar=6,56tl gümüş tl fiyatı olur. iyimser bakarsam tekrar 24700 test edilirse ordan dönerse (24726/31,1)x8,48dolar ile =6,74tl 8,58 dolar kuru ile 6,82tl ye düşer tekrar, ordanda yukarı atar. artık nereye kadar çıkabilirse ağustosta eylülde ytd

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

@MelihaHanım ons beklentim en kötü ihtimal diyelim, üstünede atabilir inşallah :) ytd

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

haftalık bir tane mum bile yaksa yukarı atma ihtimali doğar ytd

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Aşağı düşmeden yukarı atabilir bak bu grafik herşey müsait aslında stoch altta, macd alım bölgesinde olabilir bence ytd

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Dolar düşmeyeydi iyiydi...

0BeğenmedimŞikayet

vatansever1 ()

Sabırlı olunuz, beklemeye devam ediniz. sizlere bol kazançlar dilerim. Likr için teşekkürler, bende sizlere günlük bütün likelerimi rastgele dağıtıyorum...

Çalıkuşu için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Çalıkuşu ()

Hayırlı sabahlar berektli kazançlar yukarılardan kalan olarak brklrmeye devam selamlar like
hakkımı doldurdum bugünde

vatansever1 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Evvett şahidim dostum

kasaryaza için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Angarali06_33 ()

Bende konfora aldım :)

Abbas_usta için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Abbas_usta ()

Zararda değiliz ablacım bu şahsada cevap vermeye değmez kendisini @ÇANCILAR_PET_SHOP abiyle konforlu alana aldık zaten bizim gerçeklerimiz onların hayali dahi değil o derece Yani :))

Angarali06_33 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Angarali06_33 ()

Çok mu sevindirici bir durum insanların zararda olmaları. O zaman bekle bir köşede son gulen iyi güler

Uzunvade007 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

sizin dediğiniz grafiği inceledim mantıken olabilir, şu an zaten @TANER_Murat bir video atmıştı izlediyseniz, eğer ordaki gibi haftalık düşüşü tamamlamak isterse dibe gider gene bu grafiğe benzer, kademeli olarak fedin tutumuna göre dahada aşağıları test etmesi için aylık düşüşe geçmesi lazım ki oda yıllar sürer tahminen 1 yılı bulur gibi ytd

M_yıldız için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Kapanış . Bu ay yada sonraki ay 26.20 ustune cıksarsa yükseliş yoluna girer diye dusunen arkadaşlar var . bakalım işte gidebilecek mi ? giderse bu dusus fake kalır(ayı tuzagı ) . eger gidemezse ozaman sıkıntılar bas gösterecek . ytd

-1BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

@M_yıldız alt yorum gibi ytd

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Alt yorum yerinde tespit sanırım kardeşim:)

Periyot için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

AMEDLİ_E_Z_21 ()

ALLAH hayırlısını nasip etsin. iyi bayramlar

Benim_ciğerim_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Benim_ciğerim_ ()

Tamam kardeşim etiketlerim

AMEDLİ_E_Z_21 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Benim_ciğerim_ ()

Tabiki dostum

Abbas_usta için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum