Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 22:23:10
EUR 34.9839 22:23:10
USD 32.2051 22:23:10
ALTIN ONS $2414.8350 22:23:10

Konu: Harmonik donus formasyonu

öncelikle herkesin bayramını kutlarım. Zarar kesi bu gece kapanışına kadar kesinlikle yapmayın btc den günlük kapanışı da görelim derim. Bakın şuan bulunduğu seviyeden 32 k üstüne atıp gün kapanışi yaparsa döner. Zarar kesi hala yapmayin derim ben

Yorumlar (72)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Muallimee ()

Direk 10k ya düşse de kurtulsak 30k da süründürdü şimdi 20k da süründürecek

LostPassenger için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

Lamassu ()

Ustam hayırlı bayramlar. Eğer grafiğe göre konuşacaksak 30000 i kırmamalıydı. Çünkü asıl boğa 30binden başladı.

1BeğenmedimŞikayet

Altın_meraklısı_06 ()

150 bin TL zararım var ama yapacak bişey yok bekliyorum. Düşünceye saygı yok herkes düşüncesini yazsın laf atmanın anlamı ne . Zaten her şeyi bilseniz burada işiniz ne kazanır emekli olur dünya turuna çıkarsınız )

lord_of_the_attack için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

lord_of_the_attack ()

Onların tek derdi bakın yanildi herşeyi bilmesi imkansız bakın ben düşecek dedim ben bildim demek zararda olan adamlar umurunda bile değil e diyeceksiniz kendi de zararda doğru 2 binlira ile ben de oynasam full zararda olsam güler gecerdim normal herkesi iyi niyetli sanmayın gerçek yatırımcı sanmayın bakın sabırla bu geceyi bekleyin

Altın_meraklısı_06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

KRAL001 ()

Senin loglar duruyormu

Menekşe_3544 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Menekşe_3544 ()

Doğucum dün az Bi nakit attım hesaba alım için Bi fikrin var mı

-2BeğenmedimŞikayet

Ydu ()

Ya kardeşim hayal kurma ne anlatiyorsun 28 bin altı yok ytd

0BeğenmedimŞikayet

hasankpln71 ()

Elimde TL var ama grafik teknik bilgim sıfır. Şuan alım yapacak olsanız kaç TL'den alım yapmaua başlarsınız kesinlikle tavsiye olarak almicam ve ne alirsiniz

0BeğenmedimŞikayet

Altın_meraklısı_06 ()

Katılıyorum. Birde ona sormadigimiz sorulara azarlar gibi cevap veriyor her şeyi ben bilirim ben dedim ya diyor . Çok biliyor neden terste kalıyor?

Switchb4ckk için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

Switchb4ckk ()

Sizde çok normal değilsiniz sabahtan beri adama demediğinizi bırakmadınız herkesin önünde yani bu şekilde davranınca elinize ne geçiyor anlamıyorum yaşınızı başınızı almış adamlarsınız çok komik duruyorsunuz

-1BeğenmedimŞikayet

Altın_meraklısı_06 ()

Gün sonu gelse de yapmayı düşünüyorum üç beş yıl beklerse de bekler yapacak bişey yok da sormadigim kişiler cevap veriyor sizi sevmeyenler sanırım azarlar gibi cvp veriyor ilginç. Sizi sevmediği analdik da bize neden böyle cvp yazar anlamam

lord_of_the_attack için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

hasankpln71 ()

Size bişey sormuştum yanitsiz kaldı

0BeğenmedimŞikayet

Altın_meraklısı_06 ()

Saol cvp içinde azarlamak için yazmana gerek yok ve size de sormadım açıkçası size sorduğum zaman yazarsaniz sevinirim.

0BeğenmedimŞikayet

Ümit62 ()

Tamam teşekkür ederim

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum