Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 09:06:23
EUR 34.8238 09:06:23
USD 32.3379 09:06:23
ALTIN ONS $2301.8900 09:06:23

Konu: Gümüş tl destek direnç yerleri

Gümüş ons yükseliş trendinde yalnız dolar tl nin düşme eğilimi daha fazla olduğundan gümüş tl 7.13 altı 4 saatlik kapanışlar 6,95 e kadar giden alt destekleri gündeme getirir.

Yorumlar (16)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

çaylak1617 ()

Yıl belirttiğinize denk gelmemiştim. Profilinize girip yorumlarınızı okumuyorum. Dolar düşüşte olmasa ben de 7,15 altını yazmazdım. Dolar 8,80 i gördükten sonra yavaş yavaş düştüğünden pek anlaşılmadı. Şimdi dolarda düşüş hareketi daha belirgin olduğundan insanlar alt seviyeleri yazıyor. Alt hedefleri versem de 7,15 desteği kuvvetli. Defalarca denenmesine rağmen kırılmadı. Bu yüzden çoğu kişinin buradan yükseleceğini düşünmesi normal.

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Endişeli ()

Teşekkürler hocam

2BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Bayram tatili başlayana kadar dolar genelde düşer. Tatil sırasında sabit kalır. Tatilden sonra yükselir. Vatandaş bayramda faizde kalmak istediği için böyle oluyor.

Endişeli için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Endişeli ()

Çelik2119 geçtiğimiz ramazan bayramında dolar çıkmıştı ve bayram sonrası da düşüş yaşamıştık... bu bayramda olma olasılığı varmı... düşüncelerinizi nerak ediyorum.. saygılar

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

8.38'de güçlü bir destek var. bayramda oraya kadar gelebilir. bayram sonrası yükselir. Sonra enflasyon rakamını bekler bence.

cacaron_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

cacaron_ ()

Yıldızımda alındı:)) sizce 8,30u görür mü bayram sonrası?

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Sadece eksiyle kurtulduysanız şanslısınız. Ben kaç gün engel yedim :9

cacaron_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

cacaron_ ()

2hafta önce 8,50yazdım eksiyi yedim

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Ben al satcıyım al yatcı değil :) tarafsızca veriler açıklandıkça grafiğe göre yazı yazarım, sizin gibi sürekli düşecekte düşecek düşecekte düşecek yazmam. Düşecekse düşecek yazarım bilmem anlatabildim mi Ben usta değilim hocada değilim bırak artık şu muhabbeti, ego yapmışsın kendi kendini eğlendirip duruyorsun sitede :) engeli açıp mesaj atıp geri engel atıyorsun, çocukmusun nesin anlamıyorum. Gora filmindeki bir cisim yaklaşıyor gibi dk başı çıkıp bir mesaj atıp gidiyorsun :) sabah düşeceğini bildiğim halde satmıyorum para benim değil mi kardeşim risk alıyorum sanane bundan onu anlamıyorum arızamısın nesin anlamıyorum.

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

2021 yılı hedefi 21 dolar dedim. Daha nasıl zaman gösterilebilir bilmiyorum. Siz ilk defa 7'nin aşağısı gelebilir yazmışsınız. @By_tarafsız_adam 7.07 gelebilir yazmış. Bir anda ustalar tahminlerini düşürmeye başladı. Bir ay önce bu rakamları yazanı sitede taşlıyorlardı.

çaylak1617 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

çaylak1617 ()

Teşekkür ederim. Allah razı olsun.

NİLSUDE için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

NİLSUDE ()

Emeğine sağlık @çaylak1617 Like

0BeğenmedimŞikayet

çaylak1617 ()

Zaman göstermeden ons 21 dolar olacak demeniz. Buradaki arkadaşların çoğu al sat yapmaya çalışıyor. O yüzden kısa vade grafikleriyle ilerlememiz bizim için daha sağlıklı olduğunu düşünüyorum. Çoğu kişi terste olunca artık 1,5 aydır herkes bunaldı. Artık yükselmesini temenni ediyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Hani 2 aydır aman gümüş düşer demeyin, millet korkar diyorlar ya. O açıdan söyledim.

çaylak1617 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

çaylak1617 ()

İki tarafa göre de yazdım. Kim nasıl algılarsa. Doların düşüşü bitene kadar ons canlanmazsa alt hedefler gelebilir. İnşallah ons gümüş artık toparlanır.

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Korkutmasaydınız milleti.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum