Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0731 13:30:21
EUR 34.7854 13:30:21
USD 32.3946 13:30:21
ALTIN ONS $2342.7650 13:30:21

Konu: Gümüş Ons Yatay Band

Değerli arkadaşlar, Biraz da geniş resimden bakmak gerekirse Gümüş ons için günlük grafikte Basitçe 1 yıldır içinde olduğumuz hafif yukarı eğimli yatay banddayız ve bandın orta kritik sınırındayız. Altta kalırsa da üste giderse de rakamlar belli fazla söze gerek yok.ytd
Kendi içinde ise 28.75-23.75 arasındaki 5 dolar lık bir banddayız onu da belirtmek gerekli.ytd

Yorumlar (19)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Çalıkuşu ()

Amin ons korusun yeter beni tl ihtiyacım yok spenki yenecek ilim versin Rabbim sizlere inşALLAH banada versin dicemde benim kqfa almıyo artık

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

18'ler neyse de 11'ler bilemiyorum yani. Diyelim ki projeksiyonda olan rakamlar bunlar ama sadece algı verildi belki gerçek olmaz. Spenk her bekleneni yapsa oho işimiz var, zaten o durumda zengin olurdu herkes. Yani spenk o kadar da mal olamaz bence :))
Tabi kesin diyemiyoruz ama temennimiz kimseyi üzmemesi.
Yani dolar zaten düşüyor ons yine de sizi korur ama gümüş TL de verim biraz daha kısıtlı kalacak olabilr. Gümüş tepeden alanları malesef bi 6 ay kadar bekletmeyi seviyor.
Bereketli kazançlar

Çalıkuşu için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Çalıkuşu ()

Sağolun çok teşekkür ederim ben dolar ile almıştım gümüşü onsun çıkması beni kurtarır anca, elinize emeklerinize sağlık
Cuma günü buralardan zararkes yapmıştim yarı 18ler 11ler yorumlarıda gòze çarptı yorumlardan, bakalım zararsız geri aldım grafik ve yorumunuzu görünce :)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Merhaba. Yani bu yatay band 1 yıldır bi aşağı bi yukarı böyle gidiyor. Yine dibini aldığına göre 23 lerin çok altında kalmadığı sürece orta ve üst banda gitme ihtimali çok açık. Bunu paylaştığımda 2 ay kadar önceydi sanırım o zamanlar üstten ortaya gelmiş ve yön arıyordu sonra dibine gitmiş oldu. Şimdi de beklentim doğal olarak orta sınır ilk etapta sevgili Çalıkuşu. ytd
Diğer taraftan buralar ellilot hocanın dünkü son attığım dalga sayım grafiğinde buradan bi 6.71 görme ihtimali vardı öncelikle.
Çok alttan zararkes yapmış da oldunuz ama her şeyde vardır bir hayır zaten dolar iyi görünmüyor onslar yükselecek olsa dolar izin vermiyor gümüş TL bazında. Yani ons olarak yükseliş olsa da dolar absorbe edecektir belli bi düzeyde o yüzden gümüş TL yükselişi sınırlı olabilecek gibi görünüyor. ytd

Çalıkuşu için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Çalıkuşu ()

Aslm ben zarara satmıştım yarısını bugün 14 gramlık artı ile geri döndüm erkenmi aldım burdan dediğiniz rakamlara gider inşALLAH

2BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Selam arkadaşlar. Bu basit grafik hala geçerli. Gümüş ons için Kanal dibini aldık yani 23 ve biraz da sarkmıştı, kaç zamandır da buralarda dip oluşturma gibi bir hareket var. Eğer buralardan kanal orta sınıra ilerleyecek olursak 26 dolar potada diyebiliriz basitçe. İşler iyi giderse sonrasında 28'lere ulaşma potansiyeli gayet açık şekilde çıkarılabilir buradan, tabi orta sınır üzerinde tutunmasına bağlı ilerleyen zamanlarda. Sabır inşallah. ytd

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Her şey o evening star ile başladı 3-4 ay önce karanlık

heros için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

heros ()

isiklari sondurduler
karartma var
broo
")

0BeğenmedimŞikayet

Ömür_sermayesi_pek_azdır_ ()

İnşaAllah hocam hayırlı haberlerini bekliyorum ay sonuna kadar

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Merhaba abi hayırlı günler şimdilik bir gelişme görünmüyor. Bu haftayı da izleyeceğiz bakalım yarından itibaren ne gibi şekil alacak. Işık yok değil ama. ytd

Ömür_sermayesi_pek_azdır_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ömür_sermayesi_pek_azdır_ ()

Hocam hayırlı günler ufukta ne var güzel gelişmeler varmi yoksa halen tünel karanlığı devammi ediyor

0BeğenmedimŞikayet

ASRİ6327 ()

Teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Ve aleyküm selam teşekkürler mutlu pazarlar güzel insanlar

ASRİ6327 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ASRİ6327 ()

S. aleyküm.

Elibe emeğine sağlık.

Başarklarının devamını diliyorum.

Beğeni verilmiştir.

1BeğenmedimŞikayet

erenbeg ()

Selamlar. Elinize emeğinize yüreğinize sağlık.

7BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bakın ne buldum. 9 Temmuz tarihli 1.5 aylık çalışmam. Çok basit Sadece birkaç çizgi. Derin bir analiz yok destek direnç formasyon indikatör vs hiç bir şey yok. Aşırı sade bir çalışma.
Sadece bir band alt kanal ve üst kanal rakamlarını göstermişim. Hatta Üste ya da alta giderse rakamlar belli fazla söze gerek yok demişim.
Şu an neredeyiz 23'lerde, yani alt kanalın dibinde. Bundan ne çıkarabiliriz, Buralarda tutunursak eğer daha alta kırmazsak, tekrar alt kanalın üstüne yani orta sınıra ve oradan da üst kanala gitmek isteyebilir diye yorumlamak hiç de zor değil. ytd
Fırsatım olursa yine böyle basitçe yeni benzer bir çalışma atarım.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

@Efem09 sorunuzu bu grafikte yanıtlamış olayım.
Hocam bir rakam kesin gelmez yahut kesin gelir demek doğru olmaz. Burada kesin konuşan çok kişi yanılmıştı. Büyük resimde baktığımız zaman 1 yıldır süren ortalama bir yatay banddayız diyebiliriz. Yani tabiki gelebilir 29 bandın sınırları içinde. ytd

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Teşekkür ederim ablacım hayırlısı bakalım artık yordular

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Emeğine sağlık.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum