Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 01:56:39
EUR 34.8238 01:56:39
USD 32.3379 01:56:39
ALTIN ONS $2301.8900 01:56:39

Konu: Yatırımcı Psikolojisi

Çok güzel anlatmış değil mi :))
Cümleten iyi geceler bol kazançlar

Yorumlar (99)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

:)) ben de aynı doğrusu

emek36 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

emek36 ()

@BossVurguncu depresyonla umut arasında gidip geliyor, umut 'a yakınken geri tepti depresyona yaklaştı :))

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Açıkçası herkes korku ve kaygı içinde genellikle. Hatta yükseliş tarafında olanlar dahi bir kaygı hissediyor diye düşünüyorum. Teknik de kararsızlıklar çiziyor zaten.
Zararda olanlar da yükselecek dahi olsa hemen zararı kurtarıp çıkma arzusunda doğal olarak. Bu da spenk lerin en sevdiği taktiklerden bezdirdiler iyice milleti. Bu durumların bende çağrıştırdığı şey teknik üstü olarak yükseliş sinyali. Ytd olaraktan tabiki.
Bana göre kaygı korku destek, coşku galeyan ise teknik üstü direnç bölgeleridir. ytd

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Görünüm tekrar iyiye dönmeye başladı.
26.20 26.30 üzeri kalmamız önemli günlük kapanışta.
Bana sorarsan 25.50 ve 25.75 üzerinde kaldığımız her gün iyi
ve ama 26.60 üzerinde haftayı kapatmak da ayrı önemli.

Normalde ABD 10 yıllıkları düşü ve bunun onslara yaraması gerekli.
Diğer taraftan DXY sıkıntı yapıyor bakılıyor onsları anladığım kadarıyla, eğer dxy de düşerse onslar yürüyebilir. Lakin bu kez dolarda geri çekilme beklenir.
O durumda gümüş ve altın TL yine fazla getiri değişmese de en azından yükseliş trendine girme potansiyelinde olur ve dolar tekrar artmaya başlarsa yön yukarı zararlar kurtarır ve kar eder herkes diye umuyorum.

Altın da güzel gidiyor aslında destekler bu sayede gümüşü. Bazı yabancıl kaynaklar altının onsunu 1900 üzerine bekliyor haberi geliyor. Fazla düşük kalmış ve Fed kararlarının faiz beklentilerinin çoktan fiyatlandığı haberleri de var. ytd

Efem09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Efem09 ()

7.50 lazım tersten çıkmak için

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Kaçtan almıştın? 7.44 ten mi aldın

Efem09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Efem09 ()

Çıkmazsa eldeki gümüşü ne yapalım dostum, 7. 44 satmadık.

3BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Gümüş bugün pek beklediğim gibi gitmedi açıkçası. Hayır olsun bakalım.
Ya düşürecekler artık ya son silkelemeler korkutup elden malı almak için. Artık ben de bile son umutlar. Eski bazı dostlar derdi ki sen bile yorulduysan umudun kalmadıysa artık bu gümüş çıkar... İnşallah çıkar ne diyeyim. ytd

0BeğenmedimŞikayet

VeterinERsin ()

@Varabey merhaba. Aşağıda zorlayabileceği dipler nereler olıbilir.

Varabey için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Bant aralıgı 32800 ile 39150 arası dostum son bir destegi yoklayıp yükselir diye düşünüyorum her i haraketini ritmik olarak 3 kere deniyor ytd

Periyot için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

35oğuz35 ()

Aynen hocam takip edin hem burdan hem disardan begendiginiz hocalari izleyin ordan zaten piyasa takibi yaparsiniz ben oyle yapiyorum ve grafik okumayida ogrenin bu isi yapacaksaniz cok faydasi olur

Azra35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Azra35 ()

Evet biliyorum bostanlı cok nezih

Seçkin bir muhit hele şimdi

Evet gümüş iyi yerden alinca insanin yüzünü güldürür

Bende 4..5 aydır üye oldum takip ediyorum

Sağolsun bu işi iyi bilenler bizi yönlendiriyor

35oğuz35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Azra35 ()

Amin ins sizi yaş bilmiyorum ama

Inş sizlerde emekli olmayı nasip etsin ablacim

Muratbjk için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

35oğuz35 ()

Ben gaziemirden hocam :) izmirli gorunce mutlu oluyor dimi insan:) ben gram alirdim bu sefer gumus deniyim dedim ilk defa 7.32den aldim dun:) siz cigliden ne guzel bostanlida 1 sene kaldim arkadasimla cengiz topel caddesi bilirsiniz:)

0BeğenmedimŞikayet

Muratbjk ()

Oo neguzel allah nasip etsin insallah saglik huzur gecirmeni dilerim insallah

1BeğenmedimŞikayet

Azra35 ()

evet izmir cigli

Ya ne güzel burda 35 görmek
Siz neresi desi iz oğuz bey

35oğuz35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

35oğuz35 ()

Izmir ciglimi

0BeğenmedimŞikayet

Azra35 ()

Yıllarca çalışıp emekliliğin tadını çıkarıyorum diyelim

0BeğenmedimŞikayet

Muratbjk ()

Guzel yerdesin ne is yapiyon acaba

0BeğenmedimŞikayet

Azra35 ()

Çiğli deyim

0BeğenmedimŞikayet

Muratbjk ()

Izmir neresinden ben sirinyer

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Amin bilmukabele sizden de inşallah
Ben öyle düşünüyorum geçeceği beklentim açıkçası. ytd

Fatih001 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

İnşallah üstadım

iilyas için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fatih001 ()

Allah razı olsun hocam
Sana da bereketli kazançlar dilerim
Bugün 7.38 bölgesini tekrar gecer miyiz acaba

0BeğenmedimŞikayet

iilyas ()

Ustam ver coşkuyu gidelim..

2BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Günaydın arkadaşlar herkese bereketli kazançlar. Sizce buna göre hangi bölgedeyiz?

0BeğenmedimŞikayet

Azra35 ()

Günaydın evet izmirliyim

Izmirde yasıyorum

0BeğenmedimŞikayet

ElifSerra ()

Çok teşekkür ederim. Benim için şuan çok karışık ama zamanla daha iyi odaklanarak öğrenirim diye düşünüyorum. Piyasayı çok tanımadığım için öncelikle bilgisine güvendiğim kişileri takip etmeyi daha uygun buluyorum şu aşamada. Çok teşekkür ederim, saat bayağı geç olmuş farketmedim ben. İyi geceler

Varabey için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

1G yani günlük degerler bandları belirler bizim saatimizle 17.00 tüm piyasaların rsi ortalams saatidir 4saatlik rsi alsat fyat belirlemeye yardımcı olur kararları vermenizi saglae her rsi rakamının bir yönü vardır kuzey veya güney stokastik osilatörle rsi yönü birleştirildiginde yüksek oranlı başarı saglar ytd

ElifSerra için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum