Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0735 19:30:07
EUR 34.7806 19:30:07
USD 32.3756 19:30:07
ALTIN ONS $2344.5450 19:30:07

Grafiği gönderen: Manga

Manga ()
Ons
gramda bu şekilde bir düşüş gelebilir

Yorumlar (54)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

WuDuu___CAN ()

Dayı ppk kadar bu şekil de giderse kırabilir 8.58 DXY destek vermezse tabi dolara

Halo27antepli için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

omubu ()

Bereketini gör dayı:)))

0BeğenmedimŞikayet

WuDuu___CAN ()

Keşke ABD de yaşasaydım amcacığım daha iyi bunlardan :) CENNET CENNET VERY NICE :)

0BeğenmedimŞikayet

WuDuu___CAN ()

Ppk kararı var fazla gidemez karara göre hareket eder faiz artırsa iyi olacak bu ay

Manga için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Manga ()

dostum küçük yatırımcıyı korkutmakta ne amacım olabilir. görünen bir düşüş hazırlığı var. uyarmak istedim. başkada bir amaç yok dostum

mogan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Halo27antepli ()

:; )) üvey zaten öz olsa şimdi abd de olurdu bizim wudu çufçuf gidiyor doz etki etmeye başladı ufaktan ytdlisinden...

heros için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

heros ()

amca amca degilki ellerde ne amcalar var
1 dedigini 2 etmiyo
wudi uvey herhalde
")

0BeğenmedimŞikayet

Manga ()

dostum ürünler içinde düşmesini en çok istediğim dolardır. fakat dolar yukarı gider bence. şu andaki görüntü öyle. tabiiki bunu hissi olarak değil grafiklerdeki oluşumlara bakarak yazıyorum.

haftalık grafiklerde doların 9 rakamının çok üzerine gideceği görünüyor

WuDuu___CAN için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Halo27antepli ()

Hahahahaha amcası onu dinlemiyor 1753deyken al dedim amcan buycu dedim dinlemedi beni bu wudican:)

heros için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

heros ()

keskelerle olmuyo
wudi
telgraf cek amcana
yerus bidon stop !
diye
")

0BeğenmedimŞikayet

Halo27antepli ()

Kardeşim hoşgeldin yydlisinden... zor dostum zor 8.58 sağlam gelirse al oralardan yakınlarından toparla ytdlisinden

0BeğenmedimŞikayet

mogan ()

Kardeş sizin amacınız küçük yatırımcıyı korumak olduğunu yazılarınızdan biliyorum. grafiğe göre gram altın 528 seviyesine kadar gidiyor. ondan sonra mı bir düşüş bekliyorsunuz. bence düşüşün olması için dolar kurunun ve ons altının çok düşmesi gerekmez mi ? biliyorsunuz bu ayın 14 de TCMB faiz kararı var. Bu kararda büyük bir ihtimal ile faiz indirimi olacak. şayet son dakika birşey olursa pas geçilecek. o zaman dolar kuru sizce ne olur? Saygılar...

0BeğenmedimŞikayet

Halo27antepli ()

Treni boş götürmek niyetleri...

0BeğenmedimŞikayet

WuDuu___CAN ()

Keşke dolar düşse beklediğin rakamın altına bile çeker gram altını

0BeğenmedimŞikayet

Halo27antepli ()

Eyvallah dostum Geçecek geçmeyede korku salıyorlar millete öncelikli olarak bir doz korku aşılıyorlar :)

1BeğenmedimŞikayet

Manga ()

tamam dostum sensin ))

1BeğenmedimŞikayet

Manga ()

bence ons kaynaklı dostum. şimdilik öyle görünüyur. resimdeki beyaz çizgiyi yukarı geçemeyebilir dostum. görünen şeyi gizlemeye gerk yok paylaşmakta fayda gördüm. belki bizden daha iyi bilen birileri fikirlerini yazar. hayır şu sebepten düşmez derde bizai yanıltır dostum

0BeğenmedimŞikayet

Halo27antepli ()

Heyecan yok bende mehter var iyisinden düşecek diye millete korku salmaya çalışmayın lütfen yola devam burdan ytdlisinden

0BeğenmedimŞikayet

omubu ()

1810 cc bir doz verdim gitti:))

0BeğenmedimŞikayet

Halo27antepli ()

Eyvallah dayıcan sende çek kılıcı yolumuza gidelim dayıcan bunlar adamı kanser eder şöyle düşecek böyle düşecek ne düşüyorver şuna bi dozda görsünler dayıcan

omubu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Manga ()

heyecanlanmadan yaz. heyecan yok. sakin ))

0BeğenmedimŞikayet

omubu ()

Ver mehteri dayı

0BeğenmedimŞikayet

WuDuu___CAN ()

Düşüş dolar kaynaklı mı ? Yoksa ons altın dan dolayımı olucak?

0BeğenmedimŞikayet

Halo27antepli ()

Ne zaman olur ya gidin bi düşecek düşecek düştü düşeceğini onsda grmda

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum