Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0739 01:58:48
EUR 34.9777 01:58:48
USD 32.5401 01:58:48
ALTIN ONS $2332.3450 01:58:48

Grafiği gönderen: Periyot

lütfen gümüş ons ve dxy grafiklerini karşılaştıralım hangisi düşüş hangisi yükseliş gibi görünüyor?

Yorumlar (94)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Morgana ()

Günaydın hocam :)) sağol inşallah
Bayramda yükseliş beklediğim için belkı foto da uğurlu gelir dedim :)

Kün_ve_yekün_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Melankolik ()

Hocam siz iyi olun puyasa yolunu bulur bir şekilde

Morgana için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Melankolik ()

Ben de iyiyim tesekkur ederim sagolun.

0BeğenmedimŞikayet

Kün_ve_yekün_ ()

Günaydın roketi ateşlemissin hayırlı olsun inşallah:) profil den gümüşü de ateşler sin inşallah:))

1BeğenmedimŞikayet

Morgana ()

Tamam belkı sabah bıraz daha düşürürler
İyi diyelim iyi olsun :) siz nasılsınız

Melankolik için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Melankolik ()

Nasilsin iyi misin keyifler nasil dostum?

0BeğenmedimŞikayet

Melankolik ()

Günaydın dostum
Bizim piyasayı bekle bence

0BeğenmedimŞikayet

Morgana ()

8.61 in altına düşer mi acaba diye almadım
Bayram oncesı düşürmeye çalışıyor gıbı geldı

1BeğenmedimŞikayet

Morgana ()

Günaydın dost :)
Bı parça gümüş çıktım dolara takvıye mı etsem dıyorum

0BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Aynen devam.

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Tedekur ederim abla bende burda herkese destek olmaya calisacagim elden geldigi kadar.

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Ne demek... hep destek tam destek

LosAnarquista_60 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Tesekur ederim yaseminnisa hanim :)

2BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Günlük düzenli 3 like vermeye devammm @LosAnarquista_60

iknownothing için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Insallah kardesim once asagi yaparsa biraz ben daha olumlu bakiyorum. O zaman daha yukari gidebilir gibi geldi bana. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

İnşallah. Tabi önce eldekini satmak lâzım. :) Allah şükrümüzü ve rızkımızı arttırsın inşallah.

0BeğenmedimŞikayet

Melankolik ()

Yorumunuzu begendim. :)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

O gun saatlik rsi cok şişmişti dusus bekliyordum. Arkadaslara da soyledim ama degerlendirem fazla olmadi. Piyasa yapicilar oyle bir sekilde getiriyorlar ki degerleri sanki ucup gidecekmis havasi veriyorlar insanlar satmaya korkuyor.

Insallah guzel karlar yaparsin kardesim. Hatta alim yaparsak beraber yapariz :)

0BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

İnşallah, son 26.74 ü maalesef göz göre göre kaçırdım. İchimoku, MACD ve Bollinger Bands yükselişin bitmediği yönünde bir düşünce vermişti bana. Ancak bir küçük meşguliyet sonrasında ekranda ortalamamı görünce epeyce demoralize oldum. Tabi kâr kayboldu, ana para duruyor. Ama zaman akmaya devam ediyor. Enflasyon kar gibi eritiyor eldeki azıcık birikimi. Bakalım yaz tatili ve kurban bayramı aralığında neler olacak. Hep birlikte izleyip göreceğiz.

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Tesekur ediyorum.

1BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Merhaba selamlar.

Cok yorum yazmasanizda takiplerinizden, Sordugunuz sorulardan ve attiginiz begenilerden. Deger verdiginizi bende hissediyorum. Iyi ki varsiniz.

Insallah birlikte guzel karlar yapariz.

1BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Selamlar, @LosAnarquista_60 bizim en değer verdiğimiz üyelerden biri. Son zamanlarda yorumlarına hasret kalmıştık. Bilirsiniz ben fazla yorum yapmam. Ama burada varlığına ihtiyaç duyduğumuz üyelerden biridir kendisi. Size olduğu gibi ona da hep destek, tam destek.

siyahbeyazım için cevaplandı (yorumu göster)

4BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Sen beni anlamiyorsun yataya baglamasi suan kotu :)) ne kadar yatay o kadar cikamaz ne kadar hizli sert dusus o kadar hizli yukari :)

Ytd

0BeğenmedimŞikayet

Morgana ()

Öyle hemen yükselir mi dost :) bu hafta da böyle yatay ve sıkıcı gecsın bakalım :) bayramda görürsün

1BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Günaydın dost :)
öyle hemen düşer mi dost :) 3 haftadır biz ucuyoruz hadi gel diyon yatıyom kalkıyom hopp burdasınız :)

1BeğenmedimŞikayet

Morgana ()

Günaydın dost :) düşürememişsin gümüşü

0BeğenmedimŞikayet

Onsveys45 ()

Günaydın Murat hocam durumlar nasıl

TANER_Murat için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

günaydın hocam. ilgi alaka ve güzel yorumlarınız için teşekkür ederim. saygılar.

1BeğenmedimŞikayet

siyahbeyazım ()

Rica ederim, size destek olmak için dünde bir önceki günde beğenide bulundum belirtmedim, lütfen beğeni haklarınızı benim için kullanmayın @LosAnarquista_60 hocam size daha çok lazım çünkü günlük 10 beğeniyle sınırlısınız, tabi şimdilik, benim var 2 yıl_dız_ım hiçbir şey yazmasam dahi zamanla 3 bile olur daha fazlasında da gözüm yok vallahi, bir noktadan sonra zaten anlamsız da geliyor usta olan hak edenlere verilmeli elbette ama yazdıklarımız doğru olsun gerçekleşsin yeter ki o daha değerli benim için, hayırlı geceler dilerim, saygı ve sevgilerimle...

12BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Destekleriniz ve guzel yorumlariniz icin de ayriyetten tesekur ederim.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum