Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0864 03:09:54
EUR 35.0903 03:09:54
USD 32.2761 03:09:54
ALTIN ONS $2378.6850 03:09:54

Grafiği gönderen: Yaseminnisa

10 yıllıklardaki bu negatif uyumsuzluk onslar için bir çıkış habercisi olabilir mi? Ytd.

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Eğitim ve istişare amaçlıdır.

Yorumlar (57)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

aspar ()

İyi geceler hocam. Kazancınız daim oslun

VforVendetta• için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

İyi geceler dostum, Bol kazançlar.

aspar için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

aspar ()

Mesaj alınmıştır hocam :) çok tşk ederim rabbim ilmimizi artırsın. Saygılar her daim bizden hocam :)

1BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

4 h grafik açıp incelerdim ben olsam :) Zirveden dibe yüzdesel geri çekilme ile dipten şu ana kadar çıkışta olan yüzdesel artışa birlikte bakarak kıyaslardım ben olsam :)

0BeğenmedimŞikayet

aspar ()

Eline sağlık hcıam yine güzel bir ayrıntı yakalamışsın hemen inceleyeceğim :)

1BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Teşekkür ederim , vakit nakittir :) Rvn ye bak o ne yapıyorsa peşinden doge ve holo takılmış gibi :) Tavşan rvn . ytd.

0BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Rica ederim.

Onur74 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

aspar ()

Eyvallah hocam hatırın varolsun. Gecen iyi oslun :)

1BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Dostum dxy den mi korkacak hal mı kalmış sizde :) Daha ne olsun , bende de var bir şeyler alıp satıyorum kendi halimde . Ama dxy artar daha artmadı , dipten çıkmaya çalışıyor.

0BeğenmedimŞikayet

Onur74 ()

Anladım teşekkür ederim hocam fener coin yeni çıktı 13 Ağustos ta satışa sunulacak bende onu düşünüyorum

0BeğenmedimŞikayet

aspar ()

Çok şükür iyidir hocam bizim bu fredi ne yapar gözü nerde :)

2BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Aha k- r- p- t-0 sayfasına düştük :) Selam dostum nasılsın :) Ben iyiyim çok teşekkür ederim.

1BeğenmedimŞikayet

aspar ()

Samuray hocam merhaba nasılsın

1BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

İnanın o konuda hiç takip etmedim onları bilmiyorum.

Gümüş biraz yıprattı haklısınız. Ben kıurdan daha fazla destek bekliyordum ama ons çöküşü daha çabuk gerçekleşti. Sayfaya geldiğimden bu yana iki defa yukarı yönlü hedef verdim . Ama onsa güvenmediğim için genelde usd de beklediğimi belirttim.

İlki 25,950 usd alım yaptığımda 27 usd hedefi verdim 26,8 usd den döndü.

İkinci defa 6,81 TL de iken hedef verdim 7,18 TL civarı test eder diye o da 7,04 TL den döndü. Çok kısa kaldı , doları dirençte tuttular. Ondan kaynaklandı. Sonrasında zaten ons gevşedi.

0BeğenmedimŞikayet

Onur74 ()

Bende bu sıralar ciddi yıprandim burda sormayın, sanal olarak taraftar coinlerine bakıyor musunuz

0BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Dostum 7 ayrı k- r- p- t var takip ettiğim . Peryodik olarak dönüşümlü giriyorum. % 15 üzeri kar yapınca çıkıp daha düşük karda olana yükleniyorum. Doldur boşalt şeklinde. Oransal olarak çok feci düşmüş olanların peşindeyim. Kendimce bir sistem oluşturdum. Gün içinde 6-7 adet al sat yapıyorum. Aşırı derecede risklidir. Yatrım tavsiyesi değildir. Ben neden almadığımı belirtmek için yazdım.

Viopa girdim , adama vade makası ekliyor. 10 liralık şeyi ay sonuna sana 13 liraya satıyor

Forexe girdim her gün taşıma masarafı koyuyor , yok swap vs.

Normal bankalardan aldık sattık hareke olduğu zaman makası ciddi açıyorlar. Hafta sonu makas var, Vs. vs. baktım ki kurumlara para kazandırıyorum bunlara yedireceğime kendim ezerim yerim dedim ve bu yola girdim.

0BeğenmedimŞikayet

Onur74 ()

Hangisinde kullanıyorsunuz peki

0BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Dostum ben alım satıma karışmıyorum. Ben şu an dolardayım. Onun haricinde gram gümüş için ayırdığım parayı k- r- p- t kullanıyorum son 2 haftadır.

7,80 TL den 6,50 TL ye düşen gram içinde hele ki kurdaki belirsizlik her zaman masada iken kimse buradan alma diyemez. Ben diyemem kendi adıma. Ben parayı başka taraflarda kullanıyorum. Daha yüksek risk ile daha yüksek kar vs. peşindeyim. Yatırım tavsiyesi değildir.

0BeğenmedimŞikayet

Onur74 ()

Tamam hocam bekliyorum

0BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Düşüş hızı yavaslasi öyle bakalım bence.

0BeğenmedimŞikayet

Onur74 ()

Anladım hocam teşekkür ederim peki 24.50,70 denemesinde parite uygun olurmu

0BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

@Onur74 merhaba dolar alimim 8.18 TL . En son ons gümüş satışım alttaki yorumdadır. Ben uzun zamandır dolardayim

0BeğenmedimŞikayet

heros ()

gumus beklentiniz nedir acaba
")

Nevkar1976 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

horozcu ()

Horozlar enflasyona yenik düştü

kasaryaza için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

horozcu ()

Aleyküm selam hocam hamdolsun iyiyiz sizler nasılsınız gumus gramda en kötü senaryo 6,90 bende sonrası roket

Nevkar1976 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

:)) oda iyi. Belli belirsiz NU:) Ben bunları iyice ezber edicem. Bol örnek bulayım. Teşekkür ederim.

Periyot için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

yavaş yavaş nu ya dönecek gibi...

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Yok mu? :) yoksa yoktur. Belki ben yanlışım. Hadi söyle

Periyot için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gzdee ()

çak çak çakkk :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum