Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0670 22:30:05
EUR 34.7934 22:30:05
USD 32.5862 22:30:05
ALTIN ONS $2393.5550 22:30:05

Konu: BTC Grafik 21.06.2021

Günaydın değerli dostlar, çalışan tüm dostlara kolay gelsin..

BTC son seanslarda ve geçtiğimiz hafta 38.000$'ın üstünde tutunamamasinin ardından aşağı yönde riskleri uzatarak dünkü en düşük grafikte gözüken 33.337$ seviyesine kadar salınım yapmış olduğu btc günlük grafikte gözüken ise en önemli seviye MA20'yi de şimdilik kaybetmiş görünüyor ve bu da nötr bir durumu ortaya çıkartıyor.. BTC şuan saatlik grafik akışında 20-50-100-200 SMA gibi tüm HO'larin Altın da ve nötr bir durumda olduğudur.. BTC'nin şimdilik MA20 k.rengi çizginin üstünde tutunmasi önemli bu seviyenin üstünde tutunması diğer HO'lara ve trend çizgisinin üstünde adım adım tutunacak olmasıdır.. BTC'nin saatlik grafik akışında 36.440$ seviyesi ve bir dirençle oluşan düşüş trendi çizgisinin mevcut olduğu aynı zamanda 2 gün önce test edilen (36.440$) direnç seviyesine de tekabül ediyor olduğu ve bu seviyenin üstünde tutunması, net kapanışlar yapması önemlidir..

BTC'nin bu sabahta 33.666$'i test ettiği ve son seanslarda görülen en düşük 33.337$'dan en yüksek 36.440$'a doğru dalgalanmanın ve hareketlenmenin % 0.5 FİB seviyesi ise MA20'nin üstünde 50 SMA seviyesine gidecek olmasıdır.. Aşağı yukarı yönlü dalgalanmanın ve hareketlenmenin % 0.618 FiB seviyesi ise 50 SMA direnci ve ardından üst bollinger bandını hedef alacak olmasıdır.. Ayrıca BTC'nin saatlik grafiğinde gözüken üst bollinger band hedefinin üstünde adım adım 100 SMA'da olan 36.440$ civarına doğru gitmesi sözkonusu ve pozitif bir bölgeye geçmesi için trend çizgisi direncinin üstünde, 100 SMA'nin üstünde tutunması üst seviye ve bölgeler için önemarzediyor olduğudur..

Yukarı yönde 100 SMA'nin ardından adım adım 200 SMA kırmızı çizgi
ve 38.000$ direncine gitmesi beklenebilir.. BTC, trend çizgisinin üstünde kapanışlar yapamazsa ve 36.440$ kısacası düz hesap 36.500$'ı geçemezse, aşağı yönde riskleri devam edecektir.. Aşağı yönde destek ise bollinger altbandi 33.500$'a yakın ve öncelik k.rengi çizgi MA20'nin üstünde tutunması şimdilik önemli tutunamazsa dün de test edilen 33.337$'in altında kapanışlar yapması durumunda maalesef 32.000$-31.025$-30.066$ destek bölgelerine doğru gitmesi sözkonusu.. Saatlik MACD düşüş bölgesinde olduğu ve şuan nötr bir durumda.. RSI ise, 50 seviyesinin çok altında o da nötr bir durumdadır..
Şimdilik bol kazançlar..

Yorumlar (2)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Günaydın Hocam Hayırlı Bereketli bir gün olsun İnşaALLAH
Elinize sağlık teşekkür ederiz takipteyiz lakin ortalıkta bir hortum her şeyi yutuyor emtia bitcoin derken artan usd eriyen tl gidişat kötü.

1BeğenmedimŞikayet

Alibey0001 ()

Üstad günaydın, eline sağlık.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum