Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0749 17:33:07
EUR 34.7004 17:33:07
USD 32.2596 17:33:07
ALTIN ONS $2316.6700 17:33:07

Grafiği gönderen: sadettiin88

2019 ve 2021 deki zirveleri yanyana koydugumda da her iki DEV OBONUNda sag ve sol omuzlarında
1 er aylık surecler AYNISI. Şimdi 2 olasılık var ya 2019 daki gibi 2 tane canak yapacak 7 ay a yayaca şekilde ki balinalara super al sat şansı verir 1 er aylık bekleme sonundaki pumpların
oransal karşılıgı 50000$ civarı oraya kada cıkarıp oradan 30000 lere carpsalar super kar bırakır
oradan toplayıp tekrar 50000 oradan da obo dibi olan 20000 . .cok mu manyadım aşırı grafik incelemekden fikriniz nedir

Yorumlar (35)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Takipçi_kız_ ()

Amin insallh

Coinist için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Coinist ()

Herşey mümkün maalesef... Mantikli Dogukan hoca nin dedigi. Bir cok coin 10 kat 15 kat artacak deniyor ama bu degirmenin suyu nerden gelecek diyen yok. Arada siyrilip artanlar olacqktir ama bircogundan para cikip artanlara girecegi icin cok komik kucuk rakamlarda gorebiliriz bicok coinde. insallah elimizdekiler artar

Takipçi_kız_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Takipçi_kız_ ()

Hayır hayır yanlış anlamadınız ben yanlız yazmışım sonra yazdım görmediniz galiba 3.5 benim alış fiyatım başına sıfır koymuşum keşke o fiyatlarda alsaydim çok karim olirdu valla Doğukan hica oralara dusucek diyo tahmin ediyo inşallah yanilor

Coinist için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Çok harika yorum tebrikler kardeşim

LostPassenger için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ozlem__ ()

toplam arz dimi bahsettiğin. ben yakılan miktarin şuan dolaşımda olan kısmı olarak düşünmüştüm

0BeğenmedimŞikayet

Riskli07 ()

Usta eos haftalık da pozitif uyumsuzluk var mı bakabilir misin

0BeğenmedimŞikayet

Ozlem__ ()

olabilir senin kadar bilgim yok. ama böyle böyle bi sekilde piyasadaki artcaksa yakımın bi anlamı yok bana göre

0BeğenmedimŞikayet

Ozlem__ ()

aynen bahsettiğiniz gibi mayın tarlasında geziyo gibiyim

sadettiin88 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ozlem__ ()

aynen yanlis yazmışım ondan bahsediyodum. eger paylasilan dogruysa ama gecen aydan bu yana 4 milyon sxp piyasaya sürülmüş

0BeğenmedimŞikayet

Coinist ()

Şu an da 2.22... Ben mi yanlis anladim. Dogukan hoca nin yil sonu hedefi şu andaki fiyatin yarisi hatta 1/4 ü.. Şu an da niye satmiyorsunuz ki 0.35 den aldiysaniz.. Kusura bakmayin yanlis da anlamis olabilirim

Takipçi_kız_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

patmehmet ()

Üstad yatırımınız spot düzmü up veya down mu teşekkür

0BeğenmedimŞikayet

sadettiin88 ()

bu aralar kafalar cok karışık BTC de 2 senaryo var kafamda olan bu 7-8 gune kendini ortaya cıkaracakdır zaten.. bu yuzden riski sevmedigimden dolardayım 19 mayısdan ber tam 1 aydır
mart- mayıs arasında oynadım altcoinlerde iyi kazandım ama son 1 ayda cok şey ogrendim genelde
yabancı sitelerden. Ama onlarda kesin degil tabiki ben asla al sat demem ama COIN e uzmanlar
mayın tarlası diyor gecebilirsinde GÜMMM de o birazda şans

Ozlem__ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Takipçi_kız_ ()

Ozamn sizinde bizimde hayırlısıyla güzel karlar alarak çıkmak dilegiyle

0BeğenmedimŞikayet

Takipçi_kız_ ()

Ozamn doğu bey sizin yanilmaniz dileğiyle sağolun cvp için

0BeğenmedimŞikayet

Ozlem__ ()

valla kafam allak bullak. yakımdan falan zaten ümidim yok. gecenlerde biyerde gördüm doğru yanlış bilmiyorum piyasa arzi bir önceki ay 91 milyonmuş bu ay 95 milyona çıkmış. eger oyle bisey varsa zaten yakımın ne anlamı var ki

0BeğenmedimŞikayet

Takipçi_kız_ ()

Ben yanlış okumuşum doğu bey okadar düşermi yıl sonu zararkes yapalım ozamn şuan yüksek sizin rakamalara göre biteriz ya

0BeğenmedimŞikayet

Takipçi_kız_ ()

Tesekur ederim doğu bey

0BeğenmedimŞikayet

Ozlem__ ()

beklentin buysa daha da bittik doğukan. zararkes yapsam mı diye düşünmüyor degilim şu yorumdan sonra

0BeğenmedimŞikayet

Takipçi_kız_ ()

Peki doğu yakım var diyolar dusuyomus genelde 0.35 âlimim var yani yilsanu senin dediğin seviyelere gelirse kurtarim insallh kar bile alırım insallh yakım ne demk?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum