Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0765 21:49:22
EUR 34.8413 21:49:22
USD 32.3414 21:49:22
ALTIN ONS $2299.7350 21:49:22

Konu: Btc Durum Analizi

⭐⭐LostPassenger ()
Bitcoin
Daha önce de bu daireden bahsetmiştim...

Benim için ilk olumlu kısımlar bu yörüngeden cıkış rakamı olan 46000 ler...

Sonra da düşeni trend değişti demek için de 52000 leri görmem lazım..

Sadece benim fikrim benim analizim...Karar sizin...

Yorumlar (51)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

hocam like

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Ona da girmek yürek isterdi işte :)

vedatblg07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

vedatblg07 ()

Senin bi üçgenin vardı hatırladın değil mi. Altını kırdıktan sonra desteklerden toplayan herkes kazanırdı. Bence âlim olmaya gerek yokki :)

LostPassenger için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mega38 ()

42500 kırıp üstünde kapanışlar yapmadığı sürece risk devam ediyor, halen ayılar güçlü, unutmayalım bu yükselişin startını veren isim Elon Musk olunca alım için 2 defa düşünmemiz gerekiyor, ama inşallah trend tamamen yukarı döner, şimdilik nakitteyim

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Zaten ayı piyasası da böyle oluyor. yüksel düş yüksel düş vs vs... çok tecrübe lazım dostum bu durum için öyle herkesin harcı değil...

0BeğenmedimŞikayet

vedatblg07 ()

Demek istediğim oraya kadar harika kısa poz var Btc de. 46 yı getirene kadar 40 kere alıp satar işini bilen. Çünkü eski sezona göre rakamsal volatili çok geniş bu senenin. Gerçekten millet ayıkmıyor ama çok çok güzel ekmekler verdi veriyor verecekte. Hem long hem short ta

0BeğenmedimŞikayet

Doğukan35 ()

Bir 30 bin daha düşüşü kimse kaldıramaz dominans buralardayken diye düşünüyorum ben

1BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Valla terste cok zaman beklemektense yayı kesmesi cok zaman alsın dostum :)

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Olur olur neden olmasın. Büyük resme baktıgında hep yörüngeye değen tepeler görüyorsun zaten.

Doğukan35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

vedatblg07 ()

O yayı kesmesi daha çok zaman alır lost. Ben bu dakikadan sonra btc long yapmanın mantığı olduğunada inanmıyorum. Piyasa al sat piyasası olmuş tertemiz alıp günlük çıkmak

0BeğenmedimŞikayet

Doğukan35 ()

Yörüngeye değip 20 lere kucak açıyormuşuz birde :))

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

@Doğukan35 42.5 geçse de yapmam kardeşim. Üst yorum daki rakam gelmeli en az benim için... Bu yörüngeden cıkmak lazım bence

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Fikirle olmaz ki güzel abim. Bu dönemde al sat yapıyorsan eğer destek direnc takip etmek gerekiyor.

fırat33 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

fırat33 ()

sence fikrin nedir sorumluluk benim

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Avac icin grafik attım abi. Stop noktaları ve takip edebileceğin rakamlar mevcut. Kontrol edebilirsin

fırat33 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

fırat33 ()

doğukan malı full sattım umarım alttan alabilirim, birde avax denenebilirmi

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Selam dostum.
Hala ekstra alım yapmadım

Harme5634 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

nerede bizde üstadlık:)

0BeğenmedimŞikayet

Harme5634 ()

Selam kardeşim nasılsın
Alım yaptın mi

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Eyvallah üstadım

Periyot için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

eline sağlık güzel yaklaşım :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum