Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.1165 17:20:34
EUR 38.1305 17:20:34
USD 34.1246 17:20:34
ALTIN ONS $2622.1000 17:20:34

Grafiği gönderen: Dönence

⭐⭐Dönence ()
Bitcoin

Daha ayı piyasası nasıl gelecek zaten bittik diyen ve ayı piyasasının geldiğine inanan arkadaşlar herkesin görüşüne saygım var grafikte önceki ayı piyasasının btc ye ne yaptığı yazıyor diğer coinlerle ilgili yüzlerce grafik atarım ama bu size fikir verir umarım.Ha diğer coinlerde 1000 usd yi görmüş olanları bir kaç dolar a düşmüş ve belini doğrultamamış.Ayı piyasası geldiğine inanan arkadaşlar eğer sizin dediğiniz doğruysa btc yi şimdiden söyleyim 15000 usd nin Altın a düşecektir.Ayı piyasası deyip ben altlardan topluyorum diyen arkadaşlar ben ayı piyasası geldiğine inansaydım bütün coinlerimi çıkar ve buraya en az bir sene uğramazdım.Umarım açıklayıcı olmuştur.Ha mini ayı falan yok kim ne derse desin ya ayı gelmiştir ya da piyasa çok sert bir düzeltmenin içindedir.Benim düşüncem ve analizlerim mesajlarımda zaten var kimsenin analizi beni benim analizim kimseyi bağlamaz.YTD.Umarım herkes karla kapatır pozisyonunu.

Yorumlar (12)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Haklısın:)

Varabey için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

18500 ile 29000 aralıgını btcde eth 1100 ile 1910 arasını vergi vermek istemeyen ve parasını kontrol dışında tutmak isteyenler doldurdu gibi duruyor hocam bu 1 trilyona tekabül ediyor ayı niçin sanala yerleşir gelişmekte olan ülkelerde diger enstürüman ve kurları speküle etmek için işni gerçegi bu ytd

Dönence için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dönence ()

Hocam zaten tüm coinler ve emtialar ema larda hareketli ortalamalarda çok boşluk oluşturunca kesin bir yerde bu boşluğu dolduruyor bunada düzeltme diyoruz(Bunu 1dk. mumlardan 1 haftalık mumlara kadar hepsinde kesinlikle ama kesinlikle yapar. )Burda da hepsi günlük ve haftalıkta emalar ile mumlar arası öyle boşluk oluştu ki sert düşüşte onu doldurdu ve hatta altına sarktı asıl korkutaN o alta sarkması 4h ta çoğu geliyor oraya ama tutunamadan tekrar duvara çarpmış gibi aşağı iniyor bekleyip göreceğiz. YTD

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Oda bir fikir hocam yanlız ayı kime göre geçen sene 10000 den alana bence hala düzeltme bir önceki ayıya yakalanan karda yüksekten alan için ayı kabul altların çogu kaç x yapmış belli degil illaki derin düzeltme atacaktı ytd

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Dostum aslında korkacak bir şey yok koy stobunu düşerse altan alırsın ayı artık eskkisi gibi gelmiyor gelse zaten insanlar onu bekliyor ytd

Periyot için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

New_world_Bitcoin ()

Haklı olabilirsin şefim ama 2017 bugüne çok şey değişmedimi ozaman kaç kişi biliyordu btc 'yi şimdi 10 kişiden 6 sında paribu yüklü:)herkes ufakta olsa bir yatırım yapmış dursun diyor dussede satmiyor zirve belirlemiş 100000 dolar.

0BeğenmedimŞikayet

Menekşe_3544 ()

Evet aynı şey aslında yavru ayı dediğimiz derin düzeltme size katılıyorum yıl sonu mega boğa bekliyorum

0BeğenmedimŞikayet

Dönence ()

Hocam ben ayı piyasası geldiğine inanıyorum diyor kişi ve coin aldığını söylüyor bu bana traji komik geliyor btc den sonra piyasanın ağbabası ethereum bile 1500 usdlerden 60 usd lere düşmüş herkesin kendi kararıdır amaç düşünce paylaşmak YTD.

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Selamün aleyküm
İyice korkutacaklar diyorsun yani dostum:)

1BeğenmedimŞikayet

Dönence ()

Yavru ayı falan yok hocam ya ayı vardır yada boğanın içinde sert bir düzeltmedeyiz boğa soluklanıyor ralli için güç topluyor. Herkesin kendi kararı ben backtest yapan biriyim geçmiş verilerden günü yorumlarım ve kimseye de yatırım tavsiyesi vermem amacım düşüncelerimi paylaşmak ben kazandığım paraya bakarım...

Menekşe_3544 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Dogru analiz o günleri yaşıyan bilir

0BeğenmedimŞikayet

Menekşe_3544 ()

Ben ayı geldiğini düşünmüyorum şöyle tanımlayım bu ayının yavrusu ayı piyasası geldiğinde malı satacak müşteri bulamazsınız ytd

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum