Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0967 21:19:50
EUR 37.6173 21:19:50
USD 34.2604 21:19:50
ALTIN ONS $2653.7800 21:19:50

Konu: Hisse Takip

Çok şükür bugün de zarardayız. :)

Yorumlar (54)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

İbrahim_4546 ()

Alır almaz kar gördüğüm zaman bir tuhaflık hissediyorum bence ekside başlamak daha iyi ytd :))

Ons_Bükücü için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

İbrahim_4546 ()

Aynen kardeşim :)

35oğuz35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

35oğuz35 ()

Ediyom abim etmem mi takipteyim de ben hic hisseden anlamiyom:) gram sadece

Ayhan601 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ayhan601 ()

Ohohoo sen beni hix takip etmiyor herhaldr

35oğuz35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

35oğuz35 ()

Sen de mi hisse aliyon ayhan abi?

0BeğenmedimŞikayet

Ons_Bükücü ()

Biraz daha bekle alim için yonu ilerleyen günlerde yukari kırabilir su anda dip seviyelerde

1BeğenmedimŞikayet

35oğuz35 ()

Adam isi biliyor abi :) dost bukucu

İbrahim_4546 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ayhan601 ()

Kirve bise sorxam bu mrgyo da bedelli diyor ne oluyor bi baksana

0BeğenmedimŞikayet

Ons_Bükücü ()

:):) ben qlir almaz kar etmenin peşindeyim:):) ki bu hisseler oyle benim için kırmızı görünce içim yanıyooo ibrahim:):)

İbrahim_4546 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

İbrahim_4546 ()

Sen bunlara zarar mı diyorsun güldürdün beni :))

0BeğenmedimŞikayet

Ons_Bükücü ()

@İbrahim_4546 benim hisseler de alir almaz zarar yazmaya devam ediyor :)

0BeğenmedimŞikayet

Ons_Bükücü ()

Haklısınız vade sıkıntım yok ayrica bu 4 hissede bir ışık gördüm ondan dolayi girdim yoksa tamamı ile girmem hayirlisi olsun be

Tatlıcadı8585 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ons_Bükücü ()

Artik cok gec ilk girdiğinde alınmalıydı yani benim düşüncem bu yönde daha da çıkabilir buna bir sey diyemem ama ben yukselmis bir şeyi almam :(

Tatlıcadı8585 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Tatlıcadı8585 ()

Uzun vadeci olunca asla batmazsın 1 sene bekletir 2. sene kâr yazar her şekilde borsa kısa vadeci işi değil KY için, birde önerim olacak nacizane paranın tümünü koyma bedelli sermayesi olur, kelepir kâğıt olur hareket alanın kalmaz portföy çeşitlendir derim nacizane altın hisse hisseyide en az 10 kâğıda bölmek gerek biri zarar etse öbürü kurtarır 2 senede %1000-2000 yapan hisseler var

0BeğenmedimŞikayet

Tatlıcadı8585 ()

AKSGYE önerirmisin halâ yoksa hissedeki görüşün ne yönde herhalde uzun zamandır takiptesin bende sana bir hisse söyleyeyim piyasaya fırtına gibi girdi BMSCH (BMSçelik) ilk 2 gün tavan yaptı dün düştü bu gün yine tavan yaptı %6.65 ten kapattı istersen kontrol et derim ama YTD sonra kaybedersen ahını almak istemem

Ömer5534 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ons_Bükücü ()

Insallaahhh :):):)

Ömer5534 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ons_Bükücü ()

Tabi ya ne curutucem kendimi altinda altin 525 ten 580 e çıksa ne olacak (580-525)/525 % 10 kar o da gelirse bosver anca arada 3 5 gram alir satarım heyecan olsun diye:)

Gün_olur__ömre_bedel için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ömer5534 ()

Artık grafikler konuşuyor :)iyi insan olacaksın sende inanmaya başladım:)

0BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

Olur insallah borsa daha kârlı

0BeğenmedimŞikayet

Ons_Bükücü ()

Bakalim bi 3 4 ay benden altina yatirim yok :) Allahin izni ile 1.5 kat yaparsam parayı deyme keyfime:)

0BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

O normaldir

0BeğenmedimŞikayet

Ons_Bükücü ()

Aynen ilk aldığımda 3 4 gun onda da zarardaydim ilk aldığında oluyor ya zarar :)

0BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

Toplamda kardasin

0BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

Aksye ge iyi dostum

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Son Konular ve Grafikler

• w long2

• Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
    Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
    1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
    Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
    KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
    Onaylıyorum