Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0967 19:17:10
EUR 37.6173 19:17:10
USD 34.2604 19:17:10
ALTIN ONS $2653.7800 19:17:10

Konu: Hisse Takip

Çok şükür bugün de zarardayız. :)

Yorumlar (54)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

aspar ()

Yani de hikayeler de ve menkıbelerde asla değil fasla bakılır kavramlara çok takılmamak lazım ::)

Sosa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sosa ()

Kıssadan hisse herkes kendine düşen payı alsın

aspar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

aspar ()

Est sosa kardeşim ben kimseye ima da bulunmadım inan :) aslında ons bükücüye fidan midan derken gidip kabağa yatırım yapma iki günde solar elinde kötü olur kökü sağlam seyler yatırım yapmak lazım demek istedim :)

0BeğenmedimŞikayet

Sosa ()

Buradaki mesaj bana geldi sanki?

0BeğenmedimŞikayet

aspar ()

Sağol sosa :) aklıma geldi biranda Abdullah kardeşimle sohbet ederken :)

0BeğenmedimŞikayet

Ons_Bükücü ()

Abi benden başka görmedim ben bu şekilde takip edeni

0BeğenmedimŞikayet

Sosa ()

Ben bilmiyorum mum hareketlerini o öyle yön buluyor demekki hikaye iyiymiş bu arada

1BeğenmedimŞikayet

aspar ()

Bakalım kardeşim yazarım sana :)

İbrahim_4546 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

İbrahim_4546 ()

Senden bir hektas analizi alabilirmiyiz :))

0BeğenmedimŞikayet

aspar ()

Mum diyor başka bişi demiyor :) ama adam özel kimsenin kullanmadığı bar sistemi kullanıyor :)

0BeğenmedimŞikayet

aspar ()

Hadi bi oku gel :)

Ons_Bükücü için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sosa ()

İyidir sizi gördüm geldim Abdullah başkan mum olayına girdi bakalım ne diyecek diye

0BeğenmedimŞikayet

İbrahim_4546 ()

Altın kesmiyor değilde fırtınalar ile bir sağa bir sola savruluyor oda stres yapıyor

0BeğenmedimŞikayet

Ons_Bükücü ()

Abi insallah güzel bir sonuca bağlar:)") okucam simdi googleden :)

0BeğenmedimŞikayet

aspar ()

Aç oku kardeşim seni görünce aklıma biran o hikaye geldi ama bir sebebe bağlama öylece sadece aklıma geldi :)

0BeğenmedimŞikayet

Ons_Bükücü ()

:):) tabii ki altin beni kesmiyor artık be İbrahim

0BeğenmedimŞikayet

Ons_Bükücü ()

Nedir abi :) yazabilirsen öğreniriz:):) kabak arsız olur ama kavak nazar bilmem :)

0BeğenmedimŞikayet

aspar ()

Yok be kardeşim inan öyle değil değerli üstadlardan bişi öğrenmeye çalışıyorum :) sen nasılsın ne var ne yok

0BeğenmedimŞikayet

İbrahim_4546 ()

Aynen kardeşim biz geleceğe yatırım yapıyoruz kısa düşüşler aldatıcı geleceği mükemmel :)

0BeğenmedimŞikayet

aspar ()

Sen elinden geleni yap gerisi nasip :) kimi kavak eker kimi çınar :) kiminin nasibi çoktur kiminin az :) kavakla kabağın hikayesini bilir misin aman dikkat et :)

0BeğenmedimŞikayet

Sosa ()

Çokta mütevazısın biliyorum ben seni herkesi biliyorsun burada ölçüp biçiyorsun:))

0BeğenmedimŞikayet

Ons_Bükücü ()

Muhakkak abi ben de öyle aman aman bir sey bilmiyorum ki 1 senedir keşfettiğim bi olay var bu mumlar cok şükür bana yon veriyor ben de arkadaşlarla paylaşıyorum yoksa biz kimiz ki :)

0BeğenmedimŞikayet

Ons_Bükücü ()

Sorma abi bi dolu yağmasına bakar butun mahsul çöp oluverir Allah muhafaza :):) cok şükür biz mevsiminde ve doğru fideyi dikiverdik arada simsi sulama zamani birak kar vermesin yeterince cok keyif veriyor :):) bir kaç mahsul ziyan olabilir ona yapacak bir sey yok :)

0BeğenmedimŞikayet

aspar ()

Yok abi nerde ondan bişiler öğrenme derdindeyim bende :) mumlarla dans ediyor baksana :)

0BeğenmedimŞikayet

Sosa ()

Demedi deme Abdullah @aspar seni suya götürür susuz getirir.

0BeğenmedimŞikayet

aspar ()

Yani o yüzden ne beklediğini iyi bilmek gerek :) bilmiyorsan eyvah ki eyvah :)

0BeğenmedimŞikayet

Ons_Bükücü ()

Tabi ki fidanın turu önemli topragi önemli mevsimi önemli:):) mart ayında dikilecek fideyi haziranda ekersen bekle ki gelsin bir sonraki mart ayi :):)

0BeğenmedimŞikayet

aspar ()

O fidanın türü de çok önemli sayın üstad :)

1BeğenmedimŞikayet

Ons_Bükücü ()

Ben yatirim yapmayi toprağa dikilmiş fidan ya da tohum gibi görüyorum yesermeleri için sabırla beklersin ya 3 4 hafta yatırımlar da o misal varsin su an zarar etsin gelecekte yesillensin yeter ki :)

0BeğenmedimŞikayet

Ayhan601 ()

Hea ne bilem :)

35oğuz35 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum