Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0802 17:57:57
EUR 34.8160 17:57:57
USD 32.2072 17:57:57
ALTIN ONS $2343.6750 17:57:57

Konu: BTC Haftalık Görünüm

⭐⭐LostPassenger ()
Bitcoin
Selam Arkadaşlar,
Büyük resimlere bakmaya çalışıyorum...

BTC haftalık grafiğinde oldukca net bir OBO görünümü mevcut. OBO nun boyun bölgesi olan 33.400$ seviyesi Altın da kapanacak bir haftalık mumda formasyon onaylanmış olur 19300 ve 11800 usd destekleri çalışmazsa formasyon hedefi olan 5900 seviyesine gidiş başlayabilir.

Amaç korku panik değil büyük resime bakabilmek...

YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...Sadece olası bir senaryodur..Haftalık kapanışlara dikkat etmek lazım...

Yorumlar (132)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

jahil06 ()

Tamam onlarında kendi kararı kim kime inanacaksa inansın. Senin onun eleştirdiğin analizinin yanlış olduğunu ilk görüp ben söyledim ama ona inananlara bu takım kelimelerle yakıştırmalarda bulunma geçenki saygınlığını koru..

Luciferr01 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mevlutefe ()

O son kelimesi dediklerinizi çürüttü sizi bugün takip ettim mantıklı ve seviyeli tartıştınız bilmenizi istedim bu sizin veya karşı tarafın haklı haksız olduğu anlamına gelmesin sadece sizin duruşunuza saygı duydum bilin istedim

jahil06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mehmet571 ()

Durun hele yav. siz kardeşsiniz :)

1BeğenmedimŞikayet

jahil06 ()

Hocam bu arkadaşın analiz bilgisinin eksik olduğu ya da olmadığı belli bende kendisiyle ufak bir tartışma yaşadım ve kendisini uyardım kullandığı kelimelere dikkat etmesi açısından ama sizde lütfen kullandığınız kelimelere dikkat edin. Senin iyi niyetli biri olduğuna inanıyorum çünkü sana o kadar sataşılmasına rağmen sabrını sonuna kadar kullandın geçenlerde hatta bunu bugün burda dile getirdim ama rumuzun aklıma gelmemişti mesajlarımda var. Yardakçı diye kimseyi zan altında bırakmayın.

0BeğenmedimŞikayet

mevlutefe ()

Bilmiyorum sadece bir kişi ile dahi olsa şu dünyada ters düşmek hakkına girmek emin olmadan hakkında yanlış düşünmek istemiyorum

LostPassenger için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Lütfen müdahale etmeyin.

Daha önce de söylediğim gibi bırakın devam etsin kralımız. Söylemle ya da müdahale ile düzelmeyecek birşey boşa yorulmayın..

mevlutefe için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

mevlutefe ()

Biz sizleri seviyoruz hocam diyoruz ikinize sorular soruyoruz yardakçı gibi kelimeler hoş olmuyor sanki neden böyle yapıyorsunuz insan olduğunuz için emek verdiğiniz için ama bu yardakçı hoş olmadı genelleme yaptınız yada lütfen düzeltiniz bizde size saygı duymaya devam edelim

1BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

:))) Sen kralsın sen padişahsın... Bu da son cevabım olsun :))

0BeğenmedimŞikayet

Musti_can ()

Kardeş ne olucak bu altlar varmı bi görüşün hiç umut yokmu

0BeğenmedimŞikayet

mevlutefe ()

Hocam birde domi için 45,13 te döner diyen var sizin düşünceniz nedir

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Şunu da ekleyim seni bilerek engellemicem :)

0BeğenmedimŞikayet

mevlutefe ()

Hocam şu aşama için tahmininiz snx ekleme yapıcam 3-5 daha aşağı alabilirmiyim belki geçen yüzdelik diliminiz net oturdu yani şu aşamada kısa düşüş olurmu diye sordum

1BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Cevap dahi vermicem :)

2BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Evet geldi. Bu daha uzun süreçli bir süreç.. günlük de takip edeceğiz, sonra haftalık da takip edeceğiz.
30 altı sarkma olursa 24 25 lere bakacağız. Altı olursa 19k civarlarına. Daha altı 11k civarlarına..

mevlutefe için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mevlutefe ()

Hocam Msj ulaştımı

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Boyun yükseliği 26800 civarı...

33063 baz alsak 6k dolayları

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Ek olarak , Net görüş açısından günlükde aldığım noktalar iğne uçları... Haftalıkda aldığım noktalar ise mum dibleri.

0BeğenmedimŞikayet

mevlutefe ()

Geçen beni tahmininle ipten almıştın şimdi geçen seferki gibi yapalım şuan btc yi düşecekmi yükselecekmiş desek yüzdelik kaç oranda yazarsınız hocam

1BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

30 k da değil o resimde öyle gözüküyor. Biraz çarpraz bir düzen de aslında. Kendin çizip bakabilirsin. Bilgisayardan bakmak en sağlıklısı.

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

İnşallah sevgili dostum

Mehmet571 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum