Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 11:26:17
EUR 34.7748 11:26:17
USD 32.4684 11:26:17
ALTIN ONS $2337.9850 11:26:17

Konu: BTC Haftalık Görünüm

⭐⭐LostPassenger ()
Bitcoin
Selam Arkadaşlar,
Büyük resimlere bakmaya çalışıyorum...

BTC haftalık grafiğinde oldukca net bir OBO görünümü mevcut. OBO nun boyun bölgesi olan 33.400$ seviyesi Altın da kapanacak bir haftalık mumda formasyon onaylanmış olur 19300 ve 11800 usd destekleri çalışmazsa formasyon hedefi olan 5900 seviyesine gidiş başlayabilir.

Amaç korku panik değil büyük resime bakabilmek...

YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...Sadece olası bir senaryodur..Haftalık kapanışlara dikkat etmek lazım...

Yorumlar (132)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Dediği adamı tanımıyorum...

Biraz karakterli olsun dalga geçtiği şeyi şimdi ihtimal diye paylaşmasın... @Luciferr01 dalga geçerken katılıyordu... şimdi -5000 diyen Luciferdi bile demiyor... Neden ?

Çünkü suc ortağı.. Adam taslamak icin kullanıyodu onu da ..

Serap232323 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

KRAL001 ()

29 takibinde ozaman

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

KRAL001 ()

Bende btc burda gezerse ful nakit gececem elbet alirim intikamimi

LostPassenger için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Serap232323 ()

13bin kapıda mı diyorsunuz yani . Lütfen ayrışmayın birlikte bakın olaylara senin göremediğin kaçırdığını o görür onun farkedemediğini sen farkeder söylersin . Siz AP ayrı şeyler söyleyince olan bizlere oluyor hiç anlamadığımızdan kim ne derse ona yöneliyoruz

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Farketmez ben al sata dönüyorum iyice parca parca :))

sadettiin88 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Bunlar böyle insanlar işte...

Serap232323 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Serap232323 ()

Senin bir ay önce attığın grafiği şu an çelik bey atıp söylüyor

0BeğenmedimŞikayet

sadettiin88 ()

25000 gibi çıkış bekliyorum sad2de ben değil üyesi olduğum 2 yabancı forumsa da
herkes 25000 e odaklandı. oda agustos
3. haftası deniyor geliş vakti

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Teşekkür ederim sağolun...

efişinado için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Haklısında el vermiyor işte göz göre göre zarar yazdırdılar millete

aspar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

efişinado ()

sitede bu işi en iyi bilenlrrin başında sizi görüyorum , 3 aydır bütün yorumlarınızı istisnasız okudum. %90'ın üzerinde isabetli tahminleriniz var. Aklı başında insanlar bunu fark eder. Sizi takip ettiğimizi bilin. Başkalarıyla polemiğe girmeyin bence. Sizin buna ihtiyacınız yok. Anlaşılır ve düzeyli yorumlarınızı okumak isterim.

0BeğenmedimŞikayet

aspar ()

Sayın hocam emeklerinizi ve gayretlerinizi içten tebrik ederim. Doğruyu söylersiniz herkes anladığı kadarını alabilir bence çok fazla yıpratmayın kendinizi...

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Anlatamadık işte :))

Düşecek dediğimiz için taşlandık :)) ucacak dediği icin 3 yıldız verildi :D

Yarın birgün gelip de bu adama kanacaklara acıyorum şimdiden

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

aspar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

aspar ()

Lucufiferr denen arkadaşın da bişi bilfipini bende düşünmüyorum ben de anlamam ama en azından onun anlamadığını anlayabiliyorum...

0BeğenmedimŞikayet

aspar ()

Hocam zaten rsi ile birlikte grafiğe günlük bakarsanız düşüşü net gösteriyordu. Zamanın da iyi açıklamalar yapmıssınız başarılarınızın devamını dilerim

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

@aspar üst yorum dostum...

Bunun hedefi -5000 diyen de @Luciferr01 di...

Çelik de dalga geçerdi :))
Sitenin en güzel yanı yazılanlar silinmiyor :))

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Üst yorumda 1 ay önce dile getirdiğimde bu sıfırlar btcyi diye dalga geçenler, şimdi tek tekk bu oboyu göstermeye başlamışlar.

Ne tesadüf değil mi?

Siz böyle devam ettikce ben de sizi ifşaya devam edeceğim :))

0BeğenmedimŞikayet

Mehmet571 ()

O rakamı ezberledim. teşekkürler.

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

@Mehmet571 üst yorum

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

@Doğukan35 haftalıkda ki oboyu yazdığımda bu @Luciferr01 eksiye gider bunun hedefi diyerek dalga geçmişti :) 33 altı yok diyen bu arkadaş sabahtan beri 31k 32k arası gidip gelmelerimizi görmemezlikten gelmeliyiz :D

@BİNAY_01 analiz gözlemlemek istiyordun ya buyur.

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Aynen bende ihtimalleri düşünüyorum...

Eğer yükselişe geçerse golden a da çevirme ihtimali olur. Bunu da yazmıstım. İzlemekten ve tedbirli olmaktan başka çare yok

BeyazBTC için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BeyazBTC ()

Tebrikler.

Yalnız deathcross a bel bağlamak çok doğru değil. Hareketli ortalamalar %50 başariyla çalışmakta. Btc de günlükte yaşanan deathcross mevcut seviyesiyle kendini fiyatlamış olabilir. 1 2 hafta sonra goldencross'a dönerse yeni bir yükselişin fitilini ateşlemiş olacaktir. Kendi fikrimce düşüş için takip edilmesi gereken haftalikta ki OBO formasyonudur. 37600 seviyelerine bir tepki yükselişi yapip tekrar gol yerse bu sefer günlükte de OBO oluşturmuş olacak.

Yön pozitife dönene kadar %50 nakitle işlem yapmak risk faktörünü minimize etmiş olacaktır.

1BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

@BeyazBTC haftalıkda ki OBO yu 1 hafta önce yazdığımda @Luciferr01 dalga geciyordu kendince :)

Bunun hedefi eksiye gidiyor diye...

Halbuki hedefine kadar yazdım üst yorum da...

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Haksız yüklenildi dedin ya benim cevabım bunaydı. Salla geç dostum. Ben hep dediğim gibi yeri vakti gelince konuşacağım ve her daim ona karşı olan düzgün uslubum ile.. Bana yükleniyorlar diyip duygu sömürüsü ile değil...

Not: Yazdıklarımı beğenmeyen engeller geçer, amaç üzerimden prim yapmak değilse bunu yapar ya da edebiyle şurda şu noktada hatalısın bence der geçer. Amaç farklı olunca da sonuç ortada işte...

Hasan_3444 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Sonra da bunu @Hasan_3444 ...

Öyle kimse kusura bakmasın. Haksız yere yüklenilme su bu demesin bana.

Cok sıkıldım ama gerçekten bosverelim..

Herkesten özür dilerim. Konu muhattabı kendinde o cesareti bulamadığı icin engellemiş ve konu kapanmıştır.

0BeğenmedimŞikayet

Mrvv27 ()

Bunlar olabilecek seneryolar ama güzel günler göreceğiz umutlu günler :) sen çok serme bu seneryoları önümüze

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum