Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0721 16:07:10
EUR 34.8290 16:07:10
USD 32.4644 16:07:10
ALTIN ONS $2348.6250 16:07:10

Konu: BTC Grafik 11.06.2021

Günaydın değerli dostlar, çalışan tüm dostlara kolay gelsin..

BTC 3 gün önce görmüş olduğu şimdilik dip seviyesi de olan 31.025$ seviyesinden, yukarı yönlü ivmesine devam ederek dün 38446.24$ seviyesine kadar çıkartmış olduğu btc şuan saatlik görünümde bir regresyon trendi ve çizgisinin içinde hareket ediyor olsa da günü de günlük MA20'nin üstünde kapatmış ve bu da şimdilik pozitif bir görünüme sahip olduğunun açıkçası bir göstergesidir.. BTC şu anda saatlik grafikte 20 SMA k.rengi çizginin üstüne çıkarsa yeniden 38.000$ ve en son test ettiği 38446.24$ seviyesine gidecek olmasıdır..

BTC'nin 36.500$'a yakın bir destekle bir yükseliş trend çizgisinin Altın da bir kırılım gerçekleştirdiği şimdilik 50-200-100 SMA HO'larin üstünde kaldığı sürece bile pozitif.. BTC'nin 100 SMA turuncu 35.200$ civarında tutunması şimdilik önemarzediyor.. 38446.24$ son seanslarda ki en yüksek bir seviye oluşumu olduğu, şuanda MA20'nin üstünde kapanışlar yapması dünde test ettiği üst seviyelere adım adım gitmesi beklenebilir.. Son seanslarda ki en düşük 31.025$'dan en yüksek 38446.24$'a doğru aşağı yukarı hareketlenmenin % 0.618 FİB seviyesi ve 100 SMA'nin üstünde kalamazsa riskler aşağı yönde uzayabilir..

Yukarı yönde, (37.000$-37.500$) bölgesi de önemli direnç konumundadır ve bu seviyelerin üstünde kapanışlar yapması durumunda son test edilen seviyeye doğru (38446.24$) ve adım adım 39.490$ ve ana direnç 40.000$'in üstüne çıkması sözkonusu olacaktır.. BTC MA20 ve ardından 37.500$ seviyesini kıramazsa, düşüş aşağı yönlü 50-200-100 SMA ve 4 saatlik grafikte ki önemli destek seviyesi de olan 35.000$'in altında kapanışlar riskleri daha da uzatması şeklinde olacaktır.. Saatlik MACD yükseliş bölgesinde tutunmaya çalışıyor.. RSI ise şimdilik 50 seviyesinin üstünde..
Şimdilik bol kazançlar..

Yorumlar (32)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Ladree ()

allah razi olsun abim sukurler olsun insallah. basimla beraber aleykumselam

CoDeX© için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Atakan_07 ()

Hocam sağolasın desteği neresi sNX ? Onu yazmamissinz yine saldi bu

0BeğenmedimŞikayet

Vural27 ()

Hocam matic sizce ne olur gönderdiğiniz bilgilendirme gayet güzel ama ben dizinde fikrinizi merak ediyorum

1BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Tşkler dostum size de bereketli bol kazançlar dilerim..

Vlkyasan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

SNX saatlik görünümde şuan dirence gelmiş durumda 9.44$ bu seviyenin üstünde saatlik kapanışlar yapmasi durumunda adım adım üst seviyelere gitmesi beklenebilir 10.14$-10.27$-10.40$.. 11$ tepe seviyesinide kirarsa adım adım 4 saatlikte ki dirençlere doğru gitmesi olacak o seviyelerde 11.30$-12$-12.3$ kısa vadeli direnç seviyeleridir.. Günlükte ki en önemli direnc 12$ seviyesidir bu seviyenin üstünde son test ettiği seviyelere ve HO'lara doğru gidecektir..

Atakan_07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Atakan_07 ()

Hocam emeğine sağlık varol hocam senden bişey rica edicem SNX in direnç seviyesi kaç bide destek şuan şuan ? Bilgin varmı

1BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Sağolun hocam inşallah umduğumuz gibi olur herşey

Vlkyasan için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Vlkyasan ()

@Luciferr01 @CoDeX© hayırlı cumalar degerli kardeslerim emeginiz cok var bizleri teselli ediyoesunuz kazancınız bereketli olsun

Luciferr01 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

ALLAH Razı olsun İnşaALLAH Hocam siz ve sizin gibi siteye faydalı olmak adına paylaşım yapan herkeze acizane yorum okurken hep dilden gönülden kalpten noksan etmediğimiz dileğimiz

4BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Sağolasın değerli kardeşim, fırsat ve zaman bulduğumuz sürece sıkıntı yok sevgi, saygı çerçevesinde kimsenin kalbini kırmadan şu 3 günlük dünyada bir nebze olsun yardımcı olmuşuz çok birşey değil ve bir kişinin Allah razı olsun demesi bile yeterlidir diye düşünüyorum..

RXZ5K2 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Hocam her bir çalışmanız paylaşımınız ayrı ayrı taktiri Hak ediyor mesaj yoğunluğu olmasın diye yazamasakta teşekkür ve tebrik ederim.

2BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Öncelikle günaydın değerli kardeşim, BTC'de öncelikle dediğiniz gibi günlükte 42.200$'a yakın en önemli direnc seviyesi de olan 200 günlük MA direncine denk geliyor olduğu, bugün BTC günü MA20'nin de üstünde kapattığı ve pozitif durumunu ortaya çıkartıyor ama fincan kulpu yapması için tepe seviyeleri ve son test edilen 39.490$ ve 40.904$ seviyelerinin üstünde kapanışlar yapması şart görünüyor..

baran6576 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Uzunda beklentiniz daha yükseklerde galiba hocam.. 2600 lerden fena yakalandık 2890 direnci bela oldu başımıza kıramadık bi türlü.. sizce bu londraharforku bu kötü piyasada etkisini gösterebilir mi? Ethbtc grafiğinde çok ezilmedi mi sanki her an isyan çıkaracak gibi duruyor söylediğiniz gibi :) analizleriniz benim için çok değerli vakit ayırdığınız için teşekkürler hocam

1BeğenmedimŞikayet

baran6576 ()

Günaydın hocam. BTC 4 sertlikte fincan kulp grafiğini tamamlamak üzere tamamlanınca ve grafik de çalışırsa 42200 üstü görünüyor. Yanılıyormuyum ne dersiniz?

4BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Kısa vade mi olsun? .. ETH'dan korkulmaz ETH BTC güçlü görünüyor BTC. D biraz gevşeme göstersin ETH yeniden sahneye çıkmaya hazırlanır önünde zaten güncellemesi olduğunu da biliyorsun..

3BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Günaydın değerli kardeşim..

Size de günaydın tşkler @Zeynep_23 bol kazançlar..

H2R için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

BTC olunca her 2 yöne de ucu açık olması her daim ters köşe yapmayı bilen karşımızda profesyonel piyasa yapicilari var biz yine de tüm ihtimalleri değerlendirmek zorundayız zaten, teknik analiz asla gelecekteki sonuçların garantisi de değildir ama grafigin yön verdiğini ve traderlara, yatırımcılara ve analistlere en yüksek olasılıklı sonucu tahmin etmelerinde yardımcı olacak bir araç olabilir..

1BeğenmedimŞikayet

Zeynep_23 ()

Ganaydın hocam emeğinize sağlık.

1BeğenmedimŞikayet

H2R ()

Hayırlı cumalar kardeşim paylaşımın için teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

hocam günaydın hayırlı cumalar, GÜüncel bir etheryum analiziniz varmı?

1BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Günaydın değerli kardeşim, sizlere de Hayırlı Cumalar..

alihoroz3344 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Tşkler Erdal, çok şükürler olsun yüce Rabbim'e iyiyim diyelim.. Senden iyisindir umarım? .. Yavaş yavaş toparladik diyelim Bufalo kardeşim de iyidir umarım çok selamlarimi ilet kendisine..

Ladree için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Günaydın değerli kardeşim, SNX şuan 1-4 saatlik günlük/haftalık grafikte göstergelerin hemen hemen hepsi nötr bir durumda 8.539$'da şimdilik dip yapma olasılığı yüksek gibi günlükte uyumsuzluklarda bunu gösteriyor buralardan artık yukarı atması, tutunması gerekiyor.. 8.539$'in altında kapanışlar yaparsa Aralık seviyesi olan 7.05$ civarı seviyesine sarkması olabilir biraz izlemekte fayda var diyelim.. DEFİ koini sanırım toparlayacagini düşünüyorum..

Atakan_07 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ladree ()

nslsin abim iyimisin yuregine saglik. sagligin nsl abi toparlandin mi hersey yolundami abim

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

2673 den 3x. Yüklü longdayım hocam spot hariç

Sende_mi_leyla için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

alihoroz3344 ()

Günaydın emeğine sağlık hocam. Hayırlı Cumalar

0BeğenmedimŞikayet

Sende_mi_leyla ()

Hocam elinizde eth varmı veya almayı düşünüyormusunuz

2BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Emeğinize sağlık hocam . Şu dönemde analiz yapmaya korkar olduk sağolun değerli bilgileriniz için :)

1BeğenmedimŞikayet

Atakan_07 ()

Hocam günaydın SNX ı takip ediyor Musunuz coinler %7 %10 saldı o %18 saldı toparlarmi Aceba

1BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Hayırlı Cumalar tşkler @Ebru2395 ..

Blluzncln için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum