Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0844 14:36:53
EUR 35.0388 14:36:53
USD 32.2895 14:36:53
ALTIN ONS $2388.8000 14:36:53

Konu: Ters Flama Kırılınca Ne Olacak

⭐⭐LostPassenger ()
Bitcoin
Bildiğiniz gibi günlerdir bir ters flama beklentim ve anlatımlarım oldu..

Bugün yarın bu flama kırılacak.
Peki kırılınca ne olacak ?

Eğer yukarı kırılır ise yeşil olarak işaretlediğim yerler hem direnç hem de hedefler olacaktır.

Aşağı kırılır ise kırmızı işaretlediğim yerler hem destek hem de düşüş hedefleri olacaktır.

YTD

Yorumlar (56)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

2BeğenmedimŞikayet

Erenabi ()

Bakın ekte 17'lik genç kardeşlerimizin kahve keyifleri 17'lik genç kardeşlerimiz ne demişler bir okuyun, Ama hadi yine iyisiniz Deco abiniz soğuk su ısmarladi size. Saygılar

Menekşe_3544 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

lord_of_the_attack ()

Mesele şu iki yön var fenomen çok heryerde grafik geziyor herkes bilgiye ulasiyor ama elde edilenlerin çoğu kirli boş bilgi çıkarken uçacak uçacak düşerken batacak batacak... hedef yok misyon yok vizyon yok... Fikir sahibi o herkesten çok bıktım artık uğraşmıyorum kimseyle ben hedeflerim var sevdiğim insanlar var muhabbet ediyorum

LostPassenger için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Şair cok biliyormuş herşeyi ve bildiğini iddaa ederek yazıyor.

Sonra gelip bana grafik soruyor.. vay vay vay :)

lord_of_the_attack için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

lord_of_the_attack ()

Şair burada nedemek istemiş acaba:)

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Tüm dünya grafikden aynı şeyi söyler. Sadece üç beş rakamsal olarak değerler oynar... al bak fake babası

Bitcoin için kriptotik yorumu (1 saat önce)

Burada 2-3 kişinin internette izlediği bir kaç ucuz trend çizgisi ile çıkardığı üçgenlerle alım satım yapılmaz. Önce teknik indikatörün piyasa psikolojisine göre seçilerek yapılması gerekir

https://altin.in/kriptotik

0BeğenmedimŞikayet

lord_of_the_attack ()

Fake misin başkan?

kriptotik için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Bu fake hesap ibo. Yorumlarına bak anlarsın zaten

1BeğenmedimŞikayet

lord_of_the_attack ()

Ulennn:) yeter herkese çatma

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Sana cevap verecek kadar boş adam değilim ben..

Bir önceki yorumunda obo tobo gösterenlere gülüyorum diyordun ya hadi işine bak..

kriptotik için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Menekşe_3544 ()

Evet artık olumlu haberler de etkilemiyor

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Ben çıkacak bir durum gözlemleyemiyorum maalesef.

0BeğenmedimŞikayet

goldman123 ()

aynen üstad zaten btc nin bu kadar oynak olmasının nedeni vadeli işlemler bizim gibi yeniler spot işlem yapıyor :) bende spotu kurtarayım sonrasında paso vadeli takılıcam

0BeğenmedimŞikayet

Menekşe_3544 ()

Evet x2 spot sayılır ama onu 39 larda yapmalıydık şuan ya düşecek ya çıkacak :)

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

O zor karar ustam ben ona birşey diyemem

Orhan5877 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Spotta mal var maalesef. Eğer spot devam edeceksek ya tam batmadan yada 52k üzeri olmadan daha da alım ile uğraşmayı düşünmüyorum. Belki anlık vurkaçlar vs falan olur arada derede bir.

Bence x2 shortu cekip beklenebilir. Nasılsa x2 likide seviyesi cok yukarı bir rakam verecektir. Kolay kolay likide olmaz diye düşünüyorum..

0BeğenmedimŞikayet

Orhan5877 ()

Tikandik kaldık buyukte zarardayiz bir kısmını zararkes yapıp alttan almak için beklemek mantiklimi

0BeğenmedimŞikayet

Menekşe_3544 ()

Bi şey soracam doğu cum grafiği fln boşver sen ne düşünüyorsun oyun bitti diyorsun peki ne tarz Bi işlem açıyorsun kısa vadeli marjin mi oyun bitti dediğine göre spotta bir şey yoktur

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Eyvallah :)

Gram34 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Eyvallah..

0BeğenmedimŞikayet

Gram34 ()

3likede size verildi hakkım kalmamış.

0BeğenmedimŞikayet

Menekşe_3544 ()

Ben like sende fulledim yine like sınır gelmiş bana ortada bir emek var yüzde yüz de olmasa da sağlam bir grafiğin var :)

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Evet malesef bi ev parası gitti. trilyonu kim kaybetmiş biz bulalim hcam:)

Sinanx_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Deco ()

:) işte güzel kardeşim insanlarin beklentilerinin önüne gecemezsin. Bendeki disklike lari bir görsen doğru söyleyeni kovmayı bırak silah olsa ellerinde alninin ortasından vuracaklar. Saygılar

1BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

İnşallah diyelim

S_Ç_yldrm için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Menekşe_3544 ()

Bereketli olsun

New_world_Bitcoin için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sinanx_ ()

Kardeş sen çok büyük para bağlamışın o yatırımı yapıyorsan trilyonluk olman lazım seni etkilememesi lazım topla tüfekle girdiysen o hesabı yapman lazımdı paranın vadesi varsa mecbur kol kescen yoksa beklemekten başka çaren yok

mexido için cevaplandı (yorumu göster)

5BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Sağol içmiş kadar oldum ben almayım acı kahve falan. Buzlu kahve tercihimdir.

Bu arada yükseliş grafiği attığım da like lar havada uçuşuyor ama düşüş ihtimalli olunca tık yok :))

0BeğenmedimŞikayet

New_world_Bitcoin ()

Bende 31000 btc ve chiliz var

0BeğenmedimŞikayet

Menekşe_3544 ()

44 de gelse uyar 24 de gelse uyar bana :) yüzde 50 yim

New_world_Bitcoin için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum