Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0739 00:41:53
EUR 34.9777 00:41:53
USD 32.5387 00:41:53
ALTIN ONS $2332.1000 00:41:53

Konu: gümüş gram ytd

⭐⭐Murat5635 ()
Gümüş

sadece kendi öngörümdür yoksa bekleyin usta al dedi usta sat dedi diye
kendi kararınızı kendiniz verin hiç bir rakamın garantisi yoktur parçalı işlemden vazgeçmeyin
saygılar

Yorumlar (60)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

@Kral7714 doğrusu bence budur kardeşim destekler geldikçe mümkünse piramit şeklinde ya da sirenci aşınca

Murat5635 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

@Peyzajcı gümüş sayfasına da attım aldığın yerler ve aralıklara dikkat

2BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Simdi alttan yukarı doğru takip etmek gerekiyor ust rakamlar gecilmedikce alt rakam tekrar gelir diyebilirim gecilirse onun üstü rakam potaya girer

Erdgn79 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Erdgn79 ()

Hocam tekrar 7.22 çalışması olurmu , gümüş onsda hangi rakamı takip edelim , 26.4 -26.60 önemli galiba ..

5BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

2 hafta önce atıldığin da hadi ya 7.20 ler gelir mi 7.40 gelsin yeter full alırım falan diyenlere gümüsten bahsediyorsan gelmez demeyeceksin her rakam gelir demistim o gün 7.40 ı fırsat bilenler dün 7.20 de daha aşağı rakamlar vermeye baslamis bu gümüş sayfası haketten çok garip
Herkese bereketli kazançlar
Hayırlı cumalar

1BeğenmedimŞikayet

Rüzgârın_aşkı ()

Çok teşekkür ederim. Bereketli kazançlar dilerim

Yalnızİnsan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Güzel slogan kardeşim devam

Mhmthsbhl için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Bereketli olsun kardeşim nasip diyelim alırken sabır satarken şükür:)

Tyana için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Yalnızİnsan ()

Çok güzel yerden almışssınız, hayırlısı olsun..
Ytd.

Rüzgârın_aşkı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Rüzgârın_aşkı ()

Nasıl zarar dolarla gümüş alımında mı. Ben bugün aldım şu anda kardayım. ( 27,11) den dolar maliyet ( 8,28)

Peyzajcı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Tyana ()

Aldim ama keske bekleseydik de hepsini ordan alsaydik bilemiyorsunki

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

süpersin aldın mı peki :)

Tyana için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mhmthsbhl ()

Eyvallah yaklasik bir senedir parcali alir parcali satarim . Sepet yaparim rahat yatarim :)

Yeni baslayanlara sloganim

Parcali alin parcali satin
Sepet yapin rahat yatin

0BeğenmedimŞikayet

Tyana ()

Ben 7.56 gordum Murat bey

1BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

hanımların işine karışma en iyiyi onlar bilir

0BeğenmedimŞikayet

Peyzajcı ()

Hanimin hesabinda yuklu altin ve usd var o yatirimini o yonde yapti sansi iyi gidiyor ben sat diyorum satmiyor benden iyi yatirimci israr etmeteyim o zmn hocam

1BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

usd 17 hazirana kadar salmaz kardeşim beklenmedik bir veri haber akışı olmadıkça sadece anlık geri çekilir ytd

0BeğenmedimŞikayet

Peyzajcı ()

Haftaya usd salar asa diye dusunuyorum o zmn bakariz ama gumus kuvvetli bir atak yapacak hissi var bende en ucuz emtia su anda aldiklarimi satmayi dusunmuyorum

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

nasip kardeşim yine sen en iyisini bilirsin ama sepette ikisini de tutmakta fayda var oranını sen belirle ytd

1BeğenmedimŞikayet

Peyzajcı ()

Evet keske erken gorseydim usd gumus paritede zarar buyuk

1BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

hayırlısı kardeşim iki üç mesaj yazdım sana usd yukarı ons aşağı yapar vs diye baktım cevap gelmiyor düşmüyor sandım kısmet diyelim bereketli kazançların olsun

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

bereketli olsun kardeşim hayırlı akşamlar
kısmette ne varsa o olur

LOVEROSE için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Peyzajcı ()

Hocam %25 usd gumuse parite %75 gumus yogunluguk gorusemdik yazmissiniz mesajlarinizi yeni okudum dun aksam cikmadim cikip bu gun alttan almak varmis kalan tl ile bu gun girdigimde 7.62 ile fulledim

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

herkes ona takılıyor bakalım görelim düşerse alırız çıkarsa satarız piyasa ne yöne biz o yöne gözde bu iş böyle ytd :)

Gzdee için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

bunun garantisi olmadığı için parçalı alıyoruz kardeşim tam tersi veri beklenen altı gelirse de bu fiyatı bulamayız yoksa full alır satarız

Mhmthsbhl için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LOVEROSE ()

Ben 758 geldi lakin yakalayamadım sizin msj dogrultudunda bekledim7.65 almadım tekrar 7.58 gelir diye beklerken baktım tren kaçıyor 7.61 67 aldim tesekkurler.

0BeğenmedimŞikayet

Mhmthsbhl ()

Bende aldim tam destekten lakin sanki yarin daha asagilar gelecek goruntusu var . Ytd

1BeğenmedimŞikayet

İlla_edep ()

Tebrik ederim 7.55 anlık yandı gitti. Emeğinize sağlık.

1BeğenmedimŞikayet

Gzdee ()

gordum gordummm hattaaa tuhh yaptım :)bereketlı olsun bakalım yarınkı verılerle ne olacak ona takılıyorum

1BeğenmedimŞikayet

Fatih001 ()

Eline emeğine sağlık
İyi ki varsın
Kıymetli insan

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum