Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0899 06:02:35
EUR 35.1469 06:02:35
USD 32.2242 06:02:35
ALTIN ONS $2387.6650 06:02:35

Konu: ytd

Traderxxl ()
Ons

Yorumlar (152)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

Traderxxl ()

mesela şuan 1901.. hedefte 1909 mu var kardeşim hedef 1906 ytd ytd ytd :)

Traderxxl için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Halo27antepli ()

Valla resim atamıyorum başkan daha o seviyeye ulaşamadık ama profile resim bulursam atıym hazır cekilmişlerden :))

Fatihsultan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

omubu ()

Kitap bejse sorun yok, karakaplı ise sorun:)))

Halo27antepli için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Traderxxl ()

Allah razı olsun kardeşim bizde tecrübeyle zarar ederek kazanıyoruz ... fazla kara tamah etmiyorum ytd

omubu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Halo27antepli ()

Dayıcan aksiyon akşama gelirmi veri bej kitap sen bilirsin içeriğini 21de :))

1BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Resim atta göreyim seni kardeşim. topragimda atsın onuda göreyim:)

0BeğenmedimŞikayet

omubu ()

Fx ile ilgili bu söylediklerinin altına imza attım:)))

1BeğenmedimŞikayet

Laaaps ()

Düşüş veya 1960 bandı üzerine çıkabilir ne demek kardeşim?

0BeğenmedimŞikayet

Halo27antepli ()

Hahahhaha bu iyiydi bi günde beni gör şu rüyanda kardeşim üstadimi gör mevlana şehrinden rüyayla bize sübliminal msj gönderiyorsun :))

0BeğenmedimŞikayet

omubu ()

Cumaya kadar böyle yatay giderse, tdi de iyi gelirse yozgatdayız:))

0BeğenmedimŞikayet

Traderxxl ()

ayrıca keskin hedef değil beklenen hedefi daha kısa tutmak gerekir kar az olabilir ancak daha sağlam olur ytd

0BeğenmedimŞikayet

Traderxxl ()

kardeşim fx bilmem ama nasıl yapıyorsun bilmiyorum ama günde bir kaç defa işlem açmak iyideğil bazı gün hiç açılmaz... ve destekten ya yukarı yada dirençten aşağı ytd ve ayrıca aşırı soğuk kanlı olman lazım sabır... dikkat et kendine Allah yar ve yardımcın olsun

Genemi_lolo için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Halo27antepli ()

Dayıcan arada gelip görünüp gidiyorsun :)) dur hele yozgata cumadan sonramı gidecez cumadan sonramı sen onu söyle :))

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Rüyamda gördüm:) hahaha

0BeğenmedimŞikayet

mogan ()

Halo dayı teşekkür ederim. var ol...

0BeğenmedimŞikayet

omubu ()

Hoş bulduk. dünkü filme benziyor ons. ne dersin

0BeğenmedimŞikayet

Genemi_lolo ()

Blackjack oynasaydım yemin ederim daha çok kazanırdım. Tecrübeyle sabit:)

0BeğenmedimŞikayet

Halo27antepli ()

O nedir dayıcan feykmi yapıyorlar :))) 21de Yozgat havası iyi gelir ha :))) hahahahha

0BeğenmedimŞikayet

Traderxxl ()

hoş geldin kardeşim hahahaha yahu kafa gidik neden çakmadım ben 777 ytd

0BeğenmedimŞikayet

omubu ()

Black jack, oyun oyun ha ha hah:)))

0BeğenmedimŞikayet

Traderxxl ()

21 de ne var kardeşim merak ettim yoksa içten gelen bir yorummu grafiklerden :))

1BeğenmedimŞikayet

Halo27antepli ()

Yatırım danışmanlarını boşver bana gelen sağlam bir kaynak haber var 2 defa verdikleri bilgiler doğru çıktı bu 3. Bilgi paylaşımları 1940-1960 dan temmuz 3. Hafta son ekonomiksel siyasal ve farklı küresel sonuçlar gelişirse bilemem ama %99 kesin %1 de diğer anlattığım sebeplerden dolayı biraz daha erken başlayabilir düşüş veya 1960 bandı üzerine çıkabilir ytd. Bunu unutma adımlara dikkat et kardeşim verilen bilgilerin 2 defa doğruluğunu test ettim ben ytd.

mogan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Rabbim utandirmaz insallh 21de:))

0BeğenmedimŞikayet

Halo27antepli ()

Kardeşim farkındayım ama grafiksel teknik çalışmalarda var ons konusunda tabiki %50 her daim çalışma olasılığı bide yatırım danışmanlarına güvenme onlar her daim batırmaya bilgi verirler sana ytd.

0BeğenmedimŞikayet

mogan ()

Halo dayı bunu yazan arkadaş eminim iyi niyetlidir ama biliyorsun bu ons altını ABD Merkez Bankası belirliyor. Bu yüzden onlardan başka kimse bilemez. Yatırım danışmanları bazı şeyler söylüyor amma inan onların söyledikleri bile çoğu zaman tutmuyor.

0BeğenmedimŞikayet

Halo27antepli ()

Yok kardeşim arkadaş saat 21de yani 9 da düşüş olabilir diyor bakalım ama sadece ytd.. saygı benden sana gelsin kardeşim ama sadece beklenti ve bi yerden gelen bilgi doğrultusunda arkadaşa ytd. Bende bekliyorum kaç gündür almak nasip olmadı ytd. Hedefim gelene kadar da almam yukarıdan sellıyorum işte geldikçe harici beklemedeyim kardeşim ytd.

0BeğenmedimŞikayet

mogan ()

halo dayı 21 ne demek? 1921 mi? saygılar...

0BeğenmedimŞikayet

Halo27antepli ()

:))) paraşütü açtım 21 bekliyorum ben ; )) aşağı giderse al yukarı giderse sat yapacam :))

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Aynen öyle yap kardeşim söylediğimi oku ama yapma:))

0BeğenmedimŞikayet

Halo27antepli ()

Kardesim Sen üstadın grafiğe bakıp bizi ters köşe yapıyorsun o zaman desene ; )) inecek diyorsun çıkıyor çıkacak diyorsun iniyor:))) ytd ne dersen onun tersini yapalım :))

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum