Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0760 00:35:16
EUR 34.7453 00:35:16
USD 32.2684 00:35:16
ALTIN ONS $2323.2000 00:35:16

Grafiği gönderen: uzmn

⭐⭐uzmn ()
Gümüş
Günaydın gümüş dostları: Dün gümüş onsta kısa vadeli (saatlik- dört saatlik- günlük) işlemler için ön gördüğüm desteklere kadar kısmen geri çekilme gördük. An itibari ile de 27.70 civarı fiyatlamamız devam ediyor. Beklemiyorum ancak Olası Kısa vade çekilme devam eder ise de 27.47 ve 27.20 takibimde olacaktır. Saatlik ve dört saatlikte artık diplerdeyiz, buralardan 28.03-28.30 bandına doğru toparlanma olmasını beklerim. Gümüşte Asıl takip ettiğim haftalık destek ve dirençler alt tablodadır, şimdilik bir sorun görmüyorum. Tüm arkadaşlarıma bereketli kazançlar. Saygılar.

Yorumlar (50)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Nevkar1976 ()

Hocam selamunaleykum

Dolar ve gümüş gram beklentiniz nedir acaba

Çarmıklı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

okanair ()

Bu yorum doğru neden diye sorarsanız Şubat ayından beri beklenen buydu önce yükselme sonrasında büyük duzeltme dolar için ancak emtia için bunlar geçerli değildir buda şahsi fikrim dir yrd tabiki deildir ve Allah'ın izniyle inşallah

0BeğenmedimŞikayet

Nevkar1976 ()

Teşekkür ediyorum

0BeğenmedimŞikayet

Çarmıklı ()

Orta vadede gümüş 40-46 dolar gözüküyor dolarda 9,50 den sonra uzun bir düzeltme görünüyor. Bunlar benim öngörüm. Sizleri ynıltmak istemem. Ben gümüşte beklemeye devam ediyorum. Şimdilik 31 USD ye kadar derin bir düzeltme beklemiyorum. Dolarda şimdilik alt sınır benim grafikte 8,23 civarı. Yine de siz bilirsiniz diğer arkadaşların değerlendirmelerini de okuyun. Hayılı akşamlar.

Nevkar1976 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Çarmıklı ()

Dolar yanılttı geçen hafta. Kusura bakma kardeşim. 8,55 kırılmaz diye düşünüyordum. Yanıldım. Bu hafta 8,23-8,40 bandında hareket edecek gibi. Gümüş ve dolar henüz periyodu tamamladı. Gümüş Ons ay sonuna kadar 30 USD bandın a ulaşır diye düşünüyorum. Gümüş TL pazartesi 7,40 Lara gelebilir ancak yön yukarı. Ben al sat yapmıyorum bu ortamda çok riskli . Özetle paniğe gerek yok. Ytd.

0BeğenmedimŞikayet

Nevkar1976 ()

Selamunaleykum hocam

Dolar gümüş daha çok düşer mi

0BeğenmedimŞikayet

Nevkar1976 ()

Teşekkür ederim hocam

2BeğenmedimŞikayet

Çarmıklı ()

Aleyküm selam dolar 8,55-8,65 bandında bir müddet kalacak gibi. bizim merkez le birlikte birlikte 8,98 e atak yapacaktır. Gümüş 7,60-7,90 bandında kalacak gibi bu hafta cumaya oda 28-29 bandına yerleşebilir. Periyotun son dalgasında görünüyor bu hafta ve haftaya yıktı ons bazında 30-31 dolardan sonra 26,2x ye bir düzeltme bekliyorum. Ben 30 olursa trenden inerim. Al sat yapmıyorum. Ordan dolara geçip beklerim. Hayırlı günler.

0BeğenmedimŞikayet

Nevkar1976 ()

Hocam selamunaleykum

Liklere sana

Bu hafta dolar ve gümüş gram beklentiniz nedir acaba

1BeğenmedimŞikayet

Gulkcr ()

Iyi aksamlar hocam sagolun.

uzmn için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Rica ederim @Gulkcr arkadaşım Bildiğiniz gibi ocak sonu gibi reddit muhabbetine 30 usd üzerlerine kadar çıkıp Nisan ayına kadar 23.80 lere kadar destekleri kırarak geri çekildik. Sonrasında ise yaklaşık 2 aylık zaman diliminde de 5 usd yükselerek 28.15 ler civarı fiyatlanmaktayız. Onun için kısa vade de 28.80 üzerleri bir yerden kısmi düzeltme- desteğe çekilme normal olur ve bu düzeltme sonu asıl hedefimizin artık 30 usd üzeri olabileceğini düşünüyorum. Tabi bu öngörüm tekniğe göre olası temel ekonomik veri ve gelişmeler onslar aleyhine olur ise de zaten bunu arkadaşlarımız ile hep birlikte değerlendiririz diye düşünüyorum. Iyi akşamlar

Gulkcr için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Gulkcr ()

Teşekkürler hocam yorumunuz çok açıklayıcı oldu bende sizin gibi stoplu ışlem yapmayı düşünüyorum.

6BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Merhabalar @Gulkcr arkadaşım, son zamanda bildiğiniz gibi 23.80 lerden nerede ise 28.80 lere yaklaştık açıkçası kısa da bir düzeltme ve desteğe çekilme (1 veya 2 usd) üst hedefler için iyi olacaktır. kısa vade de bildiğiniz gibi 28.55 gördük ve oradan da 27.70 lere kadar çekildik, şimdi sesli düşünüyorum, acaba spek 28.33'ü hızla aşıp 28.80 lere kadar kısa vadede bize çıkış gösterip, iğne atarak oradan mı düzeltme yapmak ister, yoksa hafta sonuna kadar ABD tarafından gelecek ekonomik verilerin onslar için olumlu olması durumunda kademe kademe 29.80 civarına çıkarıp oradan mı düzeltme yapmak isteyecek, veriler onslar için olumsuz olur ise zaten kısa vade de bahane ile düzeltme yapılacağını düşünüyorum. Yani iki seçenek önüm de, Onun için bu hafta başı îsrarla belirtmiştim kısa vadeli işlemler de terste kalmamak için ben 28.33 ve üzerlerinde stoplu iz sürüp yukarilari beklerim. En azından ben öyle yapacağım, bereketli kazançlar.

Gulkcr için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Gulkcr ()

Iyi akşamlar hocam emeginize sağlık. Bu sefer aşar mi 28.33 ne dersiniz.

1BeğenmedimŞikayet

Çarmıklı ()

Emeğine sağlık hocam. İyi akşamlar

14BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

İyi akşamlar gümüş dostları, sabah yaptığım paylaşımı kaçırmış olan arkadaşlarım için: kısa vadeli işlemler de sabah Alt yorumumda belirttiğim ilk direnç noktası olan 28.03 üzeri son iki saatlik işlem dilimin de şimdilik kalıcılık sağladık, retest için tekrar 28.03 görmek istermi bilmiyorum spek biliyor, retest olsa bile, ağır ağır gidiyoruz ancak yine de Sonraki adımda 28.33 ve devamında 28.80 rakamları radarımda olacaktır. Tabi ki İşlem karar ve takdiri her zaman olduğu gibi yine sizlerindir. Bilginize arkadaşlar, Bereketli kazançlar. Saygılar.

1BeğenmedimŞikayet

Fatih001 ()

Eline emeğine sağlık üstadım
Amin inşaallah dediğin gibi yön yukarı olumlu olur
İyi ki varsın

1BeğenmedimŞikayet

yabangülü_17 ()

Emeginize saglik hocam alım ve satım fırsatlarıyla dolu bir dönem olsun inşallah..

1BeğenmedimŞikayet

37depdep ()

Bilgilendirme için teşekkürler. Hayırlı günler dileriz.

1BeğenmedimŞikayet

Efem09 ()

Sağol hocam

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum