Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0724 08:40:15
EUR 34.9462 08:40:15
USD 32.5647 08:40:15
ALTIN ONS $2335.3950 08:40:15

Grafiği gönderen: uzmn

⭐⭐uzmn ()
Gümüş
Günaydın gümüş dostları: Dün gümüş onsta kısa vadeli (saatlik- dört saatlik- günlük) işlemler için ön gördüğüm desteklere kadar kısmen geri çekilme gördük. An itibari ile de 27.70 civarı fiyatlamamız devam ediyor. Beklemiyorum ancak Olası Kısa vade çekilme devam eder ise de 27.47 ve 27.20 takibimde olacaktır. Saatlik ve dört saatlikte artık diplerdeyiz, buralardan 28.03-28.30 bandına doğru toparlanma olmasını beklerim. Gümüşte Asıl takip ettiğim haftalık destek ve dirençler alt tablodadır, şimdilik bir sorun görmüyorum. Tüm arkadaşlarıma bereketli kazançlar. Saygılar.

Yorumlar (50)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Nevkar1976 ()

Gümüş gram beklentiniz nedir acaba hocam

Çarmıklı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nevkar1976 ()

Neredesin hocam selamunaleykum

Sesin çıkmıyor

Gümüşte beklentiniz nedir acaba

0BeğenmedimŞikayet

Nevkar1976 ()

Hayırlı akşamlar

0BeğenmedimŞikayet

Çarmıklı ()

Selamün aleyküm. Gümüş TL haftalık grafikte macd sat vermiş. Ons toparlanmaya başladı fakat dolar kritik sınırda 8,30 aşağı kırarsa 7,65 kadar gidebilir. Kısaca gümüş TL'nin yönü büyük ölçüde aşağı görünüyor. Uzun vadede toparlayacak tır. Ben 6,90 dan bozup borsaya geçmiştim. Borsada yön yukarı görünüyor. Hayırlı akşamlar.

Nevkar1976 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nevkar1976 ()

Teşekkür ederim

1BeğenmedimŞikayet

Çarmıklı ()

Bugün haftalık mum kapanış bu şekilde biterse güçlü bir dönüşü gösteriyor. Haftalık grafikte düzeltme yaptığı için 7 ve üzerinin gelmesi birkaç hafta sürebilir. Momentum hala ekside. uzun vade yön yukarı görünüyor. Allaha emanet olun.

0BeğenmedimŞikayet

Nevkar1976 ()

Selamunaleykum hayırlı akşamlar diliyorum Allah razı olsun hocam

0BeğenmedimŞikayet

Nevkar1976 ()

Selamunaleykum hocam

Ne olacak bu gümüşün hali

0BeğenmedimŞikayet

Nevkar1976 ()

Hayırlı bayramlar

0BeğenmedimŞikayet

Nevkar1976 ()

Teşekkür ederim hocam Allah razı olsun

0BeğenmedimŞikayet

Çarmıklı ()

Selamün aleyküm. Sizin için grafiğe tekrar baktım 24,9x benim grafikte dip gözüküyor. Yani şu an dipteyiz. Bu hafta ağırdan alıp biraz oyalansa da haftaya toparlar diye düşünüyorum. Hayırlı bayramlar.

0BeğenmedimŞikayet

Çarmıklı ()

Bilmiyorum kardeşim. Yanlış yönlendirme yapmamak için az yorum yapıyorum. Hayırlı bayramlar.

Yalçın6060 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yalçın6060 ()

Beğeniye kapalımı yorumlarınız

0BeğenmedimŞikayet

Nevkar1976 ()

Teşekkür ederim hocam

Saygılar

Hayırlı bayramlar

1BeğenmedimŞikayet

Çarmıklı ()

Aleyküm selam. Bu sıralar özel sorunlardan pek ilgilenemedim kardeşim. Şu an al pozisyonunda. Ao henüz pozitife geçmedi. Uzun vade için paniğe gerek yok. Düzeltmenin sonundayız diye düşünüyorum. Buralarda biraz daha oyalanabilir. Çıkışa başladığında sert olacak diye düşünüyorum. Çunkü 3. Dalga baslayacak, Ben sabırla bekliyorum. TL varsa ilave yapılabilir. Hedef belli uzun vade 40 USD civarı. Panik yok. Saygılar.

0BeğenmedimŞikayet

Nevkar1976 ()

Selamunaleykum hocam

Gümüş gram beklentiniz nedir acaba

Teşekkür ederim

Saygılar

0BeğenmedimŞikayet

Lale_ ()

İyi akşamlar.. sıkılan içimi ferahlattınız. Allah razı olsun.

1BeğenmedimŞikayet

Çarmıklı ()

Eyvallah kardeşim

0BeğenmedimŞikayet

Nevkar1976 ()

Emeğine sağlık çok teşekkür ederim hocam

0BeğenmedimŞikayet

Çarmıklı ()

Ben al sat yapmıyorum. Uzun vade için bekliyorum. Grafikte gördüklerimi yazdım. şu an AO momentum günlük te negatif. Yükseliş trendi için pazitife geçmeli. 4 saatlik te momentum zayıf günlük mum yarın için geri çekilmeyi işaret ediyor. Benim gördüğüm bunlar. İyi akşamlar.

Lale_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Lale_ ()

Kimileri roket diyor, sizde haftaya da böyleyiz diyorsunuz. Sizi okuyunca sakinleştim.

Siz alımlarınızı tamamladınız mı? Size yetişemiyoruz takpte

0BeğenmedimŞikayet

Nevkar1976 ()

Teşekkür ederim hocam Allah razı olsun

0BeğenmedimŞikayet

Çarmıklı ()

Aleyküm selam. Gümüş bu hafta olduğu gibi haftaya da 7,15-7,38aralığında kalacak görünüyor. Ao henüz trent değişimi vermemiş. Ons bir müddet daha 25.65-26,3 aralığında kalacak görünüyor. Hayırlı akşamlar. Ytd.

0BeğenmedimŞikayet

Nevkar1976 ()

Selamunaleykum hocam nasılsınız

Gümüş düşüş nereye kadar olur

0BeğenmedimŞikayet

Nevkar1976 ()

Liklere size

0BeğenmedimŞikayet

Nevkar1976 ()

Allah razı olsun hocam çok teşekkür ederim

1BeğenmedimŞikayet

Çarmıklı ()

Haftalık mum dönüş işareti olan doji ons ve gram gümüşte düzeltme bitmiş görünüyor. Ons gümüşte zirvenin 0,618 fibo seviyesi 25,5 yi gördük. Beklentim , yön yukarı ilk direnç 26,2 TL de 7,35. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

Nevkar1976 ()

Selamunaleykum Hocam

Gümüşte ki düşüş beklentiniz devam ediyor mu acaba

0BeğenmedimŞikayet

Nevkar1976 ()

Teşekkür ediyorum

2BeğenmedimŞikayet

Çarmıklı ()

Kardeşim gümüş ve altın beni yanılttı. Bu düzeltme erken geldi. Seni etkilemek istemem. Gümüş TL 7,20 altında 7,07 görünüyor.7.07 yi kırarsa 6,77 ye kadar gidebilir. Ancak orta vadede yön yukarı ve bundan sonraki hareketler sert olac görünüyor. Dolar 8,75 kırarsa 8,90 geri çekilmeler 8,50-60 kadar gelebilir.
Sabreden kazanır. Gaybı yalnız Allah bilir. Ytd.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum