Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 12:01:43
EUR 34.8238 12:01:43
USD 32.3379 12:01:43
ALTIN ONS $2301.8900 12:01:43

Konu: kademeli almak mı Tl de kalmak mı ytd

⭐⭐Murat5635 ()
Gram Altın

Geçen gün alt mesajı yazdım güzel tepkiler geldi durumu birde böyle anlatalım :)

Murat5635 (1 gün önce)

her yerden parçalı diyoruz kızıyorlar düşen bıçak tutulmaz diyorlar
Sonra çıkmaya başlıyor fırlayan ok tutulmaz diyorlar yatırımcı şaşkın onu tutma bunu tutma derken hep Tl tutuyor :)

kademelerin hepsi daha önce grafikler ile anlattığım noktalardır

Yorumlar (60)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

altın113 ()

yüce ALLAHIM sızden razı olsun. gerçekden saygıyı hak edıyorsunuz. nokta.

hakan7038 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

UMK177 ()

Çok güzel tepki vermişsiniz gerçekten maalesef artık böyle insanlara rastlamak gün geçtikçe zorlaşıyor. Sizi takdir ettim.

1BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Bu ne kadar güzel bir yazı böyle. Rabbim, böyle kullarına nusret ihsan eylesin. Amin.

1BeğenmedimŞikayet

35oğuz35 ()

Bazilari sonradan gorme olur mesela sosyal medyada cok adam araba aliyor altina mevlana veya ozlu soz yaziyor ama ordaki niyet aslinda hava atmak ha gormek aileden geliyor zaten sonradan gormek tehlikeli iste. Bende aileden varlikliyim mesela ama izmirin en zengin muhitinde de arkadasim var en varos yerindede arkadasim var hic horgormem onlarda bizi muhim olan bu insanlik abi.

1BeğenmedimŞikayet

35oğuz35 ()

Sen gormussun gorgulusun mutevazisin abi iste para insani cogu zaman bozuyor para bozmaz aslinda insani insan kendi bozuluyor. Dogrusunu yapmissin abi tebrik ederim o kapici benim iste:) yarin birgun kapicida zengin olur o siteyi satin alir belli olmaz kimin gulecegi hayatta

1BeğenmedimŞikayet

YUSUF_ENES16 ()

Helal olsun. ne oldum dememeli, ne ılacağım demişler. Gün gelir o maddiyatca üsttekiler, alta düştüjlerinde anlarla bu sözü. Mevlam her şeye kadirdir. Bugün mal ile imtihan eder, yarın yoklukla.

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Amin can kardeşim. Hep birlikte olsun inşallah. Sevgiler hürmetler.

Sosa için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Can kardeşim, senin gibi buradaki canlar gibi bizler çoğunluktayız aslında. Altın nasıl çamura düşmekle pul olmaz, şu anda biz de öyleyiz. Sadece üzerimizde ki çamuru silecek, yıkayacak, içimizdeki cevheri ortaya çıkaracak ortama ihtiyacımız var. O kadar. Sevgiler saygılar can kardeşime.

Öznurr_16 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Sosa ()

Teşekkür ederim abi verdiğimiz değerden fazlasını hak ediyorsunuz Allah gönlünüze göre versin

1BeğenmedimŞikayet

Öznurr_16 ()

Bir kere daha hayran oldum sana can abim, nasıl güzel bir yüreğin var senin. Keşke herkes senin gibi ince ruhlu olsa bu dünya ne kadar güzel olurdu. Hayırlı geceler. Saygılar sevgiler...

24BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Can kardeşim; benim kullandığım arabamın ikinci el fiyatı 220 bin civarında, benim oturduğum sitenin kapıcılık görevini yapan emekçi arkadaşın arabasının ikinci el fiyatıda 40 bin civarında. Bu görevli arkadaşa, sitede insanlık olarak fakir, maddiyat olarak zengin olan bir kişi dedi ki, şu külüstürü kaldır park yerinden (bizde park yerleri daireye özel değil genel), oraya park ettiğine değmez, en azından misafirlerimiz geliyor, onlar arabalarına yer bulur. Ben de arabayı park ederken, bizim görevli, üzgün bir şekilde arabasına binerken fark ettim. Dedim ki, hayırdır, kötü bir şey mi oldu? O da bana durumu anlatınca, kıyameti kopardım. Site müdürü dahil kim varsa hepsini topladım ve o arabayı o park yerinden çıkarmadım. Derdi olan beni bulsun dedim. Allah'ın bize sadece kullanma hakkını verdiği, fazlasıylada Allah rızasını gözetecek şekilde dağıtma, harcama yapılmasını emrettiği malla mülkle diğer insanları ezmeye kalkan zihniyetle, hayatım boyunca mücadele ettim. Onun içindir ki can kardeşim,4 bin değil 400 liran olsa dahi benim için değerli,400 bin liranda olsa, şahış kişilikten yoksun ise benim için değersizdir. Başımın üstünde yerin var can kardeşim. Sevgiler saygılar.

0BeğenmedimŞikayet

Öznurr_16 ()

Sesli güldüm, hepimiz aynıyız :))

0BeğenmedimŞikayet

Sosa ()

Kadın dayanışması bu olsa gerek:)))

0BeğenmedimŞikayet

Öznurr_16 ()

Doğrudur tabi kızıyordur buraya bakarken hanımları ihmal etmemek lazım:))

0BeğenmedimŞikayet

Sosa ()

Teşekkür ederim hanımda kızıyor bana paranda yok ne yazıp duruyorsun diyor:)))

0BeğenmedimŞikayet

Öznurr_16 ()

Gerçekten alışkanlık yapıyor hafta sonu bile burdayız, güzel dostluklarımız oldu, sende eksik olma

1BeğenmedimŞikayet

Sosa ()

İnşallah abla birde alıştım buraya bahane olur girmek için çok iyi insanlar var sanalda olsa sende eksik olma

0BeğenmedimŞikayet

35oğuz35 ()

Dejavu yasadim:) grafikte yazilanlar bana hocam alayimmi :) cuma 522den girdim 1 parcali daha:))

0BeğenmedimŞikayet

Öznurr_16 ()

Çerez parası deyip geçmemek lazım o parayı kat kat katlarsınız inşallah

1BeğenmedimŞikayet

Sosa ()

Aman es geçme abi gitti:))) @hakan7038 abi ve sana saygım sonsuz araç alınca elimde 4 bin TL kaldı kimine göre çekirdek parası onun için öyle yazıyorum sizi ve bazı arkadaşları bırakmamak için o parayla işlem yapacağım artık buradayım gitmiyorum zaten yıldız alacağım var siteden:)))

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

Murat5635 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

@Sosa gittimi çekirdek parasi :)

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Eyvallah abim teşekkür ederim

İbrahim_4546 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Bir gün az da olsa alırız ustam biraz tl olunca

ÖzLeMm09 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

İbrahim_4546 ()

Gerçek hayattan alınmıştır hayal ürünü değildir oyuncular site içinde başrol oyuncuları kayıp haber alınamıyor:)

0BeğenmedimŞikayet

ÖzLeMm09 ()

Hım tamam o. kalsin madem :)

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

senin rengin değil ustam :)

0BeğenmedimŞikayet

ÖzLeMm09 ()

Ama ben hiç platin almadim biliyorsun dimi:)

1BeğenmedimŞikayet

İbrahim_4546 ()

:)) emeğine sağlık kardeşim

1BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

aynen ustam gelmiyorsun kar aldığın her hareket doğrudur :)

0BeğenmedimŞikayet

ÖzLeMm09 ()

Bu mükemmel:) 404 aldım ben ahan kimseleri dinlemeden ama çıktım da olsun kâr cepte :) dolar da çıkıcam ben 8.77 başlarım artık gaza gelmiyorum dimi ustam:))

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum