Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0722 07:01:54
EUR 34.9584 07:01:54
USD 32.5811 07:01:54
ALTIN ONS $2313.7300 07:01:54

Konu: kademeli almak mı Tl de kalmak mı ytd

⭐⭐Murat5635 ()
Gram Altın

Geçen gün alt mesajı yazdım güzel tepkiler geldi durumu birde böyle anlatalım :)

Murat5635 (1 gün önce)

her yerden parçalı diyoruz kızıyorlar düşen bıçak tutulmaz diyorlar
Sonra çıkmaya başlıyor fırlayan ok tutulmaz diyorlar yatırımcı şaşkın onu tutma bunu tutma derken hep Tl tutuyor :)

kademelerin hepsi daha önce grafikler ile anlattığım noktalardır

Yorumlar (60)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

musaelik ()

Eyvallah çok teşekkürler üstadim

Murat5635 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

@musaelik herkesin yatırım anlayışı farklı kimi ben düşerken almam diyor kimi ben çıkarken almam diyor bende diyorum piyasa da kimse nereye kadar düşeceğini bilmediği icin kademe al hem düşerken hem çıkarken al bunun için destek ve dirençleri kullan bunun bir de kademe sat versiyonunu yapacağım boş vakitte

0BeğenmedimŞikayet

35oğuz35 ()

Aynen abi al satta gram azaliyor tabi firsat verirse baska ama uzun vade en guzeli

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

teşekkür ederim çok şükür hayırlı geceler

finnari için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

finnari ()

Hayirli geceler kardesim nasilsin

1BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

günlük hesap yaptıkça kaybeden yatırımcı olur kardeşim bu hesapları iyi yapıp vadeyi uzun tutmak gerekir geçen grafik atttım 2016 2018 %175 2018 2020 %175 artış var iki senede bu oranı yakaladığın bir yatırım varsa bizde girelim sanal hariç orda bir yanlış 10 doğruyu götürüyor

35oğuz35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

35oğuz35 ()

Aynen abi vergisi vizesi benzini carti curtu saymiyom zaten gram daha iyimis cidden araca gore ki bu sene pandemiden kaynakli araclar 2 ye katladi hersene klcak diye birsey yok gramda gerci pandemiden etkikendi ama gram daha cok birakmis nasip artik

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Uzun zamandır bunu anlatıyoruz ama başarılı olamıyoruz bir de 3 yılda araca yıllık 10 binden 30.000 masraf ekle daha net sonuca varırsın

1BeğenmedimŞikayet

Ayhan601 ()

Çok iyi etmişsin hareketin takdire şayan keşke herkes sizin gibi düşünceli olsa tebrik ediyorum cani gönülden.

hakan7038 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Yasoaltin ()

Kalbi güzel kardeşim RABBIM hep iyilerle karsilastirsin seni

0BeğenmedimŞikayet

35oğuz35 ()

Kesinlikle haklisin hocam her kelimesiyle... emegine saglik yuregine saglik

finnari için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

35oğuz35 ()

Heheh bana geldi abi sanki :))) ama gecen bir hesap yaptim abi artik mesela para gectimi hemen gram aliyorum 2016da araba aldim abi 30bine suan araba 150 130 arasi o zaman 30bine gram aldaymisim 5 senede 183bin olcakmis gram daha cok kar birakmis yani uzun vade abi en az 3 sene alcan kalsin

0BeğenmedimŞikayet

Sosa ()

Ben Kuveyt Türk katılım ile çalışıyorum

bahadr9155 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Tamam ustam ben kahveleri yapayım ayıkmaya yardımcı olur sonra yeni hedeflerinizi dört gözle bekliyoruz :))

ÖzLeMm09 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Sosa ()

Teşekkür ederim abi siz gitmedikçe bende buradayım seviliyorsun saygılar.

0BeğenmedimŞikayet

Ayhan601 ()

Ustam gram ve dalir hala yukari yöndemi acaba

1BeğenmedimŞikayet

ÖzLeMm09 ()

Efenim şimdi ne desem atmasyon olur az çalışmam lazım da simdi henüz ayikamadim cann ustam nefesim:))

1BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Açılış beklentinizi alalım mi canım ustam :)

2BeğenmedimŞikayet

ÖzLeMm09 ()

Hosbuldum canim:)

1BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Hoş geldin ustam

0BeğenmedimŞikayet

ÖzLeMm09 ()

Kankilerin olarak duzeltiyorum:))

0BeğenmedimŞikayet

bahadr9155 ()

Hangi bankadan al sat yapıyorsunuz

Sosa için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Vay benim yüreği güzel abim ne yazsam ne desem yetersiz iyi ki varsın

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Tanıdık geldi demi :)

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Kardeşim bize çekirdek parası degil ki olsa da bir şey değişmez senin alinteri ile kazanılmış 40 liran başkasının 40 milyonundan değerlidir yatırımın küçüğü büyüğü olmaz olaki hiç yatırımın olmasın en büyük yatırımdan değerli insanlığın var o burda durman için Yeter de artar sakın gitme :)

Sosa için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

finnari ()

Naçizane su sonradan görme kelimesine bir düzeltme yapmak istiyorum. Sanki aileden varlıklı olmayan herkes görgüsüz gibi bir ifade olduğu için yanlış buluyorum. Parayı ister aileden ister alin terinden bulsun. Sorun insanin terbiye merhamet vicdan adına kim ne derse desin sahip olduğunu sandığı şeylerin kendi imtihani olduğunu bilip bilmemesi. Görgüsüz vs olup olmaması.

2BeğenmedimŞikayet

adsız1071 ()

para, adam olana alçak gönüllülük mütevazilik verir. adam olmayanada gurur ve kibir...

0BeğenmedimŞikayet

lisan07 ()

Çok haklısın kardeşim çok üzücü.

berk2929 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ADSIZ_NESLİ ()

Aklı güzel . kalbı de güzel bır insansınız . helalll::))

1BeğenmedimŞikayet

berk2929 ()

Helal olsun kardeşim, günümüzde para insanları o kadar etkiliyor ki sınırı kalmadı maalesef, ye kürküm ye misali, bu durum beni de çok üzüyor. Paran varsa dostun var, yoksa yok.

Düşmez kalkmaz bir Allah dememişler boşuna insanoğlu haddini bilerek yaşamıyor maalesef.

Şu virüsü geçirirken yine anladım, an gelir bir nefese servetini vermek istersin de çare bulamazsın.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum