Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 05:08:58
EUR 34.9839 05:08:58
USD 32.2051 05:08:58
ALTIN ONS $2414.8350 05:08:58

Konu: 3 gün sürmez unutulması 3 ay sürebilir son bulması

⭐⭐Murat5635 ()
Gram Altın

6 aydır ne zaman çıkacak bu gram sorusuna kendimizce cevap verdik
şimdi ne zaman düşecek sorusuna cevap arıyoruz
önümüzde haziran ortasına kadar beklenen bir haber veri akışı faiz toplantısı yok
haziranda enflasyon rakamları yüksek gelmesi muhtemel hem ülkemiz hem abd tarafında
ara düzeltmeler olabilir ama büyük düzeltme için sanki daha zamanımız var ama her harekete hazırlıklı olmakta fayda var uzun vadeyi anlattık yeterince biraz da kısa vadeyi anlatmaya çalışalım ytd

Yorumlar (74)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Recep35 ()

Çok sağol abi geçen kasım ayında bu siteye üye olduğuma çok pişman oldum çok kendi paramı erittim birde gittim ailemin parasini erittim birak dursun ne bozuyorsun ömürlük zaten onlar

Murat5635 için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

Cevahir8160 ()

Anladım abi şuan stabil bekliyim o zaman gram düşüp platin çıkarsa geçiş yaparım. tesekkur ederim

1BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

kardeşim sabah platini inceliyordum son 1 yıl hareketine baktığımda gram yükselirken
platin geri planda kalıyor gram değer kaybederken ise platin atak yapıyor yine aynı şey olur mu bilmem ama tam geçiş yaptığına bu olursa bu nedenle sepet diyoruz :)

Cevahir8160 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ÖzLeMm09 ()

Sen anlamazsin serkan:)

Serdengeçti34 için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

Serdengeçti34 ()

Ben nerde Anladim ya nerde

ÖzLeMm09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Serdengeçti34 ()

Ama. bak benim. ilgi alanım. dehil grafik ekonimi

0BeğenmedimŞikayet

Cevahir8160 ()

8.34 sanki

0BeğenmedimŞikayet

Cevahir8160 ()

Biliyorum abi fikir yürüttüm sadece:)abi bende dolar ve platin var platini çıkıp altına yada gümüşe girmem daha kar li olurmu . ilk kez aldım platin pek bi hareketi olmadı yükselişe dogru

1BeğenmedimŞikayet

ÖzLeMm09 ()

Valla unuturum aynen ıyiki varsın sen ekran resmi de aldım ama onu da unuturum biliyorum:))

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

onun zamanı gelene kadar unutursun ustam ben hatırlatırım :)

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

onu da o zaman değerlendiriz kardeşim kimseye şurdan satın demiyoruz kademeli işlem candır diyoruz

0BeğenmedimŞikayet

ÖzLeMm09 ()

Ben çok iyi anladım:))

0BeğenmedimŞikayet

ÖzLeMm09 ()

Diğer ucu neresi aceba :))

1BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

teşekkür ederim hocam olabilir dediğim gibi hepsi ıhtımal dahilinde
alt seviye konusunda da yazdığım notta olduğu gibi rakam telefuzundan çok hareketlere
bir ön izleme olmasını amaçladım şu an trend desteği 7.88 lere denk geliyor düzeltme başladığında güncel çizer yine değerlendiririz

ASRN için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Cevahir8160 ()

9.29da satmalıyız ama dönüş kaça olur onu anlamadım:)

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

bir ucundan yakaladın ustam :)

2BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Hocam Elinize emeğinize sağlık güzel çalışma olmuş ben lacivert dalgayı yapacağını ve biraz daha altının geleceğini düşünüyorum

0BeğenmedimŞikayet

ÖzLeMm09 ()

Bu ipucu 9.29 dan 8.13 e gelmesini sen ne anladın ?

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

bir ipucu var

0BeğenmedimŞikayet

ÖzLeMm09 ()

Bekliyorum:))

-1BeğenmedimŞikayet

Serdengeçti34 ()

Bekletin nedir; ))

1BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

teşekkür ederim ustam şimdi bir tane daha geliyor senin alımları anlatıyor :)

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

o noktada bizde satışa geçiyoruz :)

YUSUF_ENES16 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

attım kardeşim fordu geldimi
düzeltme yapabileceği yerleri yazdım kardeşim

Recep35 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ÖzLeMm09 ()

Yine mukemmel? olmus emeğine sağlık ustam :)

0BeğenmedimŞikayet

YUSUF_ENES16 ()

Unutmamak adına, bu analizin renkli çıktısını alıp panoya asmak lazım. Gerçekten İyi bir yol haritası çizmişsin.

0BeğenmedimŞikayet

YUSUF_ENES16 ()

O belirttiğin noktada, nezamanki o bahsettiğin kişiler ortaya çıkınca anlıyorumki oradan milleti ters köşe yapıyorlar.

0BeğenmedimŞikayet

Recep35 ()

Murat abi iyi aksamlar 32 adet tam altını bozduk 440 ta daha giremedik düşecek diye bu nerde bir düzeltme yapar da girelim birde senden fort icin bir grafik istiyorum daha düşer mi hedefleri neler zahmet olcak ama kırma kardeşini şimdiden Allah razı olsun

0BeğenmedimŞikayet

Sosa ()

Bekliyorum bakalım nasipte ne varsa:))

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

yok para ile ilgili değil

Sosa için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum