Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0707 23:58:15
EUR 34.8425 23:58:15
USD 32.5183 23:58:15
ALTIN ONS $2322.1900 23:58:15

Konu: 3 gün sürmez unutulması 3 ay sürebilir son bulması

⭐⭐Murat5635 ()
Gram Altın

6 aydır ne zaman çıkacak bu gram sorusuna kendimizce cevap verdik
şimdi ne zaman düşecek sorusuna cevap arıyoruz
önümüzde haziran ortasına kadar beklenen bir haber veri akışı faiz toplantısı yok
haziranda enflasyon rakamları yüksek gelmesi muhtemel hem ülkemiz hem abd tarafında
ara düzeltmeler olabilir ama büyük düzeltme için sanki daha zamanımız var ama her harekete hazırlıklı olmakta fayda var uzun vadeyi anlattık yeterince biraz da kısa vadeyi anlatmaya çalışalım ytd

Yorumlar (74)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Sosa ()

5.80 gümüş talimat girsek mı:)))

Murat5635 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Beyzax ()

Sayfam siyah oldu:(

0BeğenmedimŞikayet

Sosa ()

O da sıkıcı olur abi:)))

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Uzakta kine ulasmak için çok yol gidip çok yokuşa göğüs germen gerekir

Sosa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sosa ()

9.67 gördüm ben uzakta

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

@Sosa 4 ay sürmüş :)
8.77 den alt cizgiye geldik döndü
Simdi nerden gelecegiz ve geldiğimizde kaç olacak

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

@BJK_42 idare ediyor sanki

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

@Selda09 başlıkta olduğu gibi 3 ay sürebilir lacivert dalganin zirvesini yapti siyah dalganın dibine döndü şimdi yine lacivert dalganin tepesinde tahminim mor dalganın dibini gorebilir sonrası haber ve veri akışına bağlı bunlar tavsiye değil bir direnç kırılmadan ya da destek alta gitmeden o gelir bu gelir diyenler sonra sayfaya gelmiyorlar

1BeğenmedimŞikayet

Recep35 ()

Abi ben buna burdan 100 binlik giriyorum nasipse 240 larda 250 lerde çıkarım paramı kurtaririm insallah hemn çıkmazsada beklerim

0BeğenmedimŞikayet

finnari ()

ömursunuz murat kardeşim. Kulağıma hepsini ayrı ayrı kupe yapıp takıyorum. Sağlığınıza dua edip sabrınız a şükrediyorum. Sağlıcakla... :)))

0BeğenmedimŞikayet

Osbayy ()

Bazende fırsatlar için tl olmasida avantajdır...

ADSIZ_NESLİ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ADSIZ_NESLİ ()

%25 TL bekletıyorum ::))nasip

1BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Bencede yap güvendiğin bir sepet bekle işte köşede fırsatlar için bir kısım Tl ile ytd

ADSIZ_NESLİ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ADSIZ_NESLİ ()

En güzeli relax olup Ya nasip deyıp pıyasalar ı izlemek . TL de kalmamak ne yazık ki

0BeğenmedimŞikayet

Öznurr_16 ()

Her zamanki gibi süpersin ustam :))

1BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Sağlığınıza dikkat edin
Tansiyon seker takip edin
Paranıza sahip çıkın zira her gün eriyor

finnari için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

finnari ()

Gunaydin. Geceki operasyondan sonra Bugun nelere dikkat edip neler takip etmeli tesekkurederim

0BeğenmedimŞikayet

ÖzLeMm09 ()

Iyi geceler

5BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

3 gün sonra unutulur dedim gerçekten 4. gün unutuldu usd 8.77 gram 535 geldi
gerisini piyasa belirler herkese iyi geceler

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Aynen kardeşim bereketli kazançların olsun

Zeyd3761 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Zeyd3761 ()

Okadar beklemeyi düşünmüyorum .

Aç gözlülük etmicez inşallah bereketli olsun yeter

Bu aralar sular malesef bulanmaya başladı.

Dediklerin harfiyen gelir sanirm

Teşekkürler.

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

@Zeyd3761 verdiğin rakam var ama full işlem arkasından baktırabilir ytd :)

7BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Kardeşim ne selaleci ne fişekçi olmayalım bildiğimiz yolda devam edelim çizgiyi bozmayalım zaten bu süreçten sonra
Full daldım terste kaldım
Full sattım arkasından baktım
Satmadım kar almadim full malda kaldim
Diye mesaj atanlara cevap vermemeyi düşünüyorum evet düşecek ama nerden grafik attım gram olarak söylüyorum şahsi düşüncem 560/80 bölgesinden belki 10 önce belki 20 sonra simdi biri diyecek ee geçen gram 700 diyordun iki seneye dört hane diyordun simdi düşecek diyorsun evet orta ve uzun vadede bu rakamlar hemde güle oynaya gelecektir pandemi bitti altın bitti gitti gibi düşünenler dunya da yasanan parasal genisleme ve bunun paralelinde gelecek büyük enflasyon dalgasını hesaba katmıyor sanki altın yüzlerce yıldır saadece pandemilerde prim yapmış gibi bir algı yayıyor, ya diyor abd on yıllıklar bu onsun önce kafasına vurur sonra elinden tutar kaldırır yazdım anlamadılar malasef, sonuç olarak herkesin önce kendi yatırım profilini oluşturup ona uygun hareket etmeyi öğrenmesi lazim amacini belirleyip amacına sadık olmasi lazim ben uzun vadeli gram yatırımcısı isem her hareketinde hop satıp hop almaz üç lira bes liraya oynamaz zirve ve zirvelere yakın satar sattığı rakamin altı geldikçe alır gram arttırır öyle grami 500 den sattım 4000 den alırım hareketini her zaman bulamazsin beklersen arkasından bakar yerine koyamazsin gram eksilttigin her hareket kar değil zarardır ytd

Yasoaltin için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yasoaltin ()

Kardeşim düşsün artık :)zararda olan kalmamıştır herkes karda artık biraz selaleci olsak diyorum :)

0BeğenmedimŞikayet

Ayhan601 ()

Saol ustam

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

@Ayhan601 yardımcı olur mu

0BeğenmedimŞikayet

Recep35 ()

Hepimiz abi amin

0BeğenmedimŞikayet

Sosa ()

Muhtemelen panik işlem yapmışsındır yükseliyor kaçırma al düşüyor daha da düşecek sat geçmiş olsun inşallah yerine koyarsanız

Recep35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

insaAllah misli ile yerine koyarsın kardeşim

Recep35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

YUSUF_ENES16 ()

Ne kadar yükselirse yükselsin, döneceği uer retest yapacağı yer 8,13 ler diye nelirtmişti grafik açıklamasında. Ben öyle anladım.

Cevahir8160 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum