Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0828 12:55:43
EUR 34.9703 12:55:43
USD 32.2727 12:55:43
ALTIN ONS $2369.7900 12:55:43

Grafiği gönderen: battıbalık

⭐⭐⭐battıbalık ()
Bitcoin

Hot için haftalık 0.07243 pivot kırılmış. Haftalık grafikte ilk destek 0.05867 gibi bir sayı. Ben pivotu fark ettiğim için stop emirden bahsettim. Büyük olasılık bu desteği test edebilir. Belki ki kırabilir. Tüm kurların aşağı gitmesi normal hareket değil ve düşerken normal hareket beklemek hata olur. Ytd sadece tecrübe

Yorumlar (57)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Yaktım 4 lüleri bekliyorum :)

PLTİN için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

PLTİN ()

sinyali vereceğim izliyorum; ))

LostPassenger için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

İyi bir gözlemci olduğumu söylemiştin ya ona istinaden seni yazdım dostum :)

1BeğenmedimŞikayet

PLTİN ()

Kim dostça bir fikir beyan etmişse eyvallah diyelim ozaman

-1BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Yok yav dedm ya bahsettiği kişilerden diye

0BeğenmedimŞikayet

PLTİN ()

Biri benmiyim yoksa anlamadım. gözüm üstünde

0BeğenmedimŞikayet

Murat_0673 ()

Gecenin sahibine emanet ol ustadim hayirli geceler

battıbalık için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

battıbalık ()

Başka çaremiz yok.

Murat_0673 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Murat_0673 ()

Esnaf olarak işimiz çok zor tamamen yerli uretim olmadan bunlarin hiç biri duzelmez tarim sanayi ve imalat konusunda yurt disina ve dovize endexliyiz malesef ve bu duruma global dunya ulkeleri kendilerine mahkum birakiyor.

0BeğenmedimŞikayet

battıbalık ()

Çalışma sermayene %19 faiz derlerse. Çalışırsan üretirsen %18 verirsin derlerse 30 dakikada hammaddenin tonu 1250 tl artarsa nasıl üretim olacak? Radikal kararlar alınmazsa Venezuela dan farksız olucaz

0BeğenmedimŞikayet

battıbalık ()

Stagflasyonun tam ortasında Venezuela var. Bizde yeni başlıyor olabilir. Bak basit bir örnek vericem. X parçayı ukrayna distribütöründen kdv ve kur farkı dahil 1600 tl ye aldım. O parça Türkiye distribütöründe 4500 tl artıyor kdv . 3 kat fazlaya satılıyor. Iki ülkeyede başka ülkeden aynı fabrikadan geliyor. Ne kadar vergi ve ne kadar şirket kârı var siz düşünün. Gerçekten parça getirdim.

Ons_Bükücü için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

EPOL ()

En üst 0.29 değil, 0.029..

1BeğenmedimŞikayet

Murat_0673 ()

Tek care herdalda üretim üretim üretim oda bozde yok

1BeğenmedimŞikayet

Ons_Bükücü ()

Bence stagflasyonun tam ortasindayiz :(

0BeğenmedimŞikayet

Murat_0673 ()

Yukseliş devammi derken sinir katsayimda var söyle yardimci olayim benimle ne sorununmu var soyle bakalim ucacak kacacak diye bir kelimem oldumu benim de bu soru geldi hayirdir

Ateş_serbest için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

battıbalık ()

Globalde 1 aile ve onun etrafında 120 banka var. Global fiyatı bunlar belirler. Petrol altın kripto gümüş vs. Dünya ülkelerindeki borsa, faiz yani kısaca parayı ve yatırımlara yön veriyorlar. İçerde ekonomi tetikcileri var. Adam bu işin profesörü olacak konumda altındaki bu artışı daha fazla kazancı görmüyor. Sadece dolar diyor. Sert düzeltmeleri görmüyor sadece artacak diyor. Milyonluk takipcisi var. Sadece takipcilerinin her biri 1000 dolar alsa milyar dolarlık alım gelir. Kur hareket eder. Ama hepimizi zor zamanlar bekliyor. Yüksek faiz yüksek kur yüksek enflasyon yüksek dış ve iç borç kısaca stagflasyona doğru giriyoruz. Venezuela ile bu nedenle kıyas ediliyoruz

1BeğenmedimŞikayet

Murat_0673 ()

Sana katiliyorum ve bu daha iyi gunlerimiz diyorum

1BeğenmedimŞikayet

battıbalık ()

Mesela ben dolar sayfasında bir şey yazdım.
1900 yılında 1 usd 0.17
1900 yılında 1 ons 18.96 dolar
1 ons altın 3 lira 22 kuruş.

Bugün 1 ons altın 16240 tl yani 16240 ÷3.22= 5043 kat artmış.
1 dolar bugün 8.56 tl yani 8.56÷0.17= 50 kat artmış.
Mesela orada usta denilen kişilerin hepsi değil bir kısım sadece yükselecek 10 olacak diyor. Gerçek ve tarafsız analiz edenlerin çoğunu sayfadan soğuttular.
Normalde doların olması gereken değer 3.5 ile 4 tl arası. Gerisi ekonomik oyunlar algı ile yapılan artışlar. Ama enflasyon artıyor. Ufak yatırımcı zarar ediyor farkında değil . Kur 3.90 dan yukarı giderken bu artış enflasyon olarak ömür boyu ödeyeceğiz demiştim. Ve hammadde zamları kur düşsede geri gitmedi

0BeğenmedimŞikayet

Ateş_serbest ()

Yükseliş devam mi hicam?

0BeğenmedimŞikayet

Murat_0673 ()

Bunlar heryerde vardir ist . bistte her dalda ve buyuk paralari grup halinde basarlar pazarlama başlar 10 kademe bile yeter vurur gecer

0BeğenmedimŞikayet

Murat_0673 ()

Malesef bitmiyorlar bitmezlerde

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Aman iyi ben olmayım da :)

Mustafaaslan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

battıbalık ()

Mesela aynı nick gece gündüz online sadece altin.in de değil. Farklı sitelerde de yazıyor. İş yok bu nedenle bakıyorum. Eşim ülkesinde evde can sıkıntısına bakıp uyarıyorum

0BeğenmedimŞikayet

Mustafaaslan ()

Şu an burada olmayanlar kimler ise onlardan çoğu veya daha açık soylim net konuşup insanlara aldırıp düşüş anında onlara iki söz edemeyenler de verdikleri alım önerisinde risk bildirimi yapmayanlar kesin konuşanlar ... emin ol onlardan biri sen değilsin :)

0BeğenmedimŞikayet

Mat__analiz ()

Teheta hep almak istemişim ama hiç almamışım ani yukselisleri oluyor Qtum da aylarca kaldım yükselmedi 6 dolarda idi 40 doları buldu şans işi biraz

ozgur86 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

battıbalık ()

Haftasonu atarım

Sinmaz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

battıbalık ()

Onların bir çoğu ile kavga ettim. Bir çoğu gelip yeni nicklerle sataşıyor. Listede 500 engelediğim insan var. Bir çok nick aynı adama ait. Bu listeyi üyeliği iptal olanların engelini kaldırdığım halde 150 den fazladır.

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Ben onları merak etmiştim kimmiş ki işte onlar

Mustafaaslan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mustafaaslan ()

Yolun açık olsun dostum sadece burada var olanlar da var bazıları yok mesela iki yükselsin gelirler ama

0BeğenmedimŞikayet

Mat__analiz ()

Haklısın yüksekten almışsın işte insan bilemiyor az öncede indi çıktı şimdi biraz al sat yapılır aslında risk alan

ozgur86 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum