Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.1165 21:08:33
EUR 38.1305 21:08:33
USD 34.1246 21:08:33
ALTIN ONS $2622.1000 21:08:33

Konu: BTC Grafik 27.05.2021

Merhaba değerli dostlar,
Çalışan tüm dostlara kolay gelsin..

BTC şimdilik, kilit bölge seviyesi olarak 40.000$ direnç bölgesinin üstünde tutunmaya çalışacak olduğu ve dünkü en düşük seviye BiTSTAMP'ta gözüken (36486.95$) olarak göze çarpıyor bugün en düşük seviye ise (37212.90$)'dir.. btc şimdilik, 40.000$'in üstüne atmaya çalışıyor ve dünkü en yüksek seviyesi ise (40.904$) bugün ise en yüksek seviye olarak (40429.47$)'dir.. BTC 40429.47$ ve dünkü en yüksek 40.904$ direnç seviyelerini geçerse yoluna devam edecek gibi görünüyor.. BTC şimdilik 20-50-100-200 SMA gibi tüm HO'larin üstünde ve pozitif görünümdedir.. BTC'nin şuan ki saatlik grafik akışında 37.700$-38.100$ ve 38.880$ ve civarında 4 önemli SMA desteğinin mevcut olduğu ve BTC şayet, 37212.90$'lık desteğinin Altın da saatlik kapanışlar yaparsa aşağı yönlü sarkmalarda hizlanabilir.. BTC şimdilik dünkü düşüşün düzeltmesini ve kazançlarını pekiştiriyor görünüyor ve 100 SMA turuncu çizgi ve 37212.90$'in altına sarkmazsa üst seviye ve 40.000$'in üstünde adım adım tutunması olacak ve üst dirençlere doğru gitmesi sözkonusudur.. Dünkü en yüksek grafikte de gözüken 40.904$ seviyesinde en şimdilik yüksek seviye göze çarpıyor..

BTC son seanslarda en düşük, 36486.95$ seviyesinden en yüksek 40.904$'a doğru aşağı yukarı yönlü dalgalanmanın % 0.382 FİB seviyesinin üstünde destekleyen o seviye ise (38174.26$)'dir kısacası 200 SMA kırmızı çizgiye de yakın olmasıdır.. BTC 36486.95$'dan 40.904$'a doğru yukari yönlü ivmenin % 0.236 FİB geri çekilme seviyesi olarak (37539.37$)'da hem 100 SMA hemde bollinger altbölgesine yakın desteklerde mevcuttur.. Yukarı yönde üst bollinger bandı ise 40.300$ civarinda gözüküyor ve bu seviyenin üstünde bugün gördüğü 40429.74$ kısacası düz hesap 40.500$ ve dünkü gördüğü 40.904$ seviyesini geçmeye çalışacaktır.. BTC özellikle FiB % 0.786 bölgesinin üstünde günlük kapanış yaparsa güçlü artışların gelmesi bile söz konusu olacaktır.. BTC % 0.786 FiB direncinin üstünde tutunamazsa aşağı yönlü risklerin devamı niteliğinde olması beklenebilir.. Saatlik MACD şimdilik düşüş bölgesinden uzaklaşmış gibi görünüyor.. RSI ise 50 seviyesinin üstünde ve pozitif görünümde olduğudur.. Grafikte ki ve yukarıda belirttiğim FiB seviyeleri ve hareketli ortalamalar takip edilebilir..
Şimdilik bol kazançlar..

Yorumlar (8)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

İsmail_dağlı ()

Çok teşekkür ederim ekran görüntüsünü aldım hocam, takıpdeyım alım için

CoDeX© için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Dün en düşük 15.02$'i görmüş en yüksek ise 17.477$'i görmüş.. Şuan saatlik görünümde 16$-15.7$ destekleri mevcut görünüyor kısa vade 16.4$'in üstünde kalması 17.477$'i kıracak olmasından geçiyor ve 2 gün önce gördüğü 17.959$'i kırması olacak ve ardından 4 saatlik grafikte ki direnc olan 18.2$'i hedef alması olacak ve yükselişlerin devamı niteliğinde olması ve günlükte ki 21.8$ ve 25.3$'a doğru gitmesi sözkonusudur.. Günlük kapanış 25.3$'in üstünde en az bir günlük kapanışlar garanti olarak 2 gün üst üste yapması durumunda 4 Mayis'ta gördüğü seviye 41.86$'a doğru adım adım gitmesi olacaktir ama BTC'nin gidişatına göre takip edilmesi önemlidir..

İsmail_dağlı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BİNAY_01 ()

Ada için yorum yazmıştın alttan topluyorum diye... dikkatimi çekmişti ada 10 kuruştu... çok iyi yerlere gelecek demiştiniz. waves için de hedef 19$ gibi bir şey demiştin ondan sonra bir daha göremedim sizleri... bir anı...

0BeğenmedimŞikayet

İsmail_dağlı ()

Hocam waves almıştım kısada hedef nedır sızce

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Selam değerli kardeşim hoşbulduk, ADA'lari çoktan satmıştım sadece WAVES duruyordu 2020 Aralik'ta aldığım hala duruyor diyebilirim..

BİNAY_01 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BİNAY_01 ()

Hoşgeldiniz codex... umarım herşey yolundadır... Ada larinizi hala tutuyor musunuz... saygılar..

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Eline sağlık Hocam sağolasın yorum analiz ve paylaşım için teşekkürler takipteyiz geçmiş olsun bu arada sayfada görmekten memnun olduk.

0BeğenmedimŞikayet

BROKER25 ()

abim mrm
şimdi bir ark dedi codex yazdı

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum