Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0745 13:12:22
EUR 34.7891 13:12:22
USD 32.3544 13:12:22
ALTIN ONS $2299.7550 13:12:22

Grafiği gönderen: bulent_esen

⭐⭐bulent_esen ()
Bitcoin
merhaba ahali,
su grafik haftalık logaritmik ölçektedir, orta uzun vadede kullanılır.
btc 3850 den gelip,10500 civarından gelen trendi yoklayarak, bu hattı destek edinmiş durumdadır şimdilik, ben halen nakitte izlemedeyim

Yorumlar (52)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

ElifSerra ()

Bu o kadar doğru bir adımmış ki malesef ben yapamadım ve borsada hala çok zarardayım. Ama artık kesinlikle öyle yapacağım.

vedat0725 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

vedat0725 ()

Saolun sizede

ElifSerra için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ElifSerra ()

Teşekkür ediyorum ilgilendiğiniz için, iyi akşamlar.

0BeğenmedimŞikayet

vedat0725 ()

Borsayla buranın arasında aslında temel hiç bir fark yok. Ama borsadaki kaybınız en azından size uzun vade yatırımcısı olmayı öğretmiş. Unutmayın atamadığınız mal zarar ettirmez

0BeğenmedimŞikayet

ElifSerra ()

Peki yıl sonu için gerçekleşmesini umduğumuz hedefimiz kaç olmalı her şey yolunda giderse

0BeğenmedimŞikayet

ElifSerra ()

Siz gerçek yatırımcı gözüyle ben panik acemi yatırımcı gözüyle bakıyorum o yüzden böyle tedirgin oluyorum. Borsada malesef çok para kaybettim uzun vade yatırımcısı olacağım, bekleyeceğim diye bir sürü kar almışken satamayıp sonrasında elimde bir dolu zararla kaldım. O yüzden tedirgin hissediyorum herhalde.

0BeğenmedimŞikayet

vedat0725 ()

Ama Bülent abi bakar yinede bi destek noktası söyler size

0BeğenmedimŞikayet

vedat0725 ()

Ozaman paranız ana paraya kavuşunca ihtiyacınızı hiç düşünmeden içinden çekin. Size lazım olmayacak kısmıyla devam edin. Bu sayede karar alırken fevri hatalı davranmazsınız

0BeğenmedimŞikayet

vedat0725 ()

Uzun vade için stop koymanızı gerektirecek bişey yok. Coininiz %70te düşebilir. Önemli olan adet olarak herhangi bi kayıp yaşamamak. Coinle iligili hedefiniz var ise sabırlı bi şekilde bekleyin. Sadece size yetecek kar noktasını belirleyip satışı oradan veya ona yakın biyerden satın.

0BeğenmedimŞikayet

ElifSerra ()

1 yıl bekleyebilirim ama arada kar alarak çünkü ara ödemelerim olacak.

0BeğenmedimŞikayet

ElifSerra ()

Aslında düşmeden önce yeni almıştım. İlk maliyetim 280 nin üstüydü ama çok düştüğü gün al sat şeklinde maliyetini düşürdüm. son aşamada maliyetim 160 gibi görünüyor ama şuan biraz daha zararım var.

0BeğenmedimŞikayet

vedat0725 ()

Uzun vadeden kastın elinde 2senede bekletir misin coinini

0BeğenmedimŞikayet

ElifSerra ()

Yüzde 70 avax, yanında sxp Var. Ben uzun vade tutmak istiyorum yazdığım gibi ama dur noktalarını bilemediğim için biraz stres oluyorum

0BeğenmedimŞikayet

vedat0725 ()

Siz full avaxta mısınız. Ve kaçtan alım yaptınız. Ben onun sekreteri sayılırım :d

0BeğenmedimŞikayet

ElifSerra ()

Bülent bey merhaba, sizden daha önce de avax ile ilgili bilgi almıştım uzun vade olunca sorun değil demiştiniz ama ben stop noktasının tam olarak kaç olması gerektiğini bilmiyorum. uzun vade beklemek istiyorum ama yine de çok düşme ihtimaline karşı sizden bir destek direnç bilgisi alamaz mıyım? Stop noktasını herkesin zararı göze alabildiği nokta olarak kendi belirler diye biliyorum yanlış bilmiyorsam ama bir de işin teknik kısmı var ya desteği kırması gibi, ben onları çok anlamıyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim, teşekkür ederim şimdiden.

bulent_esen için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Deniz82 ()

Kac seviyesidir o alt destek acaba?

0BeğenmedimŞikayet

Gram34 ()

Hocam alırken yazın lütfen rica ediyorum takipdeyim. tsk.

0BeğenmedimŞikayet

bulent_esen ()

hava puslu, o yüzden bende nakitteyim

0BeğenmedimŞikayet

vedat0725 ()

Bende bi prçalı var ufaktan. Kısa vade için açtım. Hala orta uzun vade bişey kestiremiyorum nedense abi

1BeğenmedimŞikayet

bulent_esen ()

valla ilk denemede kıramadı aşağı, bikaç kez daha deneyip kıramazsa, o zaman güçlenir.

tekrar yoklarsa parçalı alım yapabilirim ordan %25 falan

0BeğenmedimŞikayet

vedat0725 ()

Abi nediyorsun alttakii çizginin desteğine. Güçlümü sence

0BeğenmedimŞikayet

vedat0725 ()

Eline sağlık abi sıklaştır grafikleri artıkkk

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum