Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0675 04:42:08
EUR 34.7339 04:42:08
USD 32.5072 04:42:08
ALTIN ONS $2392.1450 04:42:08

Grafiği gönderen: bulent_esen

⭐⭐bulent_esen ()
Bitcoin
merhaba ahali,
su grafik haftalık logaritmik ölçektedir, orta uzun vadede kullanılır.
btc 3850 den gelip,10500 civarından gelen trendi yoklayarak, bu hattı destek edinmiş durumdadır şimdilik, ben halen nakitte izlemedeyim

Yorumlar (52)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

ElifBlt ()

İnşallah hocam hayırlısı beklemeye devam

bulent_esen için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

bulent_esen ()

yani yine bir spekülasyonla fiyatı artırabilir, sonuçta binance ceo su cz nin desteği var arkasında

ElifBlt için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ElifBlt ()

Buna üzüldüm :( ortalamam TL olarak 0.068 2 milyon adete yakın berbat zarar ettirdi yıl sonuna kadar hiç gideri olmaz mı sizce

0BeğenmedimŞikayet

bulent_esen ()

yüklümü girdiniz?
burda uyarmıştım btt konusunda, ilk çıktığı zamanlarda almıştım 2 sene falan terste bekletti beni, ocak ayında sattım galiba, iyiki yüklü girmemiştim, bizde acemiydik o zamanlar.
umarım kısa zamanda tersten kurtulursunuz, benim asla alınmayacaklar listemde bir coin.

ElifBlt için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ElifSerra ()

Üç haneli dolar mı

0BeğenmedimŞikayet

bulent_esen ()

ben 3 haneli rakamları göreceğini düşünerek aldım

ElifSerra için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ElifBlt ()

Hocam merhaba sizden ricam btt sizce nasıl varmı bir yorumumuz beni resmen batırdı

0BeğenmedimŞikayet

ElifSerra ()

Ben dediğiniz gibi yarı yarıya aşağı yukarı yüzde 10 şeklinde koyarım. Çok teşekkür ederim, peki hedef fiyatımız kaç olmalı 1 yıl içinde

0BeğenmedimŞikayet

bulent_esen ()

hayır hepsinin grafiği farklı aslında ama btc düşerken herşey düşer genelde, yükselirkende yükselirler yani üst sıradakiler

0BeğenmedimŞikayet

ElifSerra ()

Direnç ve desteği btc nin noktalarına göre kabul ediyoruz değil mi

0BeğenmedimŞikayet

bulent_esen ()

iyi geceler, maalesef takibimde değil hocam

Kumru01 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

bulent_esen ()

yani yeni coin olduğu için mazisi 1 sene bile değil, uzun süreli geçmişi yok o yüzden grafikten pek bişey çıkmıyor, yaklaşık %80 geri çekilme yaptı 60 dolardan. stop rakamı veremiyorum maalesef ama fazla risk almak istemiyorsanız, isterseniz slinizdekilerin yarısına güncel fiyatın %10 aşağısına falan koyabilirsiniz stop.

ben çok kararsız kaldığım zamanlar öyle yapıyorum, mesela dirençte %50 satıp, destekte %50 almak gibi.

0BeğenmedimŞikayet

Kumru01 ()

Iyi geceler hocam eos için yorumunuzu alabilirmiyim

0BeğenmedimŞikayet

bulent_esen ()

mümkün senaryo çok btc de:)

MMS için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ElifSerra ()

Lütfen bakarsanız memnun olurum

0BeğenmedimŞikayet

bulent_esen ()

yani vade sorununuz varsa, uzun vade almayacaksınız, yani bankada duracağına malda kalsın diye alıyorum ben.

sizin ortalamanız gayet iyi benimki 35-40 dolar falandır, tl olarak 320 falan oluyordur.

herşey btc ye bağlı aslında, btc buralardan yukarı dönerse, avax ta yükslecektir, grafiğine bakayım sizin için

0BeğenmedimŞikayet

Fatoş01 ()

Hocam genelde pazar düşüş oluyor ertesi gün tekrar yükseliyor
Grafiklere göre pazar günü olabilirmi bu düşüş?

0BeğenmedimŞikayet

Aydinderya ()

Selamlar başkan hoşgeldin :) ava hakkında bi fikrin varmı bugün güzel haberler okudum onunla ilgili bayada yüksek hedeflere ulaşabileceği söyleniyor yorumunu merak ettim

0BeğenmedimŞikayet

ElifSerra ()

Benim ilk maliyetim 285 ti düşünce al sat yaparak maliyeti düşürdüm. En son çok az bir zararla 160 oldu maliyetim. Ben de uzun tutmak niyetindeyim ki bu coin sırf siz hala elinizde tuttuğunuz için aldım. Ama benim ara ara bu paraya ihtiyacım olabilir diye stop koymam gerektiğini düşündüm zira ben alım satım noktaları konusunda çok beceriksizim. Bu yüzden borsada çok para kaybettim. Nasıl olsa uzun vade bekleyeceğim diye sürekli kaybettim sonunda sabredemwyip sattım malesef.

0BeğenmedimŞikayet

MMS ()

Hocam btc de 47.5 beklentisi var siz ne düşğnüyosunuz?

1BeğenmedimŞikayet

bulent_esen ()

teşekkürler hoşbuldum, bende sizleri ve sayfayı elimden geldiğince ihmal etmemeye çalışıyorum.

Fatoş01 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fatoş01 ()

Sevgili hocam hoşgeldin sizi sayfada görmek mutluluk veriyor

2BeğenmedimŞikayet

bulent_esen ()

bu hafta için 31125 civarında

Deniz82 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

bulent_esen ()

merhaba,
stop malı aldığın zaman koyulur ya da kara geçtiğin aman iz süren stop yaparsın, fiyat arttıkça stop seviyesi yükselterek.

uzun vade aldığım ve sürekli stake yaptığım için ben hiç stop koymadım avax a koymayı da düşünmedim, zaten tersteyiz neyin stopunu koyacağız:)uzun vade en az 1 sene tutacağim demektir,1 seneden başlar.

yani ben avaxları aldım ve unuttum, fiyat düşmüş çıkmış umrumda olmuyor.

siz kaçtan aldınız bilmiyorum, ortalamanız kaç?

0BeğenmedimŞikayet

vedat0725 ()

Tamamdır görüşürüz

0BeğenmedimŞikayet

ElifSerra ()

Lütfen konuşalım çok sevinirim, teşekkür ederim tekrar.

vedat0725 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

vedat0725 ()

Borsada doğru kağıdı aldıktan sonra beklemekten hiç ama hiç korkma yerini bulur garanti bi şekilde. Ben borsadayım normalde, yarın detaylı konuşuruz konuları

0BeğenmedimŞikayet

ElifSerra ()

Eğer borsa ile ilgileniyorsanız sizden yardım da alsam ne kadar mutlu olurum anlatamam.

0BeğenmedimŞikayet

ElifSerra ()

Sattım hem de kaç tanesini zararla sattım, şu an yine zararda en son aldığım bakalım onu bekleyeceğim artık.

0BeğenmedimŞikayet

vedat0725 ()

Aaa borsada hala var mısınz. Umarım satmamışsındır kağıdını

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum