Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.1059 05:46:28
EUR 37.8775 05:46:28
USD 34.2271 05:46:28
ALTIN ONS $2657.0550 05:46:28

Konu: gümüş haftalıkta kayan yıldız

yatırım tavsiyesi değildir. düşüş olacak demiyorum sadece yanlış anlaşılmaların önüne geçmek için.

Yorumlar (24)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Nevkar1976 ()

Rica ediyorum

ASRİ6327 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ASRİ6327 ()

Teşekkürler

Nevkar1976 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nevkar1976 ()

Şu anda full gümüşteyim

Biraz geri gelsede 27.2 ons gibi

Tekrar yükseliş devam eder diyorum ytd

Saygılar

0BeğenmedimŞikayet

ASRİ6327 ()

hayırlı geceler . hayırlı kazançlar dilerim. ne düşünüyorsun. ytd

Nevkar1976 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Peyzajcı ()

Tesekkurler hocam vadem var duserse ekleme yaparim yukselirse satariz

Onursal5377 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Eyvallah kardesim sagolasin. Sanada hayirli geceler.

Periyot için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Eline sağlık kardeşim hayırlı geceler

LosAnarquista60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Bu grafik yanlis anlasilmasin lutfen. Ben şuan icin DÜŞÜŞ BEKLEMİYORUM.

Bugun kayan yildiz icin donus mumu diyen arkadaslar cok oldu. Bende mumun ne anlama geldigini yazdim. Bu muma gore dusus olabilir. Anlami bu sadece.

Benim sahsi fikrim altin ons 1818cin altina inmedigi surece dusus beklemiyorum. Sadece geri cekilmeler olabilir. Geri cekilme yerlerini de yazdim. 1 2 dolar lik geri cekilmeler benim icin dusus degil. 1c2 dolarlik ileri hareketlerde benim icin ucus yada asiri yukselis degil. Ytd

5BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Cuma günü rasyo yönlü bir geri çekilme oldu altın alışı daha fazla oldu. Ons altın 1881e tekrar çıktı ve 1900 seviyesi bu hafta deneme yapacak gibi duruyor. Rasyonun 68,92 seviyesi bize önemli bir destek konumunda burası kırılırsa ancak bir miktar daha gümüş geri çekilme yapar. 1900 e 69 rasyoda gümüş ons 27,53 yapar ki 8,3 dolar ile 7,34 yapar. Sert bir geri dönüş görmüyorum. Kayan yıldız durumu ortaya çıktı. Bu mumun teyiti ancak sağındaki mum ile olabilir %30 oda.

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

Peyzajcı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Kardesim dusus beklemiyorum. Duser mi dusmez mi bilmiyorum.

Kayan yildiz mumu icin bugun herkes donus mumu dedi bende donus mumu degil dusus mumu diye dogru bilgi verdim. Bu ama dusecek anlami tasimiyor. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Acilista niye satasin kardesim :)

Dusus olmadi yada dusus olacagi net degil. Adama yazmisim 27.97 ye tepki verebilir. Belki 27.97 uzerinde kalacak yukselise gecicek. Belki ordan 1000$ olacak.

Dusus yazisini goremedim ama ben yazimi okudugumda. Lutfen bana yazmadigim seyleri sormayiniz.

0BeğenmedimŞikayet

Peyzajcı ()

@Onursal5377 @SLAVE @RiCHiE__RiCH__ @USTAMM dusus var deniliyor acilista satalimmi elimizdekini sayin hocalarim

0BeğenmedimŞikayet

Peyzajcı ()

Acilista satalimmi simdi gumusu diyorsunuz

2BeğenmedimŞikayet

Benim_ciğerim_ ()

Düzeltildi dostum

1BeğenmedimŞikayet

Nevkar1976 ()

Acele etme dostum

Gümüşte ekmek var

1BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Hayirlisi olaun kardesim belki daha iyi yapmissindir. Suan belirsizlik var yukselis kanalinin icinde olsa da teknik olarak dususe dahacyakin duruyor. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

ASRİ6327 ()

Eyvallah. çin bugece alırmı, satarmı. ytd

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Kapanista satmak belki iyi olmustur ama 27.97 ye tepki verebilir. Yada 27.2 den tekrar donus yaparsa 28.3 e tepki verebilir ytd

0BeğenmedimŞikayet

ASRİ6327 ()

Satış yiyip düşüyordu. ytd son dakikayı takip ettim. trade plustN baktım herkes satıp çıkınca o an için sattım. ytd

0BeğenmedimŞikayet

ASRİ6327 ()

Kendim sattım kapanışta

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Senin elinde gumus varsa ben sana kendi dusuncemi soyleyim ytd olmadan. Yoksa da sana yine fikrimi belirteyim

0BeğenmedimŞikayet

ASRİ6327 ()

Eyvallah abim

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Aleykum selam kardesim. Valla kardesim ben sadece izliyorum suan icin.

Once cikip sonra hic inmeyedebilir.

Once inip sonra buralara belki 3 ay sonra da cikabilir.

Yada 1 2 hafta buralarda yatayda da gezebilir.

Sadece bu mum formasyonuna donus mumu yaziliyor o yanlis anlasilmayi duzeltmek icin attim. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

ASRİ6327 ()

S. aleyküm önce çıkış sonra inişmi. ytd

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum