Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0730 05:34:17
EUR 34.7821 05:34:17
USD 32.3918 05:34:17
ALTIN ONS $2301.0500 05:34:17

Grafiği gönderen: Akif44

⭐⭐⭐Akif44 ()
Sterlin

Arkadaşlar ons Altın yükselen takoz içinde orada fincan kulpta görünüyor 2400 hatta 2500 lere kadar yükselebilir ancak takoz da gitfide sıkışma artıyor ilerde 1370 altına düşerse 400 dolar hedefine girer ister inanın ister inanmayın ama uzun vadede görüneno

Yorumlar (52)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Robokon ()

Akif hocam, 2400 hedef süresi tahmini ne kadar, 400 hedefi 7,8 sene anladığım kadarıyla. Selamlar

0BeğenmedimŞikayet

feryal82d ()

Sterlin için yazdım

Onur_G için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onur_G ()

Hocam sızde mı beyaz aldınız bana yorumunuz gelmiş ytd

feryal82d için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Eyvallah hocam sağolun

Onur_G için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

serdargurbetci ()

Yada bu Al sinyali geldiğimde ons olarak kaç olması gerekiyor

Ben_Demiştim için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

serdargurbetci ()

Kardeş bu Al sinyali hangi güne denk geliyor

1BeğenmedimŞikayet

Hasannn321 ()

Sizin gibi değerli arkadaşların bizlere aktardığı bilgiler icin cok minnettarım sizi de yakından takip ediyorum paylasimlariniz benim için çok onemli iyiki sterlin sayfası sizin gibi bir ustaya sahip :) emeği olan tüm arkadaşlara da sizin nezlinizde tekrar teşekkür ediyorum

1BeğenmedimŞikayet

NURCİ_55 ()

Gümüş Hafif ya da al sinyali gelince bana etiket yapar mısınız.

0BeğenmedimŞikayet

feryal82d ()

Düşmeye başlayınca satarım . Normalde 13.5 a kadar gidermiş ama dolara bağlı . Dolarda sıkıntı olursa satarım.

Hasannn321 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hasannn321 ()

7.48 3 kez denedi daha altina inmeyince veri sonrası dayanamayıp aldim :) dolarda yükseliş başladı sanırım diğer emtialari da etkileyecektir sizin satis hedefiniz nedir

5BeğenmedimŞikayet

Ben_Demiştim ()

Gelecek hafta haftalık gümüş grafiği al sinyali verecek. Bu sinyal ne zaman gelse sinyalin ardından rekor denemesi yapıyor.

0BeğenmedimŞikayet

feryal82d ()

İyi yapmışsın almışsın sevindim üzülmüştüm almadın diye . Bakalım yarın ne olacak dolar en son 8,52 de kapanış yapmış üstüne çıkacak mı bugün üstünü göremeyiz belki ama yarın bakalım görecek miyiz?

0BeğenmedimŞikayet

Hasannn321 ()

Ben gümüş qldim bugün tl de kalmak istemedim iyiki almisim bereketli kazançlar diliyorum dün demiştim ben satınca yükselişe geçer siz kazanırsınız ins diye dediğim gibi oldu baya yükseldi :))

0BeğenmedimŞikayet

Gayret1 ()

Yok hocam zarar ettirmez inseallah
Selam ve selametle

TANER_Murat için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gayret1 ()

Aminnn inseallah hocam

Invincible_lion için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Hasannn321 ()

Değerli çalışmalarınızı bizimle paylaştığınız için minnettarız tekrar hosgeldiniz :)

1BeğenmedimŞikayet

Snipers35 ()

Hocam iyiki geldiniz. Eksik olmayın

3BeğenmedimŞikayet

TANER_Murat ()

Sizden de Allah razı olsun. Zarar ettirmesin, hepimize her zaman kâr nasip etsin.

(Usulen:Verdigim bilgiler bana ait degildir. Indikator verileridir. Kesinlikle Yatirim Tavsiyesi Degildir.)

Gayret1 için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Çok teşekkür ederim kıymetli kardeşim sizdende Allah razı olsun bereketli bol kazançlar dilerim sağlıkla inşallah

0BeğenmedimŞikayet

TANER_Murat ()

Teveccüh etmişsiniz. Zarara sebep olmaktan çekinmiyor değilim. Tşk ederim. (Usûlen) Verdiğim bilgiler kesinlikle bana ait değildir. İndikatör verileridir, tahmindir. O sebeple asla yatirim tavsiyesi degildir.

0BeğenmedimŞikayet

Gayret1 ()

Hocalarımızdan Allah razı olsun @TANER_Murat @SLAVE @Invincible_lion hocalarımız çok faydalı bilgi ve ons paylasımı yapıyorlar

0BeğenmedimŞikayet

Hasannn321 ()

@TANER_Murat arkadasin sayfasını incelemenizi tavsiye ederim gumus için:)

0BeğenmedimŞikayet

Gayret1 ()

Yok usd ve euro çogunluk onlar duruyor bide gümüş az bi miktar oda duruyor sabah ekleme yapmıştım gümüse bekliyorum bakalım

0BeğenmedimŞikayet

feryal82d ()

Evet bnm de aklıma geldi . sağlık olsun bn önceki zararlarımdan dolayı kolay kolay satamıyorum Bn de sterlini satıp platin almaya kıyamadım.

0BeğenmedimŞikayet

Hasannn321 ()

Siz tl desiniz sanırım

0BeğenmedimŞikayet

Hasannn321 ()

Hayirli kazanclariniz olsun inş. kismet demekki ben ne yapayım satmasaydim üzerine baya kar yazmıştı gümüşten acısını çıkarırım ins :)

0BeğenmedimŞikayet

Gayret1 ()

Ooo iyimiş ozaman

0BeğenmedimŞikayet

Gayret1 ()

Bikısmı talimat vermişim 11 98 den gitmiş bıkısmını kuveytteydi onuda 12 06 dan çıktım pişman gibiyim :(

0BeğenmedimŞikayet

Hasannn321 ()

Dun dun gumus alabilmek için zararsız tl ye geçmiştim simdi gümüş kar yazıyor şükür

0BeğenmedimŞikayet

Gayret1 ()

Kaçtan sattınız hocam
Bende sattım ama pişman gibiyim :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum