Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0774 17:58:52
EUR 34.7829 17:58:52
USD 32.2605 17:58:52
ALTIN ONS $2313.9100 17:58:52

Grafiği gönderen: Onursal5377

⭐⭐Onursal5377 ()
Gümüş

Bugün son grafiğim. Artık kim ne anlamak isterse.

Yorumlar (47)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Eren5334 ()

Görüşmek üzere

osman_d_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

osman_d_ ()

İyi yapmışsın takibe aldım görüşürüz yine

Eren5334 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Eren5334 ()

Aslinda yeni degilim yeni uyeyim onurbeyi 1 yildir takip ediyorum. 6.40lardan aldirmayip tonlarca gumusu 7yi gecince alan arkadasi gorunce dayanamayip uyr oldum; )

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Sen bakma , o kişi ben 6,35 de alınca o da almıştır ama düştüğü için almadı ayağına yattı.

0BeğenmedimŞikayet

Eren5334 ()

1 senedir onut beyi takip ediyorum yeni uye oldum yeni degilim aslinda.
6.40lara almayin diyen arkadasin 7 uzeri tinlarca gumus aldigini girunce dayanamayip uye oldum:)

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

İki yönlü analiz çıkar ondan. Alıcılar ve satıcılar için.

0BeğenmedimŞikayet

osman_d_ ()

Sende yenisin ama tebrik ediyorum
Anlıyor ve anlatıyorsun

2BeğenmedimŞikayet

Eren5334 ()

Onurbey tekar eline sağlık bu grafigi attiktan sonta 7.4x seviyelere gelmisti gunus kim ne anlamak isterse yazdiniz nacizane bende elimde tl olsa hemeb alirdim yazmistim tekar begendim bu grafigi

0BeğenmedimŞikayet

Muratbjk ()

Slm abisi acaba gumus aliyimi yardimci olurmusun

Onursal5377 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Eren5334 ()

Benim anladığım elimde tl olsa alırdım bu seviyelerden

0BeğenmedimŞikayet

NURCİ_55 ()

Teşekkür ederim. Graiklrr ve yorumlar için

Onursal5377 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kimyagerme ()

7.45 te almayanin ağzına kürekle vuruyoruz(banka marjina dikkat edilmeli tabi)

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

@Ilkeryazar89 benden meyve ancak bukadar.

0BeğenmedimŞikayet

Horozigo_ ()

Onslarda yükseliş trendi grafikte 14 tarihi itibari ile başlamış bu 3 gün.. bunla ilgili bir formülünüz vardı dikine kaç gün çıkıyor diyorduk :)

0BeğenmedimŞikayet

Hummad ()

Emeğinize sağlık..

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Çok değerli arkadaşım o dediğiniz rakam o anda işlem gören fiyattır. Noktalı sınırsız çizgi işlem fiyatı. Bizim çizdiklerimiz ise yeşil ve pembe renkli olanlardır. Rakamların hizasındaki çizgilerin ucu nereye değiyor. O önemli.

Elif_bays için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Elif_bays ()

7 55 dip mi diyorsunuz şuan icin

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum