Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0714 17:03:49
EUR 34.7862 17:03:49
USD 32.4463 17:03:49
ALTIN ONS $2343.2850 17:03:49

Grafiği gönderen: Onursal5377

⭐⭐Onursal5377 ()
Gümüş

Bugün son grafiğim. Artık kim ne anlamak isterse.

Yorumlar (47)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Alt grafikte pembe panjur yapmışım en sağda üst rakam.

0BeğenmedimŞikayet

akif23 ()

Eywallah gümüşte kalalım o zaman

vatansever1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ruhi_Su ()

İşte bakalım hocam çözmeye çalışıyoruz. Benim bu yaşıma kadar yatırım yapmaya fırsatım olmadı işim gereği. E bu yaştan sonrada anca işte :)) 1-2 seneye kaşık atarım sizinle. Adanalı sayılarız 7 yıl yeşilevler mahallesinde yaşadım:)) neyse tekrar teşekkürler iyi akşamlar hocam

Onursal5377 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Doğru dediniz Ma fazla

yabangülü_17 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fahri05 ()

Şu an full gümüşteyim hocam

0BeğenmedimŞikayet

yabangülü_17 ()

Ma fazla olmuş hocam klavye

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Ons grafiğini telefonda görüyor musunuz. Gram TL grafiği aşağısında. O ons rakamının 27,74 üstü kapatmaması haftaya olumlu olabilir.

Fahri05 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fahri05 ()

Bu piyasada yeniyim. Kapanışta ne olur bilmiyorum. Biraz daha açabilir misiniz hocam size zahmet olmazsa

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Hafta başı aynı zamanda ay sonu kapanışı, bu hafta kapanışı ise sınırda ons kapanışı olacak. Haftaya çok ama çok stresli olur.

Fahri05 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fahri05 ()

Önümüzdeki hafta hangi yönde hareket bekliyorsunuz Onursal bey. Ytd olmadan tabiki

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Teşekkür ederim kendi adıma. Yatırımın gerçek anlamını kavradığı zaman gümüş alan kişiler, o zaman zaten bizim yazdığımız birçok şeyin gereği kalmaz.

Ruhi_Su için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Ruhi_Su ()

Farkındayım hocam sağolsun oda sizin gibi elinden gelenin fazlasını yapıyor. Sonuçta hepimiz aynı uğurda mücadele ediyoruz evimize 3-5 kuruş fazla girsin ekonomin durumu belli ezilmeyelim, sahip olmak istediğimiz bi şey varsa destek olsun vs. yazmak paylaşmak zorunda değilsiniz öngörülerinizi oturup kendiniz kazanıp yada kaydedebilirsiniz. İnsanlara faydanız dokunsun diye bir sürü zaman harcıyorsunuz burda sağolun tekrar

3BeğenmedimŞikayet

vatansever1 ()

@Onursal5377 kıymetini bilmek lazım, iyi niyetli, kar etmeniz için sizlere yardımcı oluyor.. Faydalanmak lazım.

0BeğenmedimŞikayet

Ruhi_Su ()

Tamam hocam sağolun nasip olursa eldeki TL yi de artık bi yerden giricem sizlerin ve onursal beyin öngörüleri ile inşallah. takipteyim. Yol gösterirsiniz dimi sizin için bi sakıncası yoksa. Onursall beyi zar zor çözdük şükür :))

1BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

dolar için aynı fikirdeyim 8,70,75 gibi beklentim var... az önceki yorumunuzda güzeldi gümüş ons düşmeyecek sanırım... normalde gümüş onsun grafiğe göre 27 civarına düşmesi lazımdı... ama düşmüyor omuz baş omuz yapmış bekliyor.. :)bol kazançlar.

0BeğenmedimŞikayet

vatansever1 ()

Sana şunu söyleyin, döviz veya altın gümüş, düşüşler bir nimettir, bunu değerlendirin.
Vaziyet kötü...

1BeğenmedimŞikayet

Ruhi_Su ()

Merhabalar hocam bende sizin gibi düşünüyorum o yüzden full satış yapmadım bi miktar yaptım o da 7,65 ten almıştım zararım vardı onu kapattım. Kâr için önümüzdeki ayı bekliyorum. Piyasayı koklayamam ama nedense içimdenki ses engelledi beni. Sepet yaptım 1/5 dolar, 2/5 gümüş, ve 2/5 TL deyim. Hayırlısı olsun bol kazançlar haftaya bakalım

1BeğenmedimŞikayet

vatansever1 ()

Satmaya korkarım,8700 üstü en az satmak istiyorum, gümüşe geçmek için, yoksa satmak tehlikeli.
Dolar TL daralan üçkende sıkıştı ve yava yava yukarı sert atak yapabilir.

xxbirzamanlarxx için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

vatansever1 ()

Dolar düşüş beklemiyorum, aksine haftaya en az 8800 TL bekliyorum, belike 9 da olabilir..
Ama alım satım işlerine karışmak istemem.
Ama gümüş daha çok kazandırır diye düşünüyorum. ytd

akif23 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

doları sattınızmı.?

0BeğenmedimŞikayet

akif23 ()

Dolara şimdi geçmek mantıklı mı. Şu an dolar yüksek ptesi daha da düşebilir deniliyor. Yorumunuz

1BeğenmedimŞikayet

vatansever1 ()

Olmaz dostum, olmaz yüzde bir iki ine bilir ama, ana tema yükseliş.

Umutum34 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

vatansever1 ()

Ay sonu diye gümüş ten dolara geçtim, çok şükür yüzde 2 gibi dolarda kara geçtim. pazartesi veya salı günü Gümüş'e gececem.
Haziran ve temmuz ons'larda ralli ayıdır. Dolarda ipini kopardı zaten hedef 9 TL.
Uzun lafın kısası yakında gümüş TL de 8 TL yeşil ışık yanaçak.
Düşüş bekleyen ustalar, boşuna beklemeyiniz. siz almıyorsunuz, alacak olanlarda koku veriyorsunuz.
7 TL altını bekliyordunuz gümüşte, sonuç...

_Emine_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_Emine_ ()

Ben gümüş ve gramdaydım altını dolara geçtim gümüşü nerden alım yapacaksıniz

1BeğenmedimŞikayet

vatansever1 ()

Olabilir, buradaki mesajlara bakıyorum da ons'larda ve dövizde düşüş bekliyor. Boşuna büyük düşüş beklemeyiniz, aksine önümüzdeki hafta hem ons'larda ve dövizde ciddi yükseliş bekliyorum.
Beni fazla dikkate almıyorsunuz, ama hiç alım yapmayan hep düşüş bekleyen hocam hocam dediğiniz kişiler sayesinde hep arkadan bakacaksın.
Neyse ben kazanıyorum, siz ne yaparsanız yapın...

_Emine_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

_Emine_ ()

Hocam bozkurt bey pazartesi abd tatil olduğu için güvenli liman altına gecerler demişti ondan herhalde

0BeğenmedimŞikayet

vatansever1 ()

Ons'larda bir fırıldak dönüyor, düşüş olması lazımdı.
Yakın zamanda gümüşe dönecem, pazartesi son kapanış günü.

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Bu grafiği ne zaman yayınlamıştım. 1 hafta önce yazıyor. Başlık düşündürücü. Rakamların renkleri düşündürücü. Kanal yönü düşündürücü, kanalın alt siyah çizgisinden çekilen yeşil çizgilerin yerleri düşündürücü, o anda kırmızı anlık fiyat olan yer düşündürücü 7,55

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum