Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0675 17:25:41
EUR 34.7339 17:25:41
USD 32.5072 17:25:41
ALTIN ONS $2392.1450 17:25:41

Konu: Şifreli rakamlar.

⭐⭐Onursal5377 ()
Gümüş

1831e 8,31de ilk şifreleme sonrası dolar 8,38 şu anda.

Yorumlar (93)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Sayfada arama dostum. Yazdığın resmin içinde altınfa yorum yazmışım

Ekonomist_06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Grafiklerim bölümüne giriniz sayfamda, bu tarz fotoğrafların birisinin altında yazıyor. Şimdi birdaha o kadar yazı yazdırmayınız lütfen.

Ekonomist_06 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ekonomist_06 ()

Bu şifre mantığını anlatacaktınız hocam ne anlama geldiğini falan.

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Şu şifre olayında bile benimle o kadar çok dalga geçildiki. Şuraya yazıyorum, ileride birçok küçük yatırımcı bu piyasa yapıcıların arasında olan bu şifrelemeyi takip edecek. 1845e 8,45 eşitleme olduktan sonra durum ne , bakın. Şansa çıktı biri, biri de düştü. Tabi tabi.

0BeğenmedimŞikayet

Bandura ()

Kaç aydır takip ediyorum onur beyi onun dediği gibi eşitleme olduğunda bi hareket oluyor biri aşağı biri yukarı şeklinde tesadüf mü bilmem ama sürekli tekrarlaması onur beyin tezini destekliyor diye düşünüyorum

RESSST için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

Tmm da Ne faydası oldu sadece denk gelmiş oldu cakismis

Onursal5377 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Masiva7 ()

Çok tşkler

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Dolar arttı işte , ons düştü ondan sonra.

Masiva7 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Masiva7 ()

Peki bu durumda ons mu yükselecek yoksa dolar mı düşecek Onursal hocam

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Tuttu mu sen ona bak komşum. Anında görüntü bizde.

RESSST için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

yıne baslamıssın totemlerıne :)))

0BeğenmedimŞikayet

ghostcrow ()

Yok üstad sen ilk yazdığından beri bakıyorum rakamlara dediğin gibi her eşitlemede biri çıkıyor hatta dün 1831.11 8.311 da inşallah ons çıkar dedik ama dolar çıktı ilginçtir tam o esnada platinde 311.1 di foto alamadım :) ytd

1BeğenmedimŞikayet

Stkyl ()

Onur kardeş, Mübarek Ramazan Bayramını kutlar, sevdiklerinle sağlık, huzur ve mutluluk dolu nice bayramlar geçirmeni dilerim.

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Şimdi bu şifreleme ile ne olduğunu buraya not düşelim de ilerideki eşitleme sonrası ne olabileceğini kestirebilelim.
Dolar artış gösterdi Ons düşüş yapıyor ve bundan sonra doların ve onsun nereden döndüğüne bakacağız, misal dolar 8,53 den döndü ons 1778 den döndü diyelim, kaçta buluşur ise ikisi bu sefer ons 1853 mü yapıp çıkış yapacak? Sadece misal rakamlar, ipucu yok.

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Iste ben baktim 1840.3455 de esitlenmisti

Bende senin esitlemeyi yazdim dolarda ve ons da bekledigim seviyeye gore dur etiket yapayim

0BeğenmedimŞikayet

Çakıltaş ()

Bir kere daha yakalamıştınız önceden, hatta çözmek için uğraşıcam demiştiniz

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Doların düştüğü seviyeye ons çıkıyor, onsun düştüğü seviyeye dolar çıkıyor. Misal ons 1881 den mi döndü mesela, şimdi dolar oraya 8,81 e mi çıkacak , ons da doların düşüşü bitirdiği yere mi gelecek ama önemli olan bundan önce nerede eşitlendiler ve kim nereye gitti.

LosAnarquista60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Bunu gecen sene dediginden beri hep bakiyorum birseyler var 1900 lerde 2000 lerde birsey cikmadi ama 17xx ve 18xx lerde benzer durumlar olustu. Ama ne oldugunu cozemedim esitlenince birseylerden birseye yukselis dusus haberi veriyor ama o kisim neye gore cozemedim :)

0BeğenmedimŞikayet

Ekonomikss ()

Var gerçekten ben şahsen inanıyorum ülke ana bilgisayar in da ki görevli robot uluslar arası piyasa daki ons ile bağlantı halinde ve belli eşitlemeler olunca butona basıyor. Bu bazen yukarı bazende aşağı dönüş yönünde oluyor. Nasıl senaryom:))

0BeğenmedimŞikayet

YUSUF_ENES16 ()

Daha öncede benzer bişey yayınlamıştınız. Analiz doğru çıktı. Onur kardeş öyle olduğunda zıt bir şekilde ayrılıyorlar anlaşılan. Ama hangisinin düşüş hangisini de yükseleceği de belli oluyor mu?

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

jim karey nin filmi var 21 diye seninki ona benzemiş :)

0BeğenmedimŞikayet

Efem09 ()

İlginç geldi gerçekten

0BeğenmedimŞikayet

Godfather01 ()

iyi yakalimissin usta

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

İster saçma diyin, ister şans diyin. Bu eşitleme şifrelerinde birşey gerçekten var.

0BeğenmedimŞikayet

NURCİ_55 ()

Yanlış yazmışım... Enflasyonu sizce ne yapacak. Diyecektim... Bır sure bu seviyelerde kalmasını ister mi yani

0BeğenmedimŞikayet

1Pltalmdr ()

Yellenecek sanırım :)

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Yellen ne yapacak faizlere?

NURCİ_55 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

NURCİ_55 ()

@Onursal5377 bey, sizce yellen bu faiz oranıyla ne yapar.. Faizleri.
Yorumunuzu alabilir miyim...

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

@Stkyl 5 basamak eşitlik neredeyse

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum