Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 08:04:52
EUR 34.8238 08:04:52
USD 32.3379 08:04:52
ALTIN ONS $2301.8900 08:04:52

Konu: CHZ güncellem

⭐⭐USTAMM ()
Bitcoin
Chz talep üzerine güncelleme.
Şu anda fibo direncinde. Bu üçgen yukarı kırılıncaya kadar zulüm devam :)
YTD

Yorumlar (156)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Murt2434 ()

Ustam para gatede toplanıyor bence oradaki canlılık şuan binancede yok

lord_of_the_attack için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

lord_of_the_attack ()

Ben de hayal kırıklığı yaratan şey dominans 42 lerde olmasına rağmen altlarin bu cansizligi yani çok enterasan resmen para biryere toplaniyor

Murt2434 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Murt2434 ()

@lord_of_the_attack chz de beklemek tamamen zarar zaten çıkacağı falan yok o kıytırık doge bile ondan önce 1 dolar olursa sasmam

0BeğenmedimŞikayet

ByFTH ()

Hedef geldi çıksaydınız:))

Biricik için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

lord_of_the_attack ()

Vade sorunun yoksa sene sonuna kadar bakma derim hersey ciddi yoluna girer

Melike_03 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

lord_of_the_attack ()

Saol ustam piyasanın yapacağı bu ferdi olarak bazı coinler çıkabilir çok güzel bir sezon yaşadik kimisi çok kazandı kimisi az ve malasef kimileri zarar etti. Ama ortak olan nokta bence herkes tecrübe kazandi ben şahsen memnun oldum beni seven sevmeyen taniyan tanımayan herkesle chz çıkınca yani tersten çıkınca yüzde 75 nakite geçip bir ay izlemeyi düşünüyorum derin bir düzeltme gelmedikçe de alım tarafinda olmiyacagim bence bu kadar risk almak yeterli

Tekkoşin için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Melike_03 ()

Hastamıza acil şifalar dilerim hocam. çok zararım zararkes yapma doğru olurmu bu durumda

0BeğenmedimŞikayet

Tekkoşin ()

Tamam hocam tşkler takipteyım. Hastanız için de tekrar geçmiş olsun allah şifa versin.

0BeğenmedimŞikayet

lord_of_the_attack ()

Doğru hatirliyorsun oraya dokunduğunda dominans çok sert yukarı tepki verecek altlar imha olacak

Tekkoşin için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Biricik ()

Özür feg aldım gözüm gt olunca yanlış yazdım

Çipura için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Biricik ()

2960 aldım nasıl aldım anlamdım kafam çok karıştı birde acıktım akşam yoğunlaşırım iyice

ByFTH için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Biricik ()

Teşekkür ederim yolladım oldu gt aldım bakalım pek bilgim yok araştırdıkça anlıyacağım

Çipura için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ByFTH ()

Ne kaldı zarar yazan gerçi siz yine bulmuşsunuzdur birseyler belli bir süreden sonra adrenalin bağımlısı oluyor insan ve olmayacağını da bilse sırf atraksiyon olsun diye atlıyor üstüne :)))

ElifBlt için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ElifBlt ()

İnşallah hocam nasıl toparlanacak bilmiyorum gerçekten Niran obce kurtulup normal hayatıma dönmek istiyorum sıkıldım gerçekten takip etmekten

0BeğenmedimŞikayet

Çipura ()

bınancede cekme kısmında yukarıda çekme dagıtım felan yazıyor eskı yaptıgınız ıslemlere daır 30 adımdan kactanesının tamamlandıgını gosterıyor 30 adım tamamlanınca gecıyorn ordan bakabılırsınız durumuna

0BeğenmedimŞikayet

ByFTH ()

Az önce yazdım kulp takacak bekliyorum feg/usdt 37.5 sonrasında da gozlemleyip 47.5 takip edeceğim 27.5 a kulp takip 37.5 yaptı çünkü bakalım bu sefer neler yapacak gibi :)

0BeğenmedimŞikayet

Biricik ()

Tmm dır ne alıyoruz siftah başlasın öğrendik yatırmayı yavaş yavaş atarım artık

0BeğenmedimŞikayet

ByFTH ()

Rica ederim inşallah hadi bakalım:)))

0BeğenmedimŞikayet

Biricik ()

Teşekkür ederim, evet bende anlamadım resmen mücadele ediyorum sistemle 4 gündür yok kayıt yok resim yükleme beni istemiyor :) biliyor çok fena para kazanacağımı

0BeğenmedimŞikayet

ByFTH ()

Doğru yapmışsınız ama bilemedim bu kadar uzamamasi lazım aslında sayfayı f5 ile yenileyin ara ara,
Referans kodu: 4604362
Komisyonlarda daha az ödersiniz :))

0BeğenmedimŞikayet

Biricik ()

Trc20 seçtim ikisinde de bakim tekrar denedim umarım olur

0BeğenmedimŞikayet

ByFTH ()

Sıfırlama seçeneğini kullanın hocam yada SMS i aktif hale getirin

Tun122 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ByFTH ()

Ağ olarak neyi seçtiniz? Ve Umarım adresleri doğru secmissinizdir:)

0BeğenmedimŞikayet

Tun122 ()

Bu fon şifresini unutmuşum nasıl kurtarabilirim

0BeğenmedimŞikayet

ByFTH ()

Diyorum ki acele karar vermeyin sabırla bekleyip bir kaç fikir edildikten sonra işlem yapın umarım oralardan da kurtulursunuz :)

0BeğenmedimŞikayet

Biricik ()

:) usdt evet

0BeğenmedimŞikayet

ByFTH ()

Normalde bu kadar uzun sürmez ne gönderdiniz? Usdt dır umarım:)

0BeğenmedimŞikayet

Biricik ()

Ay göndermemiş hala :) oruçluyken ben ben değilim ikide bir gate io bakıyorum para geçtimi diye döndüm yerimde sayıyorum mail kodu mesaj kodu geldi ok niye olmadı ki

0BeğenmedimŞikayet

ElifBlt ()

:) şurdan bir kurtulayım orayıda ziyaret ederiz alıştık batmaya zaten

0BeğenmedimŞikayet

ByFTH ()

Yalnız kalmamış olursunuz en azından:))

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum