Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0693 11:17:30
EUR 34.8220 11:17:30
USD 32.5415 11:17:30
ALTIN ONS $2318.4000 11:17:30

Konu: Gunluk grafik Ters canak kulp ve ayı bayrağı forms

⭐⭐selcukcelik ()
Gümüş
Bunu buraya bırakır , Açtığım pozları duruma göre 28,33 29,37 arasında kapatırım ve yaslanır arkama izlerim.

Ani bir haber akışı gelmediği sürece çalışacağı kanal aralığı budur.

Geri çekilmelerde yukarıdaki hedeflere kadar pozlarıma aynı zamanda ekleme yaparım

26,60 - 26,85 - 27,05 poz ekleme aralığım.

Olurda Abd kanadından farklı söylemler gelirse fikir değişikliği içerisine girersem bunuda belirtirim. Hayali rakamlarla hiç işim olmadı. Ben bidiğimi okurum. Kimseye tavsiye değildir. yol haritamdır.

Yorumlar (58)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Anında birşeyler olsun istediğiniz için.

Karakartal26 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Efem09 ()

Parça dolar aldım, kara geçti. Dolaru Gümüşe parite hangi rakamdan yapılır

selcukcelik için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

horozcu ()

Hocam ayni grafikte duz canak kupta var

0BeğenmedimŞikayet

Karakartal26 ()

Abi onslarda tik yok hala ben bisey anlamiyom artik bu isten veriler ters tepiyor hep

0BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Dolar alanlar olmuştu. Ne durumdalar?

0BeğenmedimŞikayet

Eflatun1881 ()

Yani bugün 8.20 üzerinde kapatırsa alınabilir mi demek istediniz

0BeğenmedimŞikayet

Osmanlıı ()

Hocam paylaştığın grafikte 28.33 lere dokunduktan sonra 23.67 lere kadar düşüş görünüyor değil mi doğrumu anladım? acemiyiz hocam teyit edeyim dedim. Birde bu öngörünüzün ne xaman olacagını tahmin ediyorsunuz. Cevaplarsanız memnun olurum. YTD

1BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Dolar için yarını izleyelim. haftalığı güçlü kapadı 8,19 altı teknik olarak görünmüyor. Ben full dolar ile işlem yaptığım için alım tarafında değilim. ancak alacak olsaydım yarını 8,20 üzerinde kapadığını görerek alırdım.

Kocaeli_4141 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Sırada ()

Çok teşekkür ederim hocam yordum sizi hakkınızı helal ediniz. Hayırlı geceler olsun..

0BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Şimdi gördüm kusura bakmayın. USD/TL ' nin akibeti belirsiz. Ben yatırımımı ons olarak yaptığım için gümüş tl grafiğine pek bakmıyorum. Ancak 7,10 kısa vadede iyi bir alım bölğesi diyebilirim.

Sırada için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ufuk0707 ()

Allah razı olsun bilgi paylaşımınız için. Hayırlı sahurlar hocam

0BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Anlamayacak gibi çizmedim ki :) nereden gelip nereye çıktığını ve ordan nereye gidebileceğini gösterdim zaten.

T_ayla için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Geçtiğimiz hafta yazmıştım , USD/TL 8,22-24 aralığına düzeltmesini yapabileceğini hatta pazartesine kadar 8,19-20 aralğıgına gelebileceğini söylemiştim. farklı bi aksiyon olmaz ise 8,40 üzerine atar. hayırlı sahurlar.

Kocaeli_4141 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

T_ayla ()

Düşüş beklentiniz mi var. anlamiyoruz grafik ten

3BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Sizlerinde emeğine sağlık. 4 saatlik ve günlük grafikte Rsi ' da bunu doğrular nitelikte. Aşırı alım bölğesindeyiz. Grafikteki sürecin mayıs sonu haziran başı gibi çalışabileceğini düşünüyorum. hakkımızda hayırlısı iyi geceler hayırlı sahurlar.

Ufuk0707 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Evet hatırlıyorum konuşmuştuk bunu. Sizinde emeğinize sağlık. polemik muhakkak olacaktır. Biz bildiğimizi konuşalımda varsın polemik olsun. saygılar teşekkürler.

Ömer11 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ufuk0707 ()

paylaşımınız ve emeğimiz için teşekkürler hocam. kendi patternimde 28.2 28.5 civarı düzeltmeye girmesi ons altınla beraber kademe kademe onsta 1800 gümüşte 26.9 civarlarına kadar çekilmesini bekliyordum. gram bazlı doların yönü önemli olur ama 7 altı beklemiyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Ömer11 ()

Elinize sağlık sn. Selçukçelik aynı rakamları bekliyoruz fakat yazmak istememiştim itirazlar gelir polemik olur diye , hattâ ben nisan başını baz alıp size danışmıştım ters çanak ile ilgili benim takip ettiğim sizin ters fincana kulp teşkil ediyor görünüyor.
Elinize sağlık teşekkür ederim.

0BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

iptal olabilmesi için 28,33 üzerinde aylık kapanış yapması gerekir.

Fatih001 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fatih001 ()

Üstad bu grafiğe göre 29.37 üzerine çıkarsa grafik iptal mi olur
Saygılar sevgiler üstad

0BeğenmedimŞikayet

Sırada ()

Selçuk hocam ons aralıkları için teşekkür ederim fakat gümüş gr olarakta alış ve satış aralıklarını paylaşır mısınız? Şimdiden teşekkür eder hayırlı sahurlar dilerim.

0BeğenmedimŞikayet

AMEDLİ_E_Z_21 ()

Eline emeğine sağlık hayırlı sahurlar

1BeğenmedimŞikayet

Melankolik ()

Abi degerli yorumların için çok sagol. Surekli takipteyim bu sitede takip ettigim deger verdigim kendime göre sınırlı sayıdaki kişilerden birisiniz. Elinize gönlünüze sağlık.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum