Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0705 00:09:53
EUR 34.8704 00:09:53
USD 32.5500 00:09:53
ALTIN ONS $2321.9750 00:09:53

Konu: Gunluk grafik Ters canak kulp ve ayı bayrağı forms

⭐⭐selcukcelik ()
Gümüş
Bunu buraya bırakır , Açtığım pozları duruma göre 28,33 29,37 arasında kapatırım ve yaslanır arkama izlerim.

Ani bir haber akışı gelmediği sürece çalışacağı kanal aralığı budur.

Geri çekilmelerde yukarıdaki hedeflere kadar pozlarıma aynı zamanda ekleme yaparım

26,60 - 26,85 - 27,05 poz ekleme aralığım.

Olurda Abd kanadından farklı söylemler gelirse fikir değişikliği içerisine girersem bunuda belirtirim. Hayali rakamlarla hiç işim olmadı. Ben bidiğimi okurum. Kimseye tavsiye değildir. yol haritamdır.

Yorumlar (58)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

kimyagerme ()

Kıymetli @selcukcelik , bu mesajınızda beridir (belki birkaç mesaj öncesi de olabilir) sizi takip ediyorum. belirttiginiz gibi sizinde katkinizla kazandık. Varolun. sizi ve farklı mecralarda sizin gibi kıymetli arkadaşları takibe başladıktan sonra gunluk uçacak kaçacak veya batacak diyenlerin hiçbirini umursamadım. ve önce kaybetmekten kurtuldum sonra kazanmaya başladım. cok teşekkür ederim. Allah razı olsun. Son mesajlarınızı okuduğumda anladığım kadarıyla;
1-25.7 aralığına yükseliş 2- sonrasında 23.67 civarı bir dusus bekliyoruz.
3-26 temmuz pazartesi (ki bu tarih gann analizinde de önemli) ile başlayan süreçte 27.35 civarına bir yükseliş ve sonrasında yine 22.8 e düşüş olacak gibi. Umarım doğru anlamisimdir. Takibe devam eden kazanır. Teşekkürler

selcukcelik için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Hocam senin bu uzun orta vadelik 2 aydan fazla olan grafik üzerine basa basa gidiyor. Ters büyük Kelebek ve R. Wyckoff çalışmam ile uyumlu. 24.84 altı kapanışlar büyük risk içeriyor gibi zaten oraya da gelmiş olduk. İnşallah değişir durum. ytd

1BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Yok hayır estf. yanlış anlamadım. doğru anlaşılsın diye detaylı yazdım biraz. kolay gelsin

Hope12 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Hope12 ()

Hocam sizde değer verdiğim saydığım hocalardan birisiniz üye olmadan dahi yorumlarınızı okuyordum o sebeple keske daha çok olsanız dedim yanlış anlaşıldı ise kusura bakmayin.

0BeğenmedimŞikayet

teacher45 ()

Ah hocam 11 görecek diyenler oldu herkes dedi nerdeyse , siz önceden olacağı gormussunuz

6BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

@Hope12 Alt yorumdaki grafiği ilk attığım gün Ters fincanın kulp hedefini 28,33 olarak hedeflemiştim. Çalışabileceği kanal aralığınıda grafikte işaret ettim. Küsüratlı olarak daha üstünü görmüş yada görecek olsaydı bile 28,05 de büyük alımlarda dahil tamamını sattım ve buraya yazdım satarken. Ben bu yol haritasını izlerkende an be an sayfaya görüşlerimi gerek metin gerekse grafik olarak aktardım. Şimdi bunu şundan dolayı yazdım. Keşke daha fazla olsaydın rakam verseydin demişsinizde hocam. Gerektiği kadar buradayım ve gerektiğinden fazla görüşümü aktarıyorum. Uyum sağlayabilen olmuşsa para kazanmıştır zaten :) Saygılar.

1BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Sizinde emeğinize sağlık hocam. Hayırlı bayramlar inşALLAH

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Eline emeğine sağlık hocam her zamanki gibi güzel çalışma olmuş takibimde olsun benim de. İyi bayramlar dilerim Selçuk hocam.

1BeğenmedimŞikayet

sports07 ()

Tşk ederim, takip edelim bakalım. İyi bayramlar :)

5BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Merhaba iyi akşamlar. Haftalık kapanışı 26,40 üzerinde yaptıgı sürece ters çanak yukarıdaki hedefi tamamlamak ister. ( 28,33 )

Yanlız ABD enflasyonu ile alakalı durumu kurtaran açıklamalar gelmeye devam etmez ise 27,88 ' de tepeyi tamamlamış olarak görebiliriz. Dxy 94 hedefine gitmek isterse Gümüş Ons ve altın Ons dip çalışması yapar. Ve paylaştığım grafik tepeden aşşagıya toplamda takriben 4,7 USD kadar düzeltme yapar. Bu 3-5 günde olmaz düşe kalka gider hedefine.

sports07 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

sports07 ()

Selçuk bey iyi akşamlar, sizi yeni tanıdım. Mantıklı analizleriniz için tebrik ederim. Bir grafik paylaşmışsınız Ters çanak kulp ile ilgili. Bu grafik geçerliliğini koruyor mu?

0BeğenmedimŞikayet

förrü ()

Kral cuma. gunune kadar islem yapabiliyormuyuz. Bankalar ne zaman kapalı olacak emtialar icin

0BeğenmedimŞikayet

Pınarbaşı ()

Teşekkürler

1BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Dxy takip edin. Satın alındığı sürece yurt içi yükselir.

Pınarbaşı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Pınarbaşı ()

Dolarda duralım mi Selçuk Bey. Tekrar düşermi.

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Âmin İnşaALLAH Selçuk Hocam

1BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Allah sabır versin. umarım tez zamanda düzelir hocam. ((

RXZ5K2 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Pınarbaşı ()

Aynen öyle oldu.

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

ALLAH olmayana yar ve yardımcı olsun ne deyim Hocam
Kardeşim var işsiz evsiz yuvasız bazen ayçiçek yağı bile velinimet yiyecek ailesi olana :(

0BeğenmedimŞikayet

Karakartal26 ()

Tabikide hayirlis hocam

2BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Yemek yağını 5 lt 80 liraya alan gariban vatandaşıma üzülüyorum. Sözün bittiği yer hocam.

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Hocam senin aylardır yazdığın rakamlara sayılı saatler var desene :(

1BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

izliyoruz bakalım hocam hayırlısı hakkımızda

Karakartal26 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Dolar kâr yazıyor Hocam daha da kopar kayısı bundan sonra lakin ülkeye büyük zarar olur artık

1BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Hocam DXY 91 üzerine atarsa fake falan da yapacak alan kalmaz.

0BeğenmedimŞikayet

Karakartal26 ()

Dikkate alacam bu yorumu tabikide Selcuk hocam

0BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Dolar/TL grafiğinde mi hocam?

horozcu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Selçuk Hocam fale yükseliş ile gel gel mi yapıyor büyük yatırımcıya çıkma fırsatı mı sunuyor bu onsların hareketi

0BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Fiyatlar tepedeyken hep yapılan şey bu. yatırımcı satar robot alır yükseltir. Sonra yavaş yavaş geriye çeker.

Karakartal26 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Karakartal26 ()

Abi bu zamam kadar hep oyle veri aciklandimi ons gore direk tepkisin verirdi simdi tepkiyi birak tersini veriyor:)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum